18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
mygyry 2021-05-18, 17:58 2
Oj oj w aucie był mądry jak pies za ogrodzeniem, dużo szczekania, ale jak już wywlekł go z wozu to wielkie help meee
Zgłoś
Avatar
A................a 2021-05-18, 18:17 5
mygyry napisał/a:

Oj oj w aucie był mądry jak pies za ogrodzeniem, dużo szczekania, ale jak już wywlekł go z wozu to wielkie help meee



A to standardzik. Ten nasz internetowy kozaczek, co tam klepie o wolności, to też w realu kwiczałby "ała, ała, Mati nagrywaj, co mi pan robi, ała". Takie pizdki srają sięw internecie, a na żywo ogon pod siebie i wołanie o pomoc. A prawda jest taka, że wystarczyło pokazać dokumenty, chwilę poczekać i byłoby po sprawie - no, ale dla foliarzy to za dużo, uj tam, że dzięki smartfonom chińczyki wiedzą, kiedy idziemy na kupę, foliarzom wydaje się, że walczą o zachowanie prywatności.
Zgłoś
Avatar
siedlik 2021-05-18, 18:57
Żeby ten gościu potrącił policjanta, to by musiał się opierać o samochód.

Odszkodowanie dostanie kierowca i tyle.
W Polszy by dostał tylko pałkę.
Zgłoś
Avatar
Henboh 2021-05-18, 19:24 1
DzidaZawodnik napisał/a:


Gdzie on kurwa napadł na policjanta,



Może w momencie, gdy odjechał w lewo, a policjant wciąż stał obok?
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2021-05-18, 20:41 3
DzidaZawodnik napisał/a:

Aresztował go za "napaść" więc co wy pierdolicie kmioty? Ja rozumiem, ze polscy niewolnicy są wychowani do pokory wobec swoich właścicieli i ich Kapo, którym sie daje więcej przywilejów za gnębienie swojej klasy, ale juz nawet na takich ciemniaków, bez wyobrażenia o byciu wolnym człowiekiem, jak wy, to jest za dużo.
Gdzie on kurwa napadł na policjanta, wy jebane kmioty oceniające wszystko według schematu waszego uwarunkowania?!
Kapo z lat 40tych też na pewno pochwalacie, za trzymanie porządku i pilnowanie, zeby polscy podludzie nie łamali prawa.



Ale ty dupczysz glupoty, taki kurwa bohater a jak by ci kogoś z rodziny taki tluścioch rozjebal bo zapierdala 120 w miejscu gdzie dozwolone jest 50 to byś kurwa żądał sprawiedliwości i ukarania chuja, a jak go złapali i ma kutas zebrać kare za zapierdalanie to go bronisz. Wejś ty sie jebnij w łeb i zastanów co robisz. Glina wykonuje swoją robote to nie znaczy ze moszesz nim poniewierać jak szmatą. Nie raz mnie przyłapali na odjebaniu czegoś to nie sram sie do nich bo zwyczajnie licze sie z tym co robię, a to jest ich robota. Mogę kombinować, kłamać, probować uciec im ale nie mieć do nich pretensji, pretensje o prawo sie powinno mieć do ustawodawcy.
Zgłoś
Avatar
Aleo 2021-05-19, 12:49
DzidaZawodnik napisał/a:

Aresztował go za "napaść" więc co wy pierdolicie kmioty? Ja rozumiem, ze polscy niewolnicy są wychowani do pokory wobec swoich właścicieli i ich Kapo, którym sie daje więcej przywilejów za gnębienie swojej klasy, ale juz nawet na takich ciemniaków, bez wyobrażenia o byciu wolnym człowiekiem, jak wy, to jest za dużo.
Gdzie on kurwa napadł na policjanta, wy jebane kmioty oceniające wszystko według schematu waszego uwarunkowania?!
Kapo z lat 40tych też na pewno pochwalacie, za trzymanie porządku i pilnowanie, zeby polscy podludzie nie łamali prawa.



naucz się języka bezmózgu to nie będziesz takich pierdół wypisywał
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-05-19, 13:04
DzidaZawodnik napisał/a:

Aresztował go za "napaść" więc co wy pierdolicie kmioty?



Insulting to jest napaść?

(daruj sobie te kmioty )
Zgłoś
Avatar
przewodnik_elektryczny 2021-05-19, 13:10
O kurwa biały dindu enyfin:)
Zgłoś
Avatar
Seligos 2021-05-19, 22:49
Kurwa czy on nagrywał materiał dowodowy przeciwko sobie ? Co za ameba umysłowa .....
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2021-05-21, 20:36
DzidaZawodnik napisał/a:


Gdzie on kurwa napadł na policjanta.


A ty zatrzymałeś się w latach 90tych?
Napadł go słownie, to obecnie w stanach bardzo popularne stwierdzenie które rozpropagowała lewica gdy biali napadali słownie lub nieprzyjaznym wzrokiem na pokojowych mudżinów.
Zgłoś