18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Sport to zdrowie
kordas • 2011-11-13, 15:05
Potrącenie rowerzysty w Szczecinie. Zdarzenie miało miejsce w Szczecinie, kawałek za Mostem Pionierów - rozwidlenie ul. Eskadrowej i Leszczynowej.
Jestem głównym bohaterem filmu, kierowca Scenica spieprzył z miejsca wypadku, gdyby jakiś wasz "ulubiony sąsiad" w okolicach 9 września klepał swojego Scenica to będę wdzięczny za namiar

PS. Za poświęcenia zdrowia dla waszej rozrywki liczę na jakieś piwka
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2011-11-19, 16:44
M1n1s7eR napisał/a:

Jak trafi się mega dziura, to może się to skończyć bardzo źle.



Jak nie obejrzysz się za siebie przed ominięciem dziury, to fakt, może się to źle skończyć
Zgłoś
Avatar
M1n1s7eR 2011-11-19, 21:26
Kwestia dziury nawiązywała do poprzedniego zdania. Nie ma po co się oglądać, jak po Twojej lewej jest samochód i można tylko hamować - a to większe zagrożenie dla innych uczestników ruchu jak i dla siebie samego.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2011-11-19, 22:10
M1n1s7eR napisał/a:

Nie ma po co się oglądać, jak po Twojej lewej jest samochód i można tylko hamować - a to większe zagrożenie dla innych uczestników ruchu jak i dla siebie samego.



Na pewno mniejsze, niż wjechać w dziurę i się wypierdolić lub na siłę ją omijać. Zresztą dziury widać z daleka, nie najeżdżasz na nie od razu po ich zobaczeniu. Ja pierdolę Jednak mało wiesz.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2011-11-21, 19:14
@kordas
Piękny występ w polsacie
Zgłoś
Avatar
Bartooo 2011-11-21, 19:34
Ależ Ty jesteś fotogeniczny . I ten profesjonalny występ , brawo dla Cb , tylko dlaczego nie pozdrowiłeś ekipy i użytkowników Sadistic ?
Zgłoś
Avatar
frealaf 2012-01-03, 17:18
byłes nawet w teleexpresie
Zgłoś
Avatar
kachimas 2012-01-04, 23:32 1
ramzes902 napisał/a:

Jak ja kurwa nienawidzę rowerzystów. To nic osobistego, po prostu mnie wkurwiają.



Jak ja nienawidzę ramzesa902, to nic osobistego, po prostu mnie wkurwiasz.
Zgłoś