18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
WieprzowinkadlaMuslimka 2022-07-08, 23:10
p47 napisał/a:

tam gdzie nie ma czarnuchow nie ma zamieszek,kradziezy,gwaltow itd. zmierc smoluchom!



Ty chłopok chyba nigdy nie był w Nowej Hucie i nie spotkał prawilnych nierobów prawilnie kibicujących jakiejś prawilnej grupie biegaczy za prawilną piłką prawilnie kopaną

///
Zgłoś
Avatar
Sosna84 2022-07-08, 23:58 2
Czarnuch z bronią...
Czyli czyjś sklep zostanie okradziony, albo czyjaś córka zgwałcona.
Zgłoś
Avatar
35i 2022-07-09, 4:07
Sosna84 napisał/a:

Czarnuch z bronią...
Czyli czyjś sklep zostanie okradziony, albo czyjaś córka zgwałcona.



Zgwałcona i zabita lub zabita i zgwałcona.
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2022-07-09, 7:55
Blade - ostatni łowca.
Zgłoś
Avatar
Autor 2022-07-09, 10:05 2
mwaski napisał/a:

No to popatrzmy:
Powszechna Deklaracja Praw Człowieka, Art. 3: "Każdy człowiek ma prawo do życia, wolności i bezpieczeństwa swej osoby"
Konstytucja RP, Art. 41, ust. 1: "Każdemu zapewnia się nietykalność osobistą i wolność osobistą. Pozbawienie lub ograniczenie wolności może nastąpić tylko na zasadach i w trybie określonych w ustawie"
Ja tutaj słowa o dostępie do broni nie widzę. To, że tobie WYDAJE SIĘ, że prawo do bezpieczeństwa ma być realizowane poprzez powszechny dostęp do broni, to jest właśnie prawackie spierdolenie umysłowe.



Bo jesteś jednym z tych, którym wskazuje się na Księżyc, a Ty patrzysz na palec.
Wolność szeroko rozumiana, to również prawo do obrony własnego życia. Pozbawiając człowieka prawa do obrony, pozbawiasz go wolności. Broń jak sama nazwa jej wskazuje służy do obrony, a to, że bandyci używają jej do napaści wykorzystują aparatczycy komunistyczni replikujący się w kolejnych pokoleniach do propagandy i narracji, która wpisała się w Twój światopogląd.
Zgłoś
Avatar
rektus 2022-07-09, 11:23
murzyn mądrzejszy od Białego. Fejk
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2022-07-09, 12:09 1
No co podwójne standardy gdyby jakiś biały nakręcił podobny spot wyborczy jak karabinem przegania
czarny motłoch ze sklepu roznoszący murzyńską ospę to w polityce nie miałby czego już szukać.
Zgłoś
Avatar
hardowski 2022-07-09, 12:33 1
Teraz odwróćmy role i patrzmy jak świat płonie...
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2022-07-09, 19:20
OpenStreetMaps napisał/a:

No co podwójne standardy gdyby jakiś biały nakręcił podobny spot wyborczy jak karabinem przegania
czarny motłoch ze sklepu roznoszący murzyńską ospę to w polityce nie miałby czego już szukać.



Tak sobie myślę że to fejk.
Nie wierzę że amerykanie są aż tak głupi.
Zgłoś
Avatar
sadol001 2022-07-10, 12:20
wilkoala napisał/a:

Tak sobie myślę że to fejk.
Nie wierzę że amerykanie są aż tak głupi.



Oni na butelce wody mają napisane, że opakowanie nie nadaje się do spożycia. Nadal nie wierzysz w ich głupotę?
Zgłoś