18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Polecam wywiad, dość długi, ale bynajmniej nie nudny


2024-01-23, 21:52
Sam fakt, że widzę mikrofony radia zet zniechęca mnie do odtworzenia.

2024-01-23, 22:16
Na tych dwóch pojebów nawet bym się nie wyszczał

2024-01-23, 22:56
Kto słucha Piątka, ten sam sobie winien., Ten człowiek "wie" o ludziach w PiS więcej niż oni sami. Weźcie skasujcie tych pajaców, bo takiej siermiężnej propagandy to nawet PiS nie uprawiał. Jakby ktoś miał wątpliwości: nie jestem za PiS, po prostu nie lubie chamskiej propagandy.

2024-01-27, 16:05
Mzimu napisał/a:

Kto słucha Piątka, ten sam sobie winien., Ten człowiek "wie" o ludziach w PiS więcej niż oni sami. Weźcie skasujcie tych pajaców, bo takiej siermiężnej propagandy to nawet PiS nie uprawiał. Jakby ktoś miał wątpliwości: nie jestem za PiS, po prostu nie lubie chamskiej propagandy.



Jednak Kaczyńscy byli wspierani przez komuchów, nie stali nigdy w opozycji, poza małym epizodem z Lechem. Macierewicz pierwsze co zrobił po tzw lustracji to pobiegł do ruskiej agentki tłumaczki, zakończył szybciutko rozpoznanie kontrwywiadowcze ruskiej siatki szpiegów. Afera FOZZ to była afera związana ze służbami z PRL i kacapami. Gdzie tu brak prawdy?