18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Ingles 2016-12-19, 19:16
Ja pierdolę, ale się spinacie Gdybyście czytali ze zrozumieniem, to byście rozumieli, że nie mówię o spuszczeniu wpierdolu... Niedługo jak ktoś wrzuci film z najbardziej klasycznym żartem świata z zabraniem krzesła jak ktoś ma usiąść to się kurwa posypią komentarze "koleś mógł złamać kręgosłup!", "ale skurwiel!", "wujek sąsiadki koleżanki mojej mamy tak sobie kręgosłup uszkodził, tylko skurwiele tak sobie żartują" itd. itp. A i ludzie, którzy np. związują sznurówki pijanemu ziomkowi na imprezie to już w ogóle szczyt patologii, nie? Obie powyżej wspomniane żarty mogą spowodować podobne obrażenia jak te na filmie...

Chyba wiem jak wyglądały wasze szkolne lata. Ale nie przejmujcie się, w każdej klasie był taki ktoś jak wy, któremu rówieśnicy płatali figle ku ogólnej uciesze gawiedzi. Cieszę się, że możecie teraz na tym forum odreagować i powyzywać ludzi od "skurwysynów" i "chwastów". Ja kiedyś w podstawówce na "technice" przykleiłem koledze klapki do podłogi klejem super-glue i jak próbował wstać to się wyjebał, zlinczujcie mnie

PS a jak się najebałeś do nieprzytomności to siadaj w taksę i wypierdalaj spać do domu, a nie śpij na przystanku jak jebany menel, nie każdy ma ochotę cię oglądać i tłumaczyć dziecku "dlaczego ten pan w zasikanych spodniach śpi na przystanku".

PPS @MisiekPrzerwa gdzie tam widzisz, żeby ktoś komuś wpierdol spuszczał? Ujebany we krwi wracasz szeryfie?! Samiec alfa, rycerz ortalionu...
Zgłoś
Avatar
n................a 2016-12-19, 19:58 1
Ingles napisał/a:

PPS @MisiekPrzerwa gdzie tam widzisz, żeby ktoś komuś wpierdol spuszczał? Ujebany we krwi wracasz szeryfie?! Samiec alfa, rycerz ortalionu...


Nie należałem w szkole do grona osób, z których robiło się jaja. Szeryfem nie jestem. W ortalionie nie chodzę. Pudło.
Odniosłem się konkretnie do Twoich słów, w których twierdzisz, że robienie krzywdy dla beki jest spoko. Odpowiadam: nie jest. Gardzę takim ścierwem, które dla podbudowania swojego ego (tak jak na przedstawionym w temacie filmiku) wyrządza krzywdę komukolwiek słabszemu, a w tym przypadku najebanym menelom/typkom śpiącym na przystanku.
Zgłoś
Avatar
bollol_stern 2016-12-19, 21:21
Raz uderzyłem kolesia w szkole, pchnąłem go z całych sił na kaloryfer, uderzył głową w obudowę i padł na ziemię. Od tamtego czasu, chyba nie uderzyłem człowieka. Z tamtej perspektywy, szkoły podstawowej uświadomiłem sobie, że mogłem go zabić. Wyciągnąłem wnioski.

@Ingles

Po Twoim poście mam wrażenie, że to Ty miałeś problem z akceptacją w grupie, teraz próbowałeś zabłysnąć tu i uzyskać poparcie i akceptację na sadisticu, nawet to Ci nie wyszło.
Zgłoś
Avatar
kamilsadol479 2016-12-19, 22:13
Nie ładnie tak starego budzić.
Zgłoś
Avatar
lllll 2016-12-19, 23:26
I dobrze, nie wolno pić alkoholu.
Zgłoś
Avatar
Vincent Vega 2016-12-20, 17:58
Mam nadzieję, że jeden z pijaczków zdążył zagwizdać i że z bramy wyleciały łaziory bez zębów, skrzętnie penetrując jelito grube ów dowcipnego młodzieńca.
Zgłoś