18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
qpczak 2011-09-22, 21:55 1
polacy zasługują na refundację biletów do UK ....
Zgłoś
Avatar
kasia12 2011-09-22, 21:58
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
kasia12 2011-09-22, 21:58
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
kasia12 2011-09-22, 21:58
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
makasa15 2011-09-22, 21:58 2
Daje piwo i głosuje ja Jarka ! )
Zgłoś
Avatar
wexors 2011-09-22, 22:13 2
może niech Jarek weźmie ten stoperan bo go chyba posrało
Zgłoś
Avatar
Wojna:) 2011-09-22, 22:19 1
Donald ty łotrze, na sadolu nikt cie nie poprze

I proszę @3xup, i inni co dostają pierdolca na widok politycznego posta o pokazanie niepisanej zasady(bo rozumiem ze mod ja gdzieś umieścił) o zakazie umieszczania tekstów politycznych, bez odbioru.
Zgłoś
Avatar
Damian198025 2011-09-22, 22:49 1
kasia12- przyznaje się rucham dzieci!!! -mój sąsiad Andrzej(jakieś 45lat) ma dziecko- Agnieszkę(20l) .Zapinam jego córke -Agnieszkę 20l. - !!! BZYKAM jego DZIECKO !!!
Zgłoś
Avatar
CellGame 2011-09-22, 23:08 1
Prozac napisał/a:

A ja nie glosuje na polska prawice czyli ani na pelo ani na pisuar bo glosuje na ludzi ktorzy chca rozwoju Polski a nie watykanskiego zascianka!


Czyli oddajesz pustą kartkę ?
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2011-09-22, 23:15
tania prowokacja PeOskich agentów
Zgłoś
Avatar
M1n1s7eR 2011-09-22, 23:37
up
Chyba Ci się onet z sadolem pomylił.
Zgłoś
Avatar
zonk 2011-09-22, 23:46
Kaszysz napisał/a:

@up

to że jesteś życiowym nieudacznikiem nie oznacza że mamy Cie utrzymywać lewaku :o


Nie bardzo Cię rozumiem koleś bo bredzisz coś od rzeczy....
Zgłoś
Avatar
Stew 2011-09-23, 0:40
Czy tylko ja zauważyłem, że użytkownika kasia12 popierdoliło? I to zdrowo? Może kolejny fenomen sadistica coś ala KOLI?
Zgłoś
Avatar
wik19740 2011-09-23, 0:56
9 października wyrzuć PO do śmietnika - i co wy na to
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-09-23, 3:39
thrashtash napisał/a:


Standardowy przykład zwolennika KNP. O ile program jaki Mikke proponuje nie jest zły, tak jednak mam torsje na widok takich wypowiedzi. Wypowiedzi zapalczywych sznurków, ktorzy wszędzie węszą socjalizm i każdego wyzywają od lewaków. Skąd sie ta nędza wzięła to ja nie wiem..



"Socjalizm-wieloznaczne pojęcie, odnoszące się do prób zmniejszenia nierówności społecznych i upowszechnienia świadczeń socjalnych, lub poddania gospodarki kontroli społecznej (poprzez instytucje państwowe, samorządowe, korporacyjne lub spółdzielcze). Częścią wspólną wszystkich odmian socjalizmu jest (częściowe lub całkowite) odrzucenie idei kapitalistycznego wolnego rynku, ograniczenie własności prywatnej oraz promowanie idei sprawiedliwości społecznej."

"Lewica – określenie niejednoznaczne, określające różne partie polityczne, w zależności od podziału sceny politycznej w danym kraju. Zwyczajowo określenie to stosuje się do sił politycznych dążących do zmian polityczno-ustrojowych, społecznych i gospodarczych, przeciwstawiających się tzw. tradycyjnemu porządkowi społecznemu, przeciwne prawicy. Głównymi założeniami lewicy jest dążenie do równości i sprawiedliwości społecznej."
"Szczególnym przypadkiem użycia tego słowa jest fraza sprawiedliwość społeczna, która w potocznym rozumieniu oznacza przyznanie człowiekowi tego, co z tytułu jego wkładu pracy lub zasług słusznie mu się należy lub w ujęciu prawnym przyznanie każdej jednostce należnych jej praw wynikających z zasad demokracji[2].

W części publikacji postuluje się, by sprawiedliwość społeczna oznaczała taką organizację systemu ekonomicznego danego państwa, w którym jest zachowany w miarę równy dostęp do podstawowych dóbr materialnych dla wszystkich jego mieszkańców, a w bardziej zachowawczej wersji – przynajmniej w miarę równe szanse na uzyskanie takiego dostępu do tych dóbr, który umożliwia godne życie, oraz brak grup społecznych zepchniętych na margines nędzy i pozbawionych realnych szans na poprawę swojej sytuacji"
"
"Dziś do lewicy, w szczególności w krajach europejskich najczęściej zalicza organizacje o poglądach socjaldemokratycznych, zielonych, anarchistycznych oraz komunistycznych. "

""Socjaldemokracja – lewicowy ruch społeczny wywodzący się z ruchu robotniczego, który za główny cel stawia sobie budowę ustroju i społeczeństwa socjalistycznego drogą demokratycznych reform.
Do głównych wartości socjaldemokracji można zaliczyć:

ochronę praw pracowniczych (w tym umożliwianie funkcjonowania związkom zawodowym) i konsumenckich,
w miarę równomierny rozkład dochodu narodowego, np. poprzez opodatkowanie progresywne,
ideę wolności, pojmowaną jako ochronę i znajomość praw,
równouprawnienie wszystkich klas społecznych,
ideę demokracji uczestniczącej, w rozumieniu zwiększonego wpływu obywateli na władzę,
zapewnioną przez państwo bezpłatną opiekę zdrowotną i edukację oraz opiekę socjalną,
większy wpływ pracowników na przedsiębiorstwo (samorządność pracownicza),
interwencjonizm państwowy i udział sektora społecznego (głównie spółdzielni),
aktywną politykę państwa na rynku pracy.
"

popierdol sobie jeszcze albo pogodz sie z tym, ze w naszym kraju 90% politykow to socjalisci i jebane lewaki, ale nieee oni dalej beda twierdzic ze pis to prawica
Zgłoś
Avatar
zonk 2011-09-23, 9:02
@Up, pomijając to wszystko co tam nawrzucałeś z wikipedi , to czy sprawiedliwość społeczna to zła rzecz ? Nie wydaje mi się....
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2011-09-23, 10:10
Ci wszyscy przede mną którzy mówili na kogo głosują to chyba wyjątkowe debile Tvn podało 4 partie, gadają tylko o Kaczyńskim, Tusku, Palikocie. Wiecie, że są inne partie tylko o nich głośno się nie mówi bo nie mają w zestawie tak wybitnych debili i kłamców jak tamta trójka. Nowa Prawica !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie