18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
lysypawel 2017-09-12, 20:44 3
Abraxus napisał/a:

Jaka zapasiona sralnia... i ten falujący boczek... nogi jak słupy telegraficzne, pewnie się zaciro w dupie jak chodzi na tych racicach... coś kurwa obrzydliwego. Standardy urody z murzyńskiego getta to nie moje klimaty. Jestem obrzydzony.


Nie, no przecież lepsze są chude, bez wcięcia w talii, bez cycków i przypominające młodego chłopca jak z tyłu tak i z przodu.
Coraz więcej tu chłopaczków, co kontakty płciowe mają, ale tylko chyba z kolegami z klasy i nie pociągają już ich kobiety o ładnych okrągłych tyłeczkach.
Pozdrawiam prawdziwych mężczyzn i piękne Panie
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2017-09-12, 20:45 1
Laski jak zwykle zero logiki, ubieranie się tak aby nie było komfortowo, ale modnie. Jeżeli modne stałoby się chodzenie z gównem na łbie to połowa kobiet właśnie tak by robiła.
Nie dość, że wygląda jak kurwa w tym ubraniu to spodenki ładnie przeczyszczą rowki i zablokują ujście gazów. Jak w końcu zdejmie te spodenki po 10 minutach prób to jej wybraniec poczuje piękną woń bąków, które nie miały jak ujść do atmosfery nie pisząc o zdechłej rybie.
Zgłoś
Avatar
karakal 2017-09-12, 20:45 2
Spokojnie Panowie, Ci co hejtują po prostu jeszcze nie dorośli
Zgłoś
Avatar
pXIX 2017-09-12, 21:49 2
Gdzie niedorośli? Dorośli, dorośli. Tylko nie poruchali, bo widać żadna ich nie chciała. Jak te liski, co to mówią iż winogrona niedobre, bo do krzaczka nie sięgną. Za wysokie progi. Ot co!
Jak się widziało tylko rozkładówki playboya i nagie bobasy nad Bałtykiem, to i dupy się boi.
Ewentualnie faktycznie mamy do czynienia z klasycznym waginosceptykiem, a chuda rzyć bardziej przypomina męską, więc łatwiej się łudzić
A co do mięśni - niby fajnie, ale bez przesady- zbyt mocne uda i (jak jagienka) nie daj bóg jeszcze orzechy zgniecie
Zresztą - bjorgen i babochłopy też mają umięśnione uda- znajmy umiar
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2017-09-13, 0:16 1
Póki młoda skóra, to jeszcze. Parę lat i będzie obrzydliwe.
Zgłoś
Avatar
lordslayer 2017-09-13, 1:21 1
za duża dupa.
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-09-13, 5:57 5
pojebało niektórych tutaj, bo to że ktoś nie lubi grubych dup to znaczy że jest pedałem, tak można odczytać z postów,
mnie te sralnie po prostu obrzydzają, ohydna galareta , co nie znaczy że ten któremu się nie podobają takie , uwielbia anorektyczki jak niektórzy wnioskują
Zgłoś
Avatar
Big_Booty 2017-09-13, 10:31
Piękna okrągła dupeczka. Poezja !
Zgłoś
Avatar
JohnyNieznany 2017-09-13, 17:22 1
Ale zajebista sralnia!
Zgłoś
Avatar
pablohasan 2017-09-13, 18:53 1
Abraxus - bo jesteś pedał!
Zgłoś
Avatar
maddog77 2017-09-13, 19:48 1
Abraxus @Tak wygląda prawdziwa kobieta nie jakieś chuj wie co z chuj wie czym zamiast dupy.
Zgłoś
Avatar
Belweder 2017-09-14, 18:35 2
maddog77 napisał/a:

Abraxus @Tak wygląda prawdziwa kobieta nie jakieś chuj wie co z chuj wie czym zamiast dupy.



Prawdziwa powiadasz ? Koszulka kończy się i trzyma na sutach a dźinsy na gołe spasłe dupsko ? Jeszcze kurwa ten tribal... Wygląda to jako tako ale za pare lat byście rzygali po obejrzeniu tego "idealnego dupska". W dodatku jakieś czarne i serio wielkie, aż nienaturalne. Ci co chcą ruchać to chyba jakieś geny czarnych mają, że wielkie dupsko wywołuje w nich takie emocje
Zgłoś
Avatar
F................o 2017-09-15, 17:34
Śliczna gwiazdeczka
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-09-18, 12:11
lordslayer napisał/a:

za duża dupa.


za mały fiut.
Zgłoś