18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Przychodzi Władek na spotkanie Anonimowych Alkoholików. Wiadomo jak to na takim spotkaniu, w środku prowadzący, a dookoła uzależnieni sobie siedzą. Każdy po kolei się przedstawia
-Dzień dobry, jestem Zbyszek i jestem... alkoholikiem.
-Długo nie pijesz?- pyta Władek
-Od dwóch tygodni.
Cała sala bije brawo dla Zbyszka, a Władek tylko się uśmiecha.
-Witam, mam na imię Andrzej i jestem uzależniony od alkoholu.
-Jak długo jesteś nie pijący?-po raz kolejny pyta Władek
-Od dwóch miesięcy.
Całą sala bije brawo dla Andrzeja, a Władek już rechocze ze szczęścia.
-A Ty Władku, jesteś taki szczęśliwy, chcesz coś dodać?- pyta prowadzący
Władek wyjmuje pół litra i dwa kieliszki, po czym nieśmiało dodaje:
-Dzień dobry... Jestem Władek i... No wiecie panowie, mam tylko pół litra i tylko dwa kieliszki...
Cała sala oburzona patrzy a to na Władka, a to na prowadzącego, podnoszą się szepty żeby wyrzucić Władka ze stowarzyszenia. Decyzja należy do prowadzącego.
-Więc- zaczyna- zostajemy my dwaj, reszta wypierdalać skoro tacy z was abstynenci

Jeśli ktoś napisze że było to zajebie. Własnomóżdżnie wymyślony kawał powiadam wam!
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2012-07-03, 19:20
lukasoon15 napisał/a:

Własnomóżdżnie wymyślony kawał powiadam wam![/size]



no i chuj
Zgłoś
Avatar
lukasoon15 2012-07-03, 20:13
Cytat:

no i chuj


Z takimi nic nie wnoszącymi komentami możesz się zwracać do userów posiadających ponad tysiąc piw. Ja nie mam w dupie poziomu dyskusji w komentarzach, więc jak już chcesz coś napisać to wysil się i nabazgraj coś twórczego, logicznego czy choćby nawet w małym stopniu mądrego. Piona!
Zgłoś
Avatar
G................l 2012-07-03, 20:46
lukasoon15 napisał/a:


Z takimi nic nie wnoszącymi komentami możesz się zwracać do userów posiadających ponad tysiąc piw. Ja nie mam w dupie poziomu dyskusji w komentarzach...



A dlaczego do nich? Co oni są winni?
Zgłoś
Avatar
NWC 2012-07-03, 20:47
1000+ piw to elita jakaś elita lukasoon15?
Zgłoś
Avatar
lukasoon15 2012-07-03, 21:07 2
Pod tematami użytkowników którzy mają już jakaś tam "reputację" zazwyczaj jest bajzel, dyskutuje się o sytuacji w Polsce, Europie, Kongo- zwykły spam. Dlatego też napisałem tamten komentarz.
Zgłoś
Avatar
D................2 2012-07-03, 23:37
Ten dowcip to dno ...Chyba nie jesteś biegły w myśleniu skoro wymyślasz takie suchary.
Zgłoś
Avatar
Grzesiunio 2012-07-04, 9:24 4
a propos Kongo - co tam u nich ?
Zgłoś
Avatar
Necromantic 2012-07-04, 18:15 4
@up
Podobno czarna rozpacz.
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2012-07-05, 20:02
Hehehe, chyba wychodzi na to, że jestem elytą. Chociaż raz w życiu!
Zgłoś
Avatar
S.O.A.D. 2012-07-05, 20:08
oj, czuję, że będzie wojna...
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-07-05, 20:10
Cytat:

Pod tematami użytkowników którzy mają już jakaś tam "reputację" zazwyczaj jest bajzel, dyskutuje się o sytuacji w Polsce, Europie, Kongo- zwykły spam. Dlatego też napisałem tamten komentarz.



Masz rację - my, użytkownicy z jakąś tam reputacją, zamiast pisać "ale suchar" jak jakieś gimbusy co to mają tylko po 92 piwa, wolimy dać wyraz swojej wyższości intelektualnej i napisać "kawał zły jak sytuacja geopolityczna Kongo" albo "Mój stosunek do tego żartu był podobny do stosunku jaki ma Unia Europejska do Polskich potrzeb - negatywny".

Ale nie martw się z każdym kolejnym piwem zbliżasz się do elity a oddalasz od - mówiąc młodzieżowo - gimbazy, gdyż jak to powiedział Horacy "In piwo veritas".
Zgłoś
Avatar
Ależ oczywiście 2012-07-05, 20:13 1
lukasoon15 napisał/a:

Jeśli ktoś napisze że było to zajebie.


Nie będziesz mi groził, suchostworze.
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-07-05, 20:18
Poczułem się taki elitarny jak usłyszałem o tym tysiącu piw
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-07-05, 20:23
Leci piwko!
Za "suchostwora".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie