18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Splunięcie w pysk
S................n • 2020-12-16, 19:57
Nie wiem czy to dziadek, ale konsekwentny w działaniu jest .

Zgłoś
Avatar
gumofc 2020-12-16, 23:26
Dziadek to chyba sam się zdziwił że dał mu radę
Zgłoś
Avatar
s................l 2020-12-16, 23:38 2
NataliaW napisał/a:

Typowy facet z długimi włosami... Poprostu pizda mentalna i zyciowa



Taa, zwłaszcza, ze geje i pizdy noszą się w 99% na krótko. Niejeden redneck w USA zasuwa w długich, mając w chacie taki arsenał, że by przetyrał cię tak, że by ci flaga konfederacji dupą wyszła, ale co tam, coś panienka usłyszała na dysce od seby w włosach na jeża jak biedroń i teraz powtarza. Sam dodam, że nie mam długich, zeby nie było, ale patrząc na pizdowatych mężczyzn, to raczej mają krótkie włosy i migają się od pracy i spierdalają jak tylko zrobią bachora.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-12-16, 23:38
satariel napisał/a:

Widziałem Roberta Biedronia przykładowo. Ma włosy jak 90% dresików i ludzi odwiedzających dyskoteki. Mamy nieźle spedałowane społeczeństwo jak widać, pewnie należysz do tego grona.



Przecież ten twój biedroń też ma długie włosy, zagrzybiały hipisie.
Zgłoś
Avatar
s................l 2020-12-16, 23:40 3
Gmork napisał/a:

Przecież ten twój biedroń też ma długie włosy, zagrzybiały hipisie.



Pomyliło ci się ze starym chyba. Założę się, że albo jesteś łysy i płaczesz, że w ogóle nie masz, albo masz takie jak pan poniżej i starasz się to wyprzeć ze świadomości. Ogólnie doradzę nie walczyć ze sobą i znaleźć chłopaka, wziąć ślub w Holandii itp. Od razu będziesz mniej sfrustrowany.

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-12-16, 23:53 1
satariel napisał/a:

Pomyliło ci się ze starym chyba. Założę się, że albo jesteś łysy i płaczesz, że w ogóle nie masz, albo masz takie jak pan poniżej i starasz się to wyprzeć ze świadomości. Ogólnie doradzę nie walczyć ze sobą i znaleźć chłopaka, wziąć ślub w Holandii itp. Od razu będziesz mniej sfrustrowany.



Nie wrzucaj tu fotek swojego kochasia, tęczowy wojowniku. To nie jest miejsce dla takich jak ty.
Lepiej posłuchaj babci z tematu "Wojna pokoleń", może to ci przemówi do rozsądku.
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2020-12-17, 0:13 2
Gmork napisał/a:

Widziałeś kiedyś chłopa z długimi włosami?
Pedał i tyle.











Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-12-17, 0:22 3
KebabRemover, wszystko się zgadza, jakieś pedały z korony królów, czy tam harego potera. Ale fotki z wakacji z kumplami, to mogłeś sobie darować
Zgłoś
Avatar
s................l 2020-12-17, 0:29 1
Gmork napisał/a:

, wszystko się zgadza, jakieś pedały z korony królów, czy tam harego potera. Ale fotki z wakacji z kumplami, to mogłeś sobie darować



Możesz gadać co sobie chcesz, ale śmieszny nie jesteś, tylko żałosny. Słaby trolling.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-12-17, 0:42
satariel napisał/a:

Możesz gadać co sobie chcesz, ale śmieszny nie jesteś, tylko żałosny. Słaby trolling.



Szybko się poddałeś, leszczu. Piękny skalp, do tego długowłosy, więc liczy się podwójnie
Zgłoś
Avatar
s................l 2020-12-17, 0:57
Gmork napisał/a:

Szybko się poddałeś, leszczu. Piękny skalp, do tego długowłosy, więc liczy się podwójnie



Głupim się ustępuje. Stara, sprawdzona zasada.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-12-17, 1:00
satariel napisał/a:

Głupim się ustępuje. Stara, sprawdzona zasada.



Po prostu zdałeś sobie sprawę, że przy mnie jesteś jak dżdżownica
Zgłoś
Avatar
Z................w 2020-12-17, 2:49
eejj to jest ustawiona
niestety
Zgłoś