18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Lochy na zjeżdżalni - popularne w ostatnich 24h
Spokojny dzień w pracy
phrontch • 2024-05-25, 7:26
Akcja miała miejsce w Santo Antônio de Jesus w stanie Bahia. Atakująca złożyła wizytę z nożem, oskrżając ofiarę o dawanie dupy jej byłemu, typowa telenowela brazylijska

Zgłoś
Avatar
Z................w 2024-05-25, 16:35 3
Też bym spierdolil to nie moja sprawa

Też bym spierdolil to nie moja sprawa

hinco napisał/a:

dobry biznes...
sklep handlujący globusem



Dupsko sprzedaje a nie globus
Zgłoś
Avatar
zipi 2024-05-25, 16:58 10
kaziolord napisał/a:

Ale z gościa pizda



nie ma to jak za jakąś pizdę która by nawet na Cb nie spojrzała ryzykować życie xD wielki kurwa obrońca się znalazł, nauczyły Cię te szmaty zeby ryzykować życię dla randomowej osoby, nieźle Cię te lochy wychowały na obrońce sprawiedliwosci xD ona by nawet nie machneła palcem jak by Cie mordolwali.
Zgłoś
Avatar
ligo 2024-05-25, 17:02 1
ja tam widzę trzy pizdy
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2024-05-25, 17:19
zipi napisał/a:

nie ma to jak za jakąś pizdę która by nawet na Cb nie spojrzała ryzykować życie xD wielki kurwa obrońca się znalazł, nauczyły Cię te szmaty zeby ryzykować życię dla randomowej osoby, nieźle Cię te lochy wychowały na obrońce sprawiedliwosci xD ona by nawet nie machneła palcem jak by Cie mordolwali.



Ona była odwrócona, zajebał byś jej gonga i byś spierdolił bo jesteś cipa, ona by cie za chuja nie dogoniłą bo by była ogłuszona baranie jebany

EDIT: a jakby dźgał dziecko to byś wyskoczył ?
Kurwa każde życie jest cenne (ja budda)
Zgłoś
Avatar
robo72 2024-05-25, 18:37 1
ta w zielonym fajne ruchadełko
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-05-26, 13:46 1
robo72 napisał/a:

ta w zielonym fajne ruchadełko



No atrakcyjna, też tak uważam. Szkoda uszkadzać takie piekne ciało. Powinna za to dodatkowa kara być.
Zgłoś
Avatar
Jarazz 2024-05-26, 22:01
JebacPis100procent napisał/a:

Głupie te baby. Zamiast lizać sobie cipki to ganiają się z nożem w ręku.



Mogły pójść na lody🤷🏼‍♂️
Zgłoś