18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Hezzus 2012-10-23, 22:51 1
Broda znajoma, czyżby to Antoś M.?
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2012-10-24, 0:36 3
Za komiks bro.
Czasem widuję Antka w tv i zastanawiam się, skąd on towar bierze? Bo takich fantazji nie da rady mieć w normalnych stanach świadomości...
Zgłoś
Avatar
sałata 2012-10-24, 0:54
Ludzie, w moim regionie instalacja gazowa w bazach z koców to normalka jak też prąd i woda...
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-10-24, 12:02 43
BrunerOvned napisał/a:

Za komiks bro.
Czasem widuję Antka w tv i zastanawiam się, skąd on towar bierze? Bo takich fantazji nie da rady mieć w normalnych stanach świadomości...



Wariat, oszołom, narkoman, propaganda działa. Wy bydło chodzicie jak w zegarku
Zgłoś
Avatar
Antybozia666 2012-10-24, 12:28 3
@Up ale założę się że wy jedyni patrioci i prawdziwi Polacy nie jesteście w stanie popełnić zbiorowego samobójstwa w obronie TV trwam ! Jesteście na to za słabi.
Zgłoś
Avatar
Persil1 2012-10-24, 12:39 18
@up pragnę przestrzec, że tzw "jedyni patrioci", czy "mohery", mają długą tradycję powstań narodowych, walki z bronią w ręku w okopach, w lesie, na ulicach, na obczyźnie itd. Natomiast lemingi w wieku gimnazjalnym mają długą tradycję tworzenia dowciapnych komentarzy w internecie. Lepiej o tym pamiętać.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2012-10-24, 12:58 3
@up tak tak, zapierdalali z karabinami mając cztery lata. a dziś mimo, że organizm już nie ten to są na tyle twardzi i zawzięci, że dają radę stać pod ośrodkiem zdrowia już od czwartej rano. tylko po to, żeby popierdolić z lekarzem o tym, że głowa boli albo tramal wyszedł... a młody człowiek z przeziębieniem, grypą czy sraniem się nie dostanie bo jak przychodzi o siódmej trzydzieści to kurwa kolejka jak za komuny pod mięsnym.
Zgłoś
Avatar
rolerek 2012-10-24, 12:59 17
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Wariat, oszołom, narkoman, propaganda działa. Wy bydło chodzicie jak w zegarku



Widzę, że kolejny święcie przekonany o tym, że jako jeden z niewielu samodzielnie myśli ? Bydło to możesz hodować na swojej wsi.

Każdy ma prawo do oceny tego w jakim stanie jest A.M, skoro jest przedstawicielem ludu, to tenże lud jako kontroler władzy ustawodawczej może się martwić o zdrowie swoich suwerenów. Nie ma nic w tym zdrożnego. Szczególnie jeśli tenże przedstawiciel co rusz wymyśla nowe teorie i można mieć wątpliwości czy wszystko z nim ok.

Bądź poważny to inni będą cię traktować poważnie (a nie jak czubka), chciałoby się powiedzieć.
Zgłoś
Avatar
Persil1 2012-10-24, 13:02 3
@up - o właśnie.

Tak tylko piszę, bo widzę, że część z Was nietutejsza. Rodziny wasze przyjechały w 1944 i zapomniały wyjechać w 1990?

Otóż tłumaczę: święto niepodległości czcimy 11 listopada, a nie 22 lipca, a także mamy szacunek do swojej historii i zmarłych.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2012-10-24, 13:03
nie doczytałem do końca, co mi się bardzo rzadko zdarza w przypadku komiksów -czyli- komiks jest chujowy
Zgłoś
Avatar
Persil1 2012-10-24, 13:04
@rolerek- może nie zauważyłeś, ale potwierdziłeś tylko to z czym sam "polemizujesz".
Zgłoś
Avatar
rolerek 2012-10-24, 13:21 2
@Persil1

Też czytam prasę nazwijmy to nie mainstreamową i to z nurtu A.M i wybacz ale niestety ilość i przede wszystkim jakość wniosków jakie wyciąga pan A.M utwierdza mnie w przekonaniu, że zwyczajnie nie ma pojęcia o czym mówi. Ja nie toleruje ludzi, którzy mimo, że gówno się znają to pierdolą tak kategorycznie i w dodatku z przekonaniem o swojej nieomylności, że w pewnym momencie to wszystko zaczyna obrażać ludzką inteligencję.

Być może gdyby samolot robił tego "kosiaka" nad smoleńskim lasem po innym kątem to skrzydło by wytrzymało i być może, ktoś by to przeżył. Ale komisja (POLSKA) składająca się z naprawdę wielu ludzi, którzy mogą się pochwalić tytułami i kwalifikacjami stwierdziła, że na razie nic nie wskazuje, żeby to był jakiś zamach.

Ja rozumiem, że prof. Binienda robił symulacje (jeśli w ogóle można to zakwalifikować jako badanie naukowe) ale wybacz, katastrofa tak szybkiego i dużego obiektu jakim jest samolot jest tak skomplikowana, że jeśli ktoś mi twierdzi, że w tym wypadku kiedy ukształtowanie terenu i różnorodność przeszkód jaka występuje w Smoleńsku da się symulować powtarzalne w 100% w rzeczywistości wyniki to albo nie wie o czym mówi albo niepotrzebnie naraża swój autorytet.

I nie ma to nic wspólnego z WSI24, Szechterem czy innym czarnym ludem dla samodzielnie myślących geniuszy jak ty czy zły wręcz niedobry ale po prostu odrobiną wiedzy z fizyki, techniki, dynamiki i zmienności jaką charakteryzują się takie katastrofy.

Większość ludzi twierdzi, że większość to idioci. To to tak na marginesie.
Zgłoś
Avatar
Persil1 2012-10-24, 13:37 2
@rolerek- zrobiłeś to samo, znowu, tylko teraz chciało Ci się te medialne sofizmaty pisać w kilku akapitach. "Nie, nie, nie łykam medialnej papki, dlatego zaraz powtórzę słowo w słowo co słyszałem na tvn."
Zgłoś
Avatar
rolerek 2012-10-24, 13:50 4
@Persil1

Wiesz co to jest moment kiedy dalsza dyskusja traci jakikolwiek sens. Skoro uznajesz, że to co ci mówię z definicji jest papką z TVN to sorry ale jest to abdykacja z twojej strony do jakiejkolwiek sensownej polemiki. Można się położyć i nic nie robić, bo on i tak jest lemingiem. Brawo Jasiu...

Ja tak samo mogę powiedzieć, że cokolwiek napiszesz to jest to propaganda moherów. No chyba, że przyznam ci racje i wtedy będziesz dumny i zadowolony z siebie, bo masz rację i monopol na jedynie słuszne fakty.

Zwróć uwagę, że pozwalam sobie na kwestionowanie pewnych stwierdzeń zwolenników niemainstrimowej wersji wydarzeń z 10.04.2010r. bo nie przyjmuję tego na słowo honoru i staram się analizować wszystko krytycznie, nawet to co jest podawane przez Tuska Vision Network, której notabene od paru lat nie śledzę specjalnie mocno. Bo po prostu nie lubię medialnych tabloidów.

Życzę powodzenia w byciu alternatywnym.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie