18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
JebaćLudzi 2012-10-25, 20:48
Nie wiem co to za "lektura" ale wygląda mi to na jakiś podręcznik szkolny.Jeśli mam rację no to ładnie nauczają teraz
Zgłoś
Avatar
S................l 2012-10-25, 20:48
Sram w gacie z radości
Zgłoś
Avatar
j................8 2012-10-25, 20:51 1
JebaćLudzi napisał/a:

Nie wiem co to za "lektura" ale wygląda mi to na jakiś podręcznik szkolny.Jeśli mam rację no to ładnie nauczają teraz


Podręcznik Edukacja dla Bezpieczeństwa dla szkół ponad gimnazjalnych, nie powiem jakiego wydawnictwa bo będzie ,że reklamuje czy coś.
Zgłoś
Avatar
grzybek507 2012-10-25, 21:04 53
To te wszystkie padaczki były udawane? Cwaaane ale już nie dam się nabrać!
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2012-10-25, 21:20 2
Cytat:

a co jeżeli gwałciciel ma taki fetysz?



To należy natychmiast się otrzepać i udawać schludnego, to powinno odstraszyć napastnika.
Zgłoś
Avatar
ravp 2012-10-25, 22:04
Scrawny napisał/a:

a co jeżeli gwałciciel ma taki fetysz?



No to przejebane.
Zgłoś
Avatar
goolman 2012-10-26, 0:39
poradnik dla większości moderatorów sadistica vel (brudasów ) i tak wam nie pomoże sranie,szczanie pod siebie
Zgłoś
Avatar
megrin 2012-10-26, 0:57 1
Scrawny napisał/a:

a co jeżeli gwałciciel ma taki fetysz?



well.. you're fucked
Zgłoś
Avatar
303 2012-10-26, 8:35 3
Nie prościej dać normalnym ludziom możliwości obrony np nie wsadzenia za kraty bo pobiłem/zabiłem napastnika bo znam sztuki walk, a znając sztuki walki mogę odpowiadać jak za napad z bronią WTF? Lub za pobicie włamywacza który np o 3 w nocy wybił mi okno i okrada mi dom ja dostaje wyrok w zawieszeniu (w najlepszym przypadku), a sprawca napadu wytacza mi proces o odszkodowanie bo mu np ręke złamałem
Puki co to grupa w śród której jest najwięcej broni palnej są posłowie a normalny człowiek musi dać się co najmniej 2x zabić żeby dostać pozwolenie na głupiego gazowca gdzie w Czechach gazówkę kupuje się na dowód od 18 lat, a w lemingogrzodzie pisze się w książkach (od razu za młodu uczuć że bandyci są ok bo to ja ich prowokuje), żeby nie ''afiszować'' się drogim telefonem, a co to kurwa ktoś winny że go stać, albo dziewczyna winna bo nosiła spódnicę i ją zgwałcili, przecież mogła przy +40*C chodzić w obcisłych grubych jeansach to by nie zgwałcili nosz kurwa jebana mać co za kraj niewolników bez możliwości posiadania broni i zdanych na łaskę bandytów.
Zgłoś
Avatar
terefereqwerty 2012-10-26, 11:26
a ja myślałem ze miała orgazm a ona udawała padaczkę?
Zgłoś
Avatar
Erdroy 2012-10-26, 13:09
Ja mam taki podręcznik w technikum.
Zgłoś
Avatar
Chupacabra 2012-10-26, 18:20
Prawda co jest napisane w tym podręczniku. Kiedyś na lekcjach survivalu instruktor opowiadał, że w razie gwałtu należy się zesikać, zesrać w gacie i zerzygać na siebie. Jeśli i to nie pomoże to należy kucnąć tak jak do loda i wziąć do buzi... a potem odgryźć. Jestem na 100% pewien, że nie ma takich ludzi, których podnieca widok panny która odgryza jego własnego kutasa.
Zgłoś