18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Netflix robi sieczkę z mózgu małym dzieciom zgłoszony przez phrontch
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
mrpikkon 2024-10-03, 19:46 1
zamiast wylaczyc to sie smieje, a dziecko potem powie mu to samo hehs
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-10-03, 19:52
To obowiązkowo na harda musi trafić. Ujełuś moje sercu i zjebałuś mi mózgu.
Zgłoś
Avatar
Cupracabra 2024-10-03, 19:54 6
Po takiej propagandzie trzeba dziecku zapodać ze 5 sezonów Włatcy Móch
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-10-03, 19:58 1
wybaczcie ludzie dobrej woli, ale już było sadistic.pl/t/575777
Zgłoś
Avatar
chl404 2024-10-03, 20:11
ja pierdole to juz jest chore
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-03, 20:14
Cupracabra napisał/a:

Po takiej propagandzie trzeba dziecku zapodać ze 5 sezonów Włatcy Móch


I na tym polega wolność, że możesz dzieciom puszczać co chcesz. Od tego jest rodzic, żeby pilnować co gówniak ogląda.
Więc nie widzę problemu.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-10-03, 20:15 1
Pierdoli ten swiat totalnie i to nie tylko od strony pedalstwa i nie binarnosci, to tylko dobry temat, byscie odwrocili wzrok od wiekszych problemow.

[ Dodano: 2024-10-03, 20:19 ]
TwójCzarnyPan napisał/a:

I na tym polega wolność, że możesz dzieciom puszczać co chcesz. Od tego jest rodzic, żeby pilnować co gówniak ogląda.
Więc nie widzę problemu.



No, problem sie tylko zacznie, jak nie bedzie dostepnych juz innych tresci, bo nienormalnosc zawita na stale. A jedyna opcja bedzie nie ogladanie niczego. I nie pierdol mi ze tyak sie nie stanie, bo widze ze w kazdej sferze zycia i technologii, cos co 10 lat temu bylo nie do pomyslenia, jest wszedzie. A reklamy, z pedalami, to zaraz i z kibla beda wyskakiwac.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-10-03, 20:25
Tatuś to chyba nie mniej jebnięty na łeb, jak twórcy tej bajki, skoro wrzuca wizerunek własnego gówniaka do neta.
Słownictwo używane przy gówniaku też niczego sobie...
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-03, 20:26
KosmatyHui napisał/a:

No, problem sie tylko zacznie, jak nie bedzie dostepnych juz innych tresci, bo nienormalnosc zawita na stale. A jedyna opcja bedzie nie ogladanie niczego. I nie pierdol mi ze tyak sie nie stanie, bo widze ze w kazdej sferze zycia i technologii, cos co 10 lat temu bylo nie do pomyslenia, jest wszedzie. A reklamy, z pedalami, to zaraz i z kibla beda wyskakiwac.


Tak się nie stanie.
Bo opór jest silny.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2024-10-03, 20:28
ktokolwiek wymyśla takie bajki, to pod mur chuja/kurwe i rozstrzelać.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-10-03, 20:43
TwójCzarnyPan napisał/a:

Tak się nie stanie.
Bo opór jest silny.



Chuja prawda. Jak z mikroplatnosciami, wszedobylskim szpiegowaniem i cala reszta chujni. TO JEST DLA TWOJEGO DOBRA! I NIE DOBRA JEST O TYM INACZEJ MOWIC. A juz napewno robaczki polaczki cebulaczki. Nic nie powiem, bo jutro zapierdalam do roboty na 15h. Gotowke tez wam wkrotce zabiora, dla waszego dobra i wygody.

[ Dodano: 2024-10-03, 20:44 ]
A skad wiesz ze pedalstwo takie zle? Nie probowales w dupe? Moze sprobujesz i Ci sie spodoba. A to ze nie czujesz sie dzis soba tylko 13 letnia dzesika w ciele 40latka to dobra wymowka by isc na fajke;)
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-03, 21:14
KosmatyHui napisał/a:

A skad wiesz ze pedalstwo takie zle? Nie probowales w dupe? Moze sprobujesz i Ci sie spodoba. A to ze nie czujesz sie dzis soba tylko 13 letnia dzesika w ciele 40latka to dobra wymowka by isc na fajke;)


A gdzie ja piszę, że złe? Nie próbowałem w dupala bo nie czuję takiej potrzeby, zresztą nie na tym polega pedalstwo. Ale jak ktoś woli własną płeć, to nic mi do tego. Więc nie wiem, co to komu przeszkadza.
Zawsze podejrzewam, że najwięksi homofobi to kryptopedały, co nie potrafią pogodzić się ze swoimi żądzami. Po cichu marzą żeby ojebać koledze pałę, ale przecież tak nie wolno i te brudne myśli to wina lewackiej homopropagandy, bo jak to, prawilny Polak - pedałem? Obsesje i niezaspokojone pragnienia rodzą frustrację i nienawiść.
Zgłoś