18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
L94 2012-07-29, 22:51 12
Byłem i niezła tam jest chujnia. Kurwa juz polskie aquaparki są lepsze, wierzcie mi.

I tak teraz mnie pojedziecie, a jak sami sprawdzicie to bedziecie mieli chuja w japie, albo bedziecie próbowali wmawiać sobie że było zajebiście -,-
Zgłoś
Avatar
kakaosz 2012-07-29, 22:56
Też tam byłem, słuchajcie jaka lipa, 6 godzin urzędowania tam to tak jakbyscie wypili pare browarow, tak się w bani kręci od tej dusznoty, poza tym łatwo zgubić opaskę a jak ktoś znajdzie waszą opaskę i sobie nabije grubo pare złotych to macie kaszane + żarcie jak zamówiłem to dostałem owszem duże, ale co z tego jak same kości? Nieprzyjemne panie tam są, bardzo nie miłe. Plus dla słodyczy, zajebiste fasolki tam mają oraz plus, że można przeskoczyć barierki i za darmo wchodzic haha
Zgłoś
Avatar
GhostScarface 2012-07-29, 22:57 2
mnie to nie dziwi ze tak to zagospodarowali,gdzie ci wypuszczą niemke na plaże??a gdyby tak sie stało to byłby filmik na hardzie .
Zgłoś
Avatar
PanSzatan666 2012-07-29, 22:59
Również byłem i potwierdzam słowa poprzedników. Strasznie słabe, już lepiej sobie iść na basen w swoim mieście i zostanie jeszcze kasa na browary
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-07-29, 23:00 1
eee tam w polsce na każdym kroku mamy pełen recykling
stajemy się takim wielkim skansenem europy
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-07-29, 23:13 2
Wygląda fajnie. Szkoda, że niemieckie.
Zgłoś
Avatar
JarekJUHC 2012-07-29, 23:20 1
L94 napisał/a:

Byłem i niezła tam jest chujnia. Kurwa juz polskie aquaparki są lepsze, wierzcie mi.

I tak teraz mnie pojedziecie, a jak sami sprawdzicie to bedziecie mieli chuja w japie, albo bedziecie próbowali wmawiać sobie że było zajebiście -,-


też byłem i również twierdze że chujnia..
Zgłoś
Avatar
A................h 2012-07-29, 23:23 1
Ja też tam byłem i faktycznie chujnia. Mało miejsca, brak słońca i w chuj drogo! W dodatku mają strasznie mało basenów i obowiązuje zakaz opalania się.
Zgłoś
Avatar
K_T 2012-07-29, 23:30 40
Czytając komentarze powyżej, aż głupio się przyznać, że tam nie byłem...
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2012-07-30, 0:02 5
kurwa nie znam tu polaka w tym jebanym szkoplandzie ktory by mi o tym nie opoiwadal ze trzeba tam jechac, kurwa wole piwa nakupici sie obrzygac przed kompem przegladajac sadola
Zgłoś
Avatar
Zelusiek 2012-07-30, 0:46
Ten aquapark czy jak wy to nazywacie to - Tropical Island w berlinie jak dobrze pamietam, kiedys chcialem tam jechac zobaczyc jak tam jest, ale po komentarzach wole pojechac na Kraków albo do Wrocka
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-07-30, 0:49
Zelusiek, pierdol to, kup wódkę i wjedź do opola
Zgłoś
Avatar
~Ludomir 2012-07-30, 1:11 1
To nie jest lotnisko tylko hangar do którego kiedyś wprowadzano sterowiec.
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2012-07-30, 2:42
marnotrawna napisał/a:

Niemiecka historia pamięta wiele przypadków recyklingu, ale ten jest wręcz egzotyczny. Niby zwykłe opuszczone lotnisko...



nie wiem czym się zniesmaczyć, nienawidzę tego narodu, ale tu stacjonuję, Twoje stwierdzenie na pierwszy rzut oka jest intrygująco-śmieszne ale jak ktoś pomyśli, chyba nie na miejscu, więc ogarnij się jak domniemam kobieto, i nie porównuj zabijania naszych przodków, do właściwego rozporządzania odpadkami... myślenie nie boli, a klawy nick nie nadrobi braku inteligencji..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie