18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Spieszy się pani?
cancerous • 2013-10-06, 21:42
Czasy liceum, długa przerwa, poszliśmy do leader price'a i stoimy z kumplem w kolejce, która liczyła 4/5 osób łącznie z nami, więc bez tragedii. Znienacka atakuje nas baba z tyłu, kręci się, pcha , i tylko spogląda żeby ją przepuścić, zero "przepraszam", zero kultury... w końcu kumpel nie wytrzymał i cedzi:
- spieszy się pani?
- tak, no spieszy mi się bardzo
- to trzabyło wstać o szóstej

reakcji nie muszę opisywać, babie wszystkie owsiki się w dupie uspokoiły a wszyscy z bananem na ryju płacili za zakupy

własne.
Zgłoś
Avatar
S................i 2013-10-07, 11:31 1
Cztery piąte osoby? Była jakaś wybrakowana?
Zgłoś
Avatar
Mr.Benny 2013-10-07, 12:13 2
A kasjerka wtedy zgubiła kuleczkę, którą właśnie utoczyła sobie z noska.

p.s. rozpierdalają mnie zakończenia takich melodramatów: reakcja, mina ludzi (mamy, wujka, kota itp) bezcenna, pani wychowawczyni wstała i biła brawo albo inny jebany happy end. Nie można, do chuja, zakończyć na puencie, nawet tak żałosnej jak ta?!
Zgłoś
Avatar
jur3k 2013-10-07, 14:16
do dnia dzisiejszego ta historia mnie śmieszy
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2013-10-07, 19:28
Jebać stare baby!! Eeee, tfu, tego... To ja już pójdę...
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2013-10-08, 1:16
jak widze te niesamowite opowiasty z zycia uzytkownikow, to jednego jestem pewwien, sadol to juz przeszlosc teraz jakies gimnazjalne duperele rzadza, opowiastki chuj wie dla kogo smieszne.... sadyzm w chuj w tematach przedstawianych na glownej.....
Zgłoś