18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
wrzesin602 2024-04-19, 18:29
Dobra a teraz mam pytanie ludzie czemu te kurwy ze wschodu zawsze na maskach samochodu mają jakieś pierdolone daszki w Warszawie i na Śląsku tego pełno jebanego gówna od razu widać że jedzie kurwa pierdolony Rusek albo Ukrainiec co też szmaciarze w tym widzą jednemu skurwielowi próbowałem wyciągnąć to z gardła ale zaczął się jąkać
Zgłoś
Avatar
z................7 2024-04-19, 21:19
wrzesin602 napisał/a:

Dobra a teraz mam pytanie ludzie czemu te kurwy ze wschodu zawsze na maskach samochodu mają jakieś pierdolone daszki w Warszawie i na Śląsku tego pełno jebanego gówna od razu widać że jedzie kurwa pierdolony Rusek albo Ukrainiec co też szmaciarze w tym widzą jednemu skurwielowi próbowałem wyciągnąć to z gardła ale zaczął się jąkać



Osłona BRA idealnie chroni pokrywę maski przed niepożądanymi odpryskami a także nadaje "niepowtarzalny wygląd auta".
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-04-19, 21:40 2
zxd57 napisał/a:

Osłona BRA idealnie chroni pokrywę maski przed niepożądanymi odpryskami a także nadaje "niepowtarzalny wygląd auta".



To jeszcze nic. Niektóre banderowozy mają tak przyciemnione wszystkie szyby, że czasem zastanawiam się czy za kierownicą nie siedzi jakiś pies albo inny zaporożec
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-04-19, 22:39
Gościu w puszcze to chyba ślepy, albo jakiś sadol.

Bul_od_bytu napisał/a:

To jeszcze nic. Niektóre banderowozy mają tak przyciemnione wszystkie szyby, że czasem zastanawiam się czy za kierownicą nie siedzi jakiś pies albo inny zaporożec



U nich jest to dozwolone
Zgłoś
Avatar
Babosz 2024-04-20, 0:20 4
Doskonale widoczna natura czlowieka wedle płci.

Stoi dwoch kolesi i typiara.
Kolesie obaj pobiegli na miejsce wypadku (ciekawosc plus ryzyko) A typiara została (ostrożnosc wywolana stresującym obrazem)
Kurwa jaki ja jestem madry. Mogę tak napieprzac godziny, i praktycznie kazde zdanie to sentencja albo inna onomatopeja.
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-04-20, 0:52 2
Babosz napisał/a:

Doskonale widoczna natura czlowieka wedle płci.
Stoi dwoch kolesi i typiara.
Kolesie obaj pobiegli na miejsce wypadku (ciekawosc plus ryzyko) A typiara została (ostrożnosc wywolana stresującym obrazem)
Kurwa jaki ja jestem madry. Mogę tak napieprzac godziny, i praktycznie kazde zdanie to sentencja albo inna onomatopeja.


Pobiegli żeby zajebać jakieś fanty od wypadkowiczów, zmywara tylko by przeszkadzała.
Zgłoś
Avatar
badrass 2024-04-20, 7:47
Babosz napisał/a:

Doskonale widoczna natura czlowieka wedle płci.
Stoi dwoch kolesi i typiara.
Kolesie obaj pobiegli na miejsce wypadku (ciekawosc plus ryzyko) A typiara została (ostrożnosc wywolana stresującym obrazem)
Kurwa jaki ja jestem madry. Mogę tak napieprzac godziny, i praktycznie kazde zdanie to sentencja albo inna onomatopeja.



No dobry materiał masz i tyle.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-20, 22:04
Babosz napisał/a:

Doskonale widoczna natura czlowieka wedle płci.
Stoi dwoch kolesi i typiara.
Kolesie obaj pobiegli na miejsce wypadku (ciekawosc plus ryzyko) A typiara została (ostrożnosc wywolana stresującym obrazem)
Kurwa jaki ja jestem madry. Mogę tak napieprzac godziny, i praktycznie kazde zdanie to sentencja albo inna onomatopeja.

I to ma sens. W naturze (a ewolucja się mniej więcej zakończyła przy narodzinach cywilizacji), samców wysyłało się na polowanie na mamuty: dużo żarcia ale bardzo ryzykowna zabawa. Jak się uda, jest kupa mięsa, jak się nie uda i mamut faceta przetupta: no cóż, faceci nie są niezastąpieni: jeden może zapłodnić 100 kobiet, w najgorszym razie pójdzie się do sąsiedniego plemienia.

A baby tymczasem zbierały korzonki i jagódki: zajęcie dające mniejszy ale bezpieczny zysk.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-04-22, 19:23
Heliar napisał/a:

Gościu w puszcze to chyba ślepy, albo jakiś sadol.
U nich jest to dozwolone



Od trzech lat "tymczasowo" tak u nas jeżdżą.
Kraje nie z gówna i dykty wymagają abyś auto zarejestrował u nich jeśli przebywasz tam dłużej niż 185 dni w roku. Jak widać w PL nie dotyczy to widlarzy

Zgłoś