18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:45
🔥 Huś, huś, huś... - teraz popularne
🔥 W warszawskiej taksówce - teraz popularne
Avatar
B................r 2013-01-11, 22:41 1
P@N K@C napisał/a:

szkoda, że kurwy nie zastrzeliła



Przecież to był pistolet na wodę
Zgłoś
Avatar
P................C 2013-01-11, 22:42 28
jak woda z mydłem to na cygana zadziała
Zgłoś
Avatar
konto1981 2013-01-12, 0:41
sprytna babka
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2013-01-12, 8:54 4
Kolejnemu grubaskowi coś nie wyszło



Tutaj już się złodziejom udało.
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2013-01-12, 8:58 2
Gość co się schował za ladę
Zgłoś
Avatar
1................0 2013-01-12, 9:32
To baba ma cela:P Pewnie tak samo parkuje jak strzela:D
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-01-12, 10:00
@~Suddenly Psychotic
Co on miał na kulki ten pistolet? 3 razy go trafił a ten się dalej rusza?
Zgłoś
Avatar
snif 2013-01-12, 11:25 3
I tutaj jest pięknie ujęta różnica pomiędzy człowiekiem który ma prawo do posiadania broni i tym który go niema.Film który wstawił P@N K@C przedstawia obywatela który ma prawo bronić siebie i swój dobytek przed napaścią.Widzimy zachowanie bandyty który na widok pistoletu kuli się ja zwierze i ucieka.Natomiast na filmiku umieszczonym przez Suddenly Psychotic obserwujemy sytuacje odwrotną gdzie przestępca posiada broń(zapewne zdobytą nielegalnie)a obywatel który ma teoretyczne prawo się bronić niema środków(broni) aby to zrobić i pada ofiarą braku możliwości ochrony własnego życia.Oczywiście nie wiem czy rzeczywiście na filmie numer dwa ukazane jest państwo w którym dostęp do broni jest zakazany bądż utrudniony ale chodzi mi o piękny kontrast pomiędzy tymi dwoma sytuacjami i zachowanie bandyty na widok osoby która ma broń a z drugiej strony pewność siebie bandyty który broń sam posiada atakując człowieka który jest jej pozbawiony.
Zgłoś
Avatar
efiksowy 2013-01-12, 11:41
ślepakami moim zdaniem strzela z pistoletu
Zgłoś
Avatar
Dalione 2013-01-12, 11:55 2
snif napisał/a:

I tutaj jest pięknie ujęta różnica pomiędzy człowiekiem który ma prawo do posiadania broni i tym który go niema.Film który wstawił P@N K@C przedstawia obywatela który ma prawo bronić siebie i swój dobytek przed napaścią.Widzimy zachowanie bandyty który na widok pistoletu kuli się ja zwierze i ucieka.Natomiast na filmiku umieszczonym przez Suddenly Psychotic obserwujemy sytuacje odwrotną gdzie przestępca posiada broń(zapewne zdobytą nielegalnie)a obywatel który ma teoretyczne prawo się bronić niema środków(broni) aby to zrobić i pada ofiarą braku możliwości ochrony własnego życia.Oczywiście nie wiem czy rzeczywiście na filmie numer dwa ukazane jest państwo w którym dostęp do broni jest zakazany bądż utrudniony ale chodzi mi o piękny kontrast pomiędzy tymi dwoma sytuacjami i zachowanie bandyty na widok osoby która ma broń a z drugiej strony pewność siebie bandyty który broń sam posiada atakując człowieka który jest jej pozbawiony.



Zgłoś
Avatar
krakowiak69 2013-01-12, 12:03
Snif ma racje, ale dziadek głupi... z gołymi rękami startuje od frontu do gościa... samobójca nie bohater.
Zgłoś