18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Sposób na złodziei
sknerus_mckwacz • 2013-11-21, 19:16
Dobry sposób, który popieram od dawna. Kryminalistom nie można zasłaniać twarzy i cenzurować nazwisk bo oprócz wyroku to dla nich za mała kara. Po upublicznieniu wizerunku część z nich sama się zgłosi a reszta już nie popełni drobnego przestępstwa z wiadomych przyczyn.


Zajebane z wiochy.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-11-21, 19:19 31
Twarz wygląda na nieskalaną myśleniem. Tak czy siak, idiota i złodziej.
Zgłoś
Avatar
PustynnyPiechur 2013-11-21, 19:20
Wstyd a zarazem sprawiedliwość byłaby gdyby 3 dni zakuty w dybach i z opuszczonymi portkami na rynku paradował. Z napisem zbieram na nowy monitor….
Zgłoś
Avatar
Beziking 2013-11-21, 19:22
W internecie nic nie ginie, tak więc niepotrzebnie się przyznawał idiota
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-11-21, 19:25 10
powinni jeszcze rozwiesić zdjęcie tego ryja w całym mieście.

A dla tych, którzy liczą na piwka za oryginalne "rozwinięcie obrazka i zmianę w życiu": wracać do książek, lekcje same się nie odrobią!
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-11-21, 19:49
Skoro już wiadomo, czego się boją, to dodatkowa kara - zebrać ekipę pedałów z ogromnymi kutasami i płacić im za ruchanie w kakao każdego złapanego złodzieja. Nagrywać i filmiki wrzucać do internetu, a każdemu członkowi rodziny złodzieja, wysyłać na płytach
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-11-21, 19:57 2
BongMan napisał/a:

Skoro już wiadomo, czego się boją, to dodatkowa kara - zebrać ekipę pedałów z ogromnymi kutasami i płacić im za ruchanie w kakao każdego złapanego złodzieja. Nagrywać i filmiki wrzucać do internetu, a każdemu członkowi rodziny złodzieja, wysyłać na płytach



przyznaj od razu, że chętnie byś załadował w kakao a kolega gdzieś wyszedł. Stąd ta fantazja?
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-11-21, 22:28 1
Brawo, żadna kara tak ludzi nie uczy jak wstyd - zobaczcie w programach typu "Uwaga Pirat!". Cwaniak może płacić nawet 1000zł mandatu, tylko żeby go znajomy nie rozpoznał.

kkndkkndkknd napisał/a:


A dla tych, którzy liczą na piwka za oryginalne "rozwinięcie obrazka i zmianę w życiu": wracać do książek, lekcje same się nie odrobią!


Ufff... Dobrze, że rozwinąłem obrazek. To zmieniło moje życie
Zgłoś
Avatar
przemas1234 2013-11-22, 5:17 1
dobrze chujowi ,zresztą miejscowość mówi sama za siebie ,świętochłowice dziękuje ide sie trzepać ,kurwa szpitale ledwo jadą pierdolony jeszcze monitory wynosi -ujebac kutasa i łapy to mało
Zgłoś
Avatar
brunox1 2013-11-22, 6:50
no to tradycyjnie: dobrze że kliknołem rozwiń.
Zgłoś
Avatar
Polemon 2013-11-22, 10:04
Dobrze że się zgłosił by uniknąć wstydu, teraz tylko cały kraj go ogląda.
Zgłoś
Avatar
DXI500 2013-11-22, 12:01
Dobrze, że rozwinąłem.
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2013-11-22, 12:36
Co za idiota:
1) bo ukradł
2) bo oddał się w ręce policji, prosząc o usunięcie jego zdjęcia z miejsca, gdzie raz wrzucona rzecz zostaje tam już na zawsze :p
Zgłoś
Avatar
aple4 2013-11-22, 14:18
Jak najbardziej popieram publikowanie tych zakazanych mord. Więzienie dzisiaj jak hotel więc to żadna kara. Społeczne "oplucie" jest o wiele bardziej sprawiedliwe.

Ale nie. Wyjdzie taka cipa w "zerówkach" od praw człowieka (w reportażu w TV na ten temat) i będzie pie*dolić, że publikacja wizerunku złodzieja to... "NARUSZANIE JEGO DÓBR". Tylko łeb o kant stołu rozbić za takie myślenie...
Zgłoś
Avatar
a................1 2013-11-22, 19:37
kurwa nie dość że sprzęt w tych spzitalach jest z lat 90tych to jeszcze znajdzie sie taki kretyn który coś zajebie i to jeszcze z dziecęcego !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie