18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
Korcipała 2023-04-11, 7:40
Jakby się tyle nie pierdolił patrząc na pączki dawno by z tamtąd odjechał, ale jacy są kurierzy każdy wie. A kto nie wiedział proszę bardzo film naukowo-edukacyjny powyżej
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2023-04-11, 9:16 1
Brak zdecydowania na drodze jest gorszy niż brawura.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2023-04-11, 9:40 3
Stary dziad jakiej werwy dostał jebany.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-04-11, 10:23
TRQPL napisał/a:

Brak zdecydowania na drodze jest gorszy niż brawura.



Raczej fakt, że osobówka zablokowała mu tyły
Zgłoś
Avatar
Henboh 2023-04-11, 12:55 2
darek1234 napisał/a:

Raczej fakt, że osobówka zablokowała mu tyły



Co kurwa?
Raczej sam zablokował drogę i odzczuł tego konsekwencje.

Cierpom i kurwierom się wydaje, że ich praca daje im jakieś prawa do zatrzymywania się gdzie im wygodnie.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-04-11, 13:28 3
Henboh napisał/a:

Co kurwa?
Raczej sam zablokował drogę i odzczuł tego konsekwencje.
Cierpom i kurwierom się wydaje, że ich praca daje im jakieś prawa do zatrzymywania się gdzie im wygodnie.



Alladyny w Priusach z bolta i ubera to myślą, że w karetkach jeżdżą. Niedaleko mnie jakiś mechanik zaczął te ich elektryczne gówna naprawiać to pod zakładem zrobił mu się ośrodek dla uchodźców. Jeden skurwiel to nawet stojąc na drodze (tuż za łukiem) sobie odkurzał ten cygański rydwan czekając w kolejce. Raz bym śmierdziela potrącił bo wyszedł mi zza samochodu z jakąś jebaną szczotką prosto pod koła. Sąsiedzi chyba załatwili sprawę bo teraz brudasów dużo mniej. No chyba, że gościa wychujali i już ich nie obsługuje
Zgłoś
Avatar
janiestad666 2023-04-11, 15:24
stary skurwysyn sie wlecze i blokuje przejazd ale jak tir na niego jedzie to nagle umie przyspieszyc kroku.. kurwa jebana xD
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2023-04-11, 19:15
Całkiem racjonalne zachowanie przy braku hamulców czyli wal w osobówkę
Zgłoś
Avatar
falt 2023-04-12, 23:50
fajnie, że dziadzia przyśpieszył
Zgłoś