18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Pralpunkt 2021-10-05, 9:00 1
Wiadomo że kierowca w białym ,ktoś ma wątpliwości?
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-10-05, 9:01 1
ja sie bardziej zastanawiam po co to tutaj?
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-10-05, 9:03 56
Halman napisał/a:

ja sie bardziej zastanawiam po co to tutaj?



Nie widzisz tego brutalnego spotkania intelektu blondyny z otaczającym ja światem?
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2021-10-05, 9:08 39
Halman napisał/a:

ja sie bardziej zastanawiam po co to tutaj?



Bardziej się zastanawiam po co ty znowu tutaj. Co tydzień piszesz, że odchodzisz stąd.

Chodzi o tą zdolność kobiet do przeinaczania rzeczywistości. Bo inaczej tego nie nazwę. Normalny człowiek to by się wstydził i przeprosił.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-10-05, 9:08 1
SlimShady napisał/a:

Bardziej się zastanawiam po co ty znowu tutaj.


żeby się sadolowa kociarnia pytała
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-10-05, 9:41
SlimShady napisał/a:

Kto jest winowajcą?


Białe przywileje najwyraźniej. Jeśli by słuchać tępych szmat.
Może by tak zacząć czarny rozliczać za "black privilege". Np. za umięśnienie goryla -20% od wyników sportowych, a uderzenie białego traktować jako napad z bronią w ręku i próbę zabójstwa.
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-10-05, 9:41 22
Wszystko było dobrze, dopóki nie odwróciła się i nie pokazała tyłka jak szafa. I jeszcze ten podniesiony głos idiotki żyjącej w równoległej rzeczywistości.
Zgłoś
Avatar
squach 2021-10-05, 9:56 4
Mzimu napisał/a:

Wszystko było dobrze, dopóki nie odwróciła się i nie pokazała tyłka jak szafa. I jeszcze ten podniesiony głos idiotki żyjącej w równoległej rzeczywistości.



I z ust mi to wyjąłeś.
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2021-10-05, 10:56 3
SlimShady napisał/a:

Bardziej się zastanawiam po co ty znowu tutaj. Co tydzień piszesz, że odchodzisz stąd.


Czujne oko Wielkiego Inkwizytora czuwa (nawet na emeryturze) gdy na główną trafia materiał niegodzien sadistica
Zgłoś
Avatar
Pikdzik 2021-10-05, 11:01
Podaję odpowiedż;okoń
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2021-10-05, 13:32
dobra to w końcu dlaczego ten z lamborgini jest winny? kto jest w stanie pójść tokiem rozumowania baby i mi wyjaśnić jak ona to widziała?
Zgłoś
Avatar
Henboh 2021-10-05, 15:45 4
nebelwerfer napisał/a:

dobra to w końcu dlaczego ten z lamborgini jest winny? kto jest w stanie pójść tokiem rozumowania baby i mi wyjaśnić jak ona to widziała?



Obstawiam coś takiego:
- samochód, który jedzie wolniej od niej (bądź w tym przypadku stoi), z jej punktu widzenia się cofa, więc dla niej, to on w nią wjechał, swoim "white lambo priviliege"
- ma nowy samochód, więc to nie jej wina
- neurony w jej łbie, są jak słuchawki w kieszeni - poplątane
Zgłoś
Avatar
notak 2021-10-05, 17:17
SlimShady napisał/a:

Bardziej się zastanawiam po co ty znowu tutaj. Co tydzień piszesz, że odchodzisz stąd.
Chodzi o tą zdolność kobiet do przeinaczania rzeczywistości. Bo inaczej tego nie nazwę. Normalny człowiek to by się wstydził i przeprosił.



SlimShady napisał/a:

Bardziej się zastanawiam po co ty znowu tutaj. Co tydzień piszesz, że odchodzisz stąd.
Chodzi o tą zdolność kobiet do przeinaczania rzeczywistości. Bo inaczej tego nie nazwę. Normalny człowiek to by się wstydził i przeprosił.



najgorsze, że aby się z babami dogadać to takie ,,niuanse,, trzeba odpuszczać, albo znaleść sobie mądrą, tylko że to jak lotto,
kiedyś na skrzyżowaniu w prawo, mam zielone, a baby że przejechałem na czerwonym,
wiec wracam, aby pokazać że to dalej się świeciło czerwone, a ja miałem na prawoskręcie zielone...........nawet nie wyszły z auta,
bo wiedzą lepiej
Zgłoś
Avatar
mesjans 2021-10-05, 17:23
Jak zobaczy zwyżkę w ubezpieczeniu zrobi minę jak do połykania murzyńskiego kutasa.
Zgłoś