18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
lesiot 2009-09-04, 13:41
Dobre, ale... lepiej by uwiarygodnili kilkoma screenami z zakrytą twarzą.
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-09-04, 13:51 1
lesiot, aha, chcesz mieć pewność że rzeczywiście Cię nagrali? Zrozumiała sprawa, żyć w takiej niepewności musi być straszne.
Zgłoś
Avatar
hypek 2009-09-04, 13:55 3
a niech publikuje, jestem pewien, że dostanie wyższy wyrok za to niż ten złodziej

btw, a Linekk jak zawsze flame'uje ;]
Zgłoś
Avatar
lesiot 2009-09-04, 14:05
No tak, a co... teraz to wygląda jak ściema. No i w ogóle skąd pewność, że złodziej będzie miał okazję, w ogóle to przeczytać. Jak będzie z drugiego końca Polski złodziej jest, to mogą sobie z 10 policjantami oglądać, jak dobrze pójdzie to umorzą, zanim dopasują imię i nazwisko do delikwenta.
Zgłoś
Avatar
Szamil Basajew 2009-09-04, 15:16 1
Ale pierdolicie... :|
Zgłoś
Avatar
Cord 2009-09-04, 16:42
czerwone tycie światełko to nie kamera, tylko takie gówienko co włącza alarm jak wykryje ruch
Zgłoś
Avatar
Zapiety 2009-09-04, 22:04
O ode mnie z miasta. Zastanawiałem się czy wrzucić to ale jakoś mi się nie chciało
Zgłoś
Avatar
Arni. 2009-09-05, 0:41
lesiot napisał/a:

No tak, a co... teraz to wygląda jak ściema. No i w ogóle skąd pewność, że złodziej będzie miał okazję, w ogóle to przeczytać. Jak będzie z drugiego końca Polski złodziej jest, to mogą sobie z 10 policjantami oglądać, jak dobrze pójdzie to umorzą, zanim dopasują imię i nazwisko do delikwenta.



jest na sadisticu
jutro będzie na wykopie
pojutrze na joemonsterze
więc nie ma chuja żeby nie przeczytał
chyba że to dres wtedy to prędzej rozjebie laptopa niż go otworzy...
Zgłoś
Avatar
Daab89 2009-09-05, 2:17
Zbyt naiwny sposób wiadomo - jak w pokerze. Nie wiesz czy przeciwnik blefuje czy nie. Na miejscu złodzieja bym nie pasował jednak
Zgłoś