18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:40
🔥 Precyzyjny odstrzał dzików - teraz popularne
Avatar
BolekMaku 2020-09-19, 21:29
Ja pierdole myslalem , ze go przejedzie...ufff..... WYkurwiać mi z tym!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-09-19, 23:36 2
Kierowca roku, mam nadziej ze dojebią mu próbę uszkodzenia ciała przy użyciu niebezpiecznego narzędzia

Plus brak mózgu
Zgłoś
Avatar
gralix95 2020-09-20, 16:20
Czekanie na stacji benzynowej bywa wkurwiające. Kiedyś stałem pod stacją na której były tylko dwa stanowiska. Przede mną w berlingo Janusz. Zatankował i czeka, bo w środku może być jedna osoba. Zaskakujące, ale drugi Janusz w środku, rodzinka w aucie. Przyjechali po hot-dogi i zatankować. Czekam dobre 5 minut. Pierwszy Jan juz sie niecierpliwi a ze stanowiska z kompresorem przychodzi trzeci gość i pyta tego Janusza przede mną czy go wpuści bo on tylko pieniądze rozmienić bo musi koła dopompować i odkurzyć samochód. Jan mówi "kurwa 10 minut juz tu czekam ja pierdole. Ale dobra. Idź Pan". Ten trzeci o dziwo sprawnie. Ale ten przede mną już niestety nie. Wszedł do środka, wraca. Zapomniał maseczki. Wraca z maseczką. Gada tam chwile w środku. Okazuje się, że mu karta nie przeszła. Wraca po raz drugi do samochodu. Będzie gotówką płacić. Wziął za mało kasy. Wraca do auta po więcej. Zapłacił. Wraca do auta. bierze 10zł i idzie hot-doga kupić. Nosz kurwa mać. Sam miałem ochotę w ten sposób go wypchać z tej stacji. Zdenerwowałem się samym pisaniem tego. Pozdrawiam
Zgłoś