18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
SzatanskaDupa500 2016-05-12, 12:57
całe szczęście że obok była ekipa ratownicza. przeżył?
Zgłoś
Avatar
qhash 2016-05-12, 13:00 26
to że odjebał niezłą manianę to jedno, ale po chuj leży tam ten głaz to inna inszość
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2016-05-12, 13:09 12
@up Żebyśmy mieli materiał.

A tak na prawde bez tego głazu janusze i mirki rozjezdziliby ten trawnik wpizdu po miesiącu plus tam jest jakiś rów, zara by się ktoś wpierdolił i marudził, że barierki nie było.
Zgłoś
Avatar
LOADING... 2016-05-12, 13:20 9
Prawy 2 nie ciąć!
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2016-05-12, 14:53
To trzeba było wbić żółty oznakowany słupek a nie kłaść klamot. Jakiemuś zaradnemu januszowi rozjeżdżali trawnik a gość mało co nie dachował. Trzeba mieć pizdę w głowie żeby taki głaz kłaść tak blisko drogi. Osobiście ustaliłbym kto bezprawnie postawił tam tą przeszkodę i żądał pokrycia kosztów naprawy auta.

Z tego co mi wiadomo musi być zachowany określony odstęp od drogi aby można było wbijać jakieś słupki, postawić ogrodzenie itp. To nie jest tak, że jakiś wieśniak kładzie sobie co mu się podoba bezpośrednio przy pasie drogowym.
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2016-05-12, 15:49 13
@up jak ktoś nie potrafi jedździć to mu nawet czerwone mrugające światło nie pomoże.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2016-05-12, 16:02 5
up też prawda ale stawianie takich przeszkód tak blisko i na zakręcie to zwykły debilizm. Przykładowo chce zjechać po ciemku trochę na bok bo z naprzeciwka skręca samochód ciężarowy i uszkadzam sobie auto. Bo jakiś mirek co ma manie własności i swój teren strzeże jak cnote córki ustawia takie klamoty.

Trzeba było postawić jakieś ogrodzenie czy słupki w odpowiedniej odległości od drogi skoro wam wjeżdżali. A nie wybierać wiejskie metody działania.

Jakie to kurwa polskie. Jebnę klamot i mam z głowy. A to że drugi zrobi sobie krzywdę albo szkodę to mam wyjebane.

Gość z Mondeo dał ciała. Ale ten co postawił tam ten klamot zrobił to niezgodnie z przepisami. Ja bym nie odpuścił na jego miejscu.

Plus dla ludzi co bez wahania pobiegli postawić auto na koła.

PS: rokietnica24.pl/stawianie-kamieni-przy-drodze-jest-nielegalne/
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2016-05-12, 16:25 3
jeden zaparkował na trawniku a drugi wyjebał sie o kamień, idź pan w chuj
Zgłoś
Avatar
ascarissuis 2016-05-12, 19:16 3
Już myślałem że to bmw coś odjebie, a tu proszę-ford
Zgłoś
Avatar
NaSiRpl 2016-05-12, 19:29
Wygląda jakby chciał jechać na dwóch kołach, a głaz był jego rampą..
W sumie jakby to ogarnął to niezły Thug Life by był
Zgłoś
Avatar
.Piotrek 2016-05-12, 19:37 1
tarcer123 napisał/a:

up też prawda ale stawianie takich przeszkód tak blisko i na zakręcie to zwykły debilizm. Przykładowo chce zjechać po ciemku trochę na bok bo z naprzeciwka skręca samochód ciężarowy i uszkadzam sobie auto. Bo jakiś mirek co ma manie własności i swój teren strzeże jak cnote córki ustawia takie klamoty.

Trzeba było postawić jakieś ogrodzenie czy słupki w odpowiedniej odległości od drogi skoro wam wjeżdżali. A nie wybierać wiejskie metody działania.

Jakie to kurwa polskie. Jebnę klamot i mam z głowy. A to że drugi zrobi sobie krzywdę albo szkodę to mam wyjebane.

Gość z Mondeo dał ciała. Ale ten co postawił tam ten klamot zrobił to niezgodnie z przepisami. Ja bym nie odpuścił na jego miejscu.

Plus dla ludzi co bez wahania pobiegli postawić auto na koła.

PS: rokietnica24.pl/stawianie-kamieni-przy-drodze-jest-nielegalne/


Ale wiesz że w artykule jest mowa o zajęciu pasa jezdni a nie o stawianiu kamienia obok jezdni?
Zgłoś
Avatar
jinn 2016-05-12, 20:15
hellbwoi napisał/a:

@up Żebyśmy mieli materiał.

A tak na prawde bez tego głazu janusze i mirki rozjezdziliby ten trawnik wpizdu po miesiącu plus tam jest jakiś rów, zara by się ktoś wpierdolił i marudził, że barierki nie było.


Właśnie. Szkoda, że takiego głazu nie było w miejscu, w którym zaparkował ten czereśniak za kierownicą e46.
Zgłoś
Avatar
fryc88 2016-05-12, 22:12
"filmik ze wczoraj" i już nie chce mi się oglądać.
Zgłoś
Avatar
A................h 2016-05-12, 22:19 2
Wojtalx napisał/a:

filmik ze wczoraj



Ze kąd?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie