18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
D4imon 2012-09-25, 1:07
Najlepsze jest to, że te ramki powstały po to, żeby w tuningowanych(i nie tylko) autach na zlotach można było sobie zasłonić tablice rejestracyjne. Dopiero później znaleziono zastosowanie o którym tutaj piszecie. Co do naklejek - mój kuzyn jeździ z tymi ramkami i jak narazie jeden fotoradar go wyłapał po naklejce, a zarzekał się, że przemknął koło kilkunastu, więc to zależy od technologii jaka jest w przydrożnej puszce. Wprawdzie mając w samochodzie nawigacje z dobrym programem (np. IGo primo) dostajemy informacje o fotoradarze i wtedy można sobie opuścić roletę, a później podnieść. Według mnie - lepiej nogę z gazu ściągnąć, niż inwestować w takie gówno
Zgłoś
Avatar
rykoszet 2012-09-25, 1:11
Coś pięknego
Zgłoś
Avatar
lakiluk1 2012-09-25, 2:06
kurwa naklejki na szybie nie zasłonisz taką 007 roletką i chuj
Zgłoś
Avatar
basenji17 2012-09-25, 7:01
@Mgla
Przypominam że w myśl polskiego prawa kradzież do 250 zł jest wykroczeniem ;d a zreszta ciocia wikipedia wyjaśni

"Kradzież rzeczy ruchomej o wartości nieprzekraczającej 250 zł stanowi wykroczenie (art. 119 k.w.). Ograniczenie to nie dotyczy kradzieży broni, amunicji i materiałów lub przyrządów wybuchowych. Kradzież tych przedmiotów jest zawsze przestępstwem, niezależnie od ich wartości. Wartość przedmiotu przestępstwa nie ma również znaczenia przy zaborze karty bankomatowej albo energii. "
Zgłoś
Avatar
s................z 2012-09-25, 7:39
Naklejkę zasłania się ulotką np. burdelu;]
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-09-25, 13:58
@up bo ja wiem czy taka ulotka się utrzyma jak zapierdalasz ponad 160km/h, no chyba ze na stałe została czymś zaklejona.
Zgłoś
Avatar
MArcin911 2012-09-25, 16:25
Wystarczy że jest dociśnięta wycieraczką
Zgłoś
Avatar
horihan1 2012-09-25, 17:02
Kurwa, czyli moja przesyłka nie przyjdzie ? :<
Zgłoś
Avatar
Moja_Pani 2012-09-26, 15:29
Przecież numer rejesracyjny lekko można odczytać na naklejce na szybie.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2012-09-26, 16:01
PiotrTAG napisał/a:

500 złotych za ramkę...Kogoś chyba zdrowo pojebało,ale sam pomysł dobry.poszukam tańszego,to jest tak zwana inwestycja w przyszłość


a o nalepce nie pomyślałeś..
Poza tym bez sensu, wystarczy ulotkę za szybę i worek foliowy na ostatni znak na tablicy.. z fotoradaru Ci nic nie przyjdzie a jak Cię zatrzymają, to ulotki nie wyjeś, worek podczas jazdy się przyczepił. Nie łykną to i tak 100zł za zasłanianie tablic i 0pkt, a nie 200-500 i punkty.
Zgłoś
Avatar
Warchlak_Gwidon 2012-09-26, 23:43
Cytat:

Ta ramka, a większość (ale nie wszyscy) debili posiadających taką ramkę, zapomni o naklejce na szybie.



kulwasarpana napisał/a:

Przecież numer rejesracyjny lekko można odczytać na naklejce na szybie.



Wystarczy ze masz stara czarna tablice i zadnej naklejki
Zgłoś