18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
M1n1s7eR 2011-09-23, 14:20
up
Bambo, proszę - uważasz, że ruch Palikota należy do tych 4 partii o których się tak głośno "trąbi"?
Zgłoś
Avatar
Moose Elkson 2011-09-23, 14:42
Cytat:

Dokładnie ja też jestem za palikotem. Jak ma być chujowo to niech będzie chociaż śmiesznie.


Podejście równie debilne, co wyśmiewane "przeciw komuś, a nie za kimś" albo "za ładny krawat".
Zgłoś
Avatar
smugga 2011-09-23, 17:51
Tak naprawde jedyną partia która mówi, że jest ch**owo to kongres nowej prawicy. Sam jestem lewicowcem, ale jak patrze na obecnych polityków mam ich już dosyć. Aczy wiedzieliście, że wszystkie partie poza kongresem nowej prawicy chca zredukować koszty wadawane na armie to co ani zamierzaja patykami granic bronić. Pis chce to zmniejszyć nawet o połowe. Twięc kongres nowej prawicy to w tych wyborach jedyne dobre rozwiazanie. a jak sie dostaną do sejmy to też sie pośmiejemy z Mikkego...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2011-09-24, 15:51
mi sie wydaje, ze Tusk niezle zakombinowal z Palikotem, wyjebal go, bo niby wyzywal kaczki i jest przeciwko religii itd. oraz jest za legalizacja (PO nie jest), i tym samym Palikot zdobedzie niezly elektorat, a gdy wygra po, bo napewno wygra, to sie skooliduja i reszta z bandy czworga nie bedzie miala nic do gadania; wogole z tym pjn odjebali, co to wogole ma byc, ze sobie pis partie zaklada oddzielna; ja tam za mikke a tym, ktorzy beda wyzywac powiem: cieply chuj wam w dupe, bo nigdy nie wyskoczycie z argumentami
Zgłoś
Avatar
jawor9008 2011-09-25, 10:52
Prozac napisał/a:

A ja nie glosuje na polska prawice czyli ani na pelo ani na pisuar bo glosuje na ludzi ktorzy chca rozwoju Polski a nie watykanskiego zascianka! wiec zaglosuje na Palikota a wy jak chcecie to klekajcie przed transwestytami w czarnych sukienkach! hahaha


Jeśli dla Ciebie PO i PiS to partie prawicowe to wyrazy współczucia. Obie partie zadłużały Polskę, rozdawały zasiłki na lewo i prawo, żadna z nich nie obnizyła drastycznie podatków. To NIE JEST prawica. Co do Pana Palikota, to nie wiem, czy wiesz ale był onegdaj wydawcą pisma "Ozon", w którym to ostro krytykował aborcję, eutanazję, homoseksualizm, etc. Palikot to, niestety, farbowany lis. Nie wiadomo, która twarz jest jego prawdziwą.

@SQT
A co to jest sprawiedliwość społeczna? istnieją dwie - i tylko dwie możliwości: albo "sprawiedliwość społeczna" jest tym samym , co "sprawiedliwość" - albo jest czym innym. Jeśli jest tym samym - to po co pisać "sprawiedliwość społeczna"? Po co marnować czas czytelnika i sosny na papier gazetowy?
Jeśli natomiast "sprawiedliwość społeczna" jest czymś innym, niż zwykła "sprawiedliwość" - co "co innego, niż sprawiedliwość" nazywa się po polsku "niesprawiedliwość".
"Sprawiedliwość społeczna" oznacza, że komuś się coś należy nie z uwagi na osobistą zasługę lub winę - lecz z uwagi na przynależność do grupy społecznej. Czyli suma sumarum, nie istnieje takie zwierzę jak sprawiedliwość społeczna.
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-09-25, 16:42
Jeden już Poleciał i Spadł. Teraz kolej drugiego.
Zgłoś
Avatar
tomekstar 2011-09-27, 16:04
Własnie tak wygląda cała prawda o Jarku i jego elektoracie.



Wstyd i hańba
Zgłoś
Avatar
tomekstar 2011-09-27, 16:07
A ot i cały niespokojny Jarosław

Zgłoś
Avatar
.................. 2011-09-27, 16:09
tomekstar, scaliłem. Nie wstawiaj politycznych filmików osobno jak lecą.

4.9. Przed rozpoczęciem nowego wątku, Użytkownik powinien upewnić się, że dana treść nie pojawiła się jeszcze w serwisie Sadistic.pl. Powtarzające się wątki (tzw. ,,duble") będą usuwane. Użytkownik, który odkrył ,,dubla" powinien wpisać w wątku link do jego poprzednika. Powiązane tematycznie materiały należy dodawać do istniejących już wątków.
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2013-11-20, 0:58
wasek napisał/a:

Dokładnie ja też jestem za palikotem. Jak ma być chujowo to niech będzie chociaż śmiesznie.


gratulacje dzięki takim debilom jak ty mamy
transów i pedałów to ma być ten śmiech ?
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-10-15, 2:45
Pff, amatorzy Jak chcecie już głosować żeby było śmiesznie to tylko i wyłącznie na
☭☭☭ Komunistyczną Partię Polski ☭☭☭

Jak nasi dojdą znów do władzy to takie absurdy będą, że wszyscy aż pękniecie ze śmiechu i wszyscy będą żyć i żrecz

Ale Palikota szanuję, choć partia się rozpada... Moje zielone jabłuszko zostało wchłonięte przez PiS, Palikot nie ciągnie, więc zagłosuję chyba na "next best thing" - Kalisza

PS: w sumie to obojętne mi kto żądzi Polską. Ważne tylko żeby narodowskie ścierwo miało #0%, a Kurwinek znów został zmasakrowany przez próg wyborczy!
Zgłoś