18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
V................o 2014-03-22, 20:37
jebany rudy chuj....
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2014-03-22, 21:03
z gowna zlota nie ulepisz.chocby byl miszkiem 1wszym to w tym kraju juz nie da sie nic zrobic.
Zgłoś
Avatar
Jendor 2014-03-22, 21:07
Daj palca a rękę upierdoli. Nie wspomagać nikogo i nie zabierać. Jakim prawem matka która urodziła zdrowe dziecko ma pod przymusem wspomagać matkę która urodziła nie zdrowe ? Jakim kurwa ? Ktoś jest w stanie na to odpowiedzieć ?
Nie pomagać, te idiotki zamiast zabrać się kurwa do roboty to targaja te biedne dzieciaki po oborze ... Kurwa żeby to w 21 wieku nie moc zarabiać siedząc w domu ... Lepiej by się zabrały za protest przeciwko podatkowi dochodowego to ichmmężowie będą mieć więcej kasy na dzieci. Głupie cipy i tyle
Zgłoś
Avatar
mm_st 2014-03-22, 22:50 1
A po tej czerwonej szui i tak wszystko spłynie.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-03-23, 5:43 1
Popiół88 napisał/a:


jak ci się tak nie podoba to wyjdź na ulice, a nie tu buntujesz ludzi, a sora zapomniałem, że teraz poławiasz kraby w innym kraju.


Ryszard.C wyszedł, nazwali go niepoczytalnym mordercą. Brunon.K próbował, nazwali go terrorystą. Zresztą znając naszych rodaków to po kilku dniach walk jedni by sprzedawali drugich za paczkę fajek. Przy tak niskim poziomie solidarności społecznej nawet gówniany protest się nie uda, a co dopiero rewolucja.
Zgłoś
Avatar
agnesxxl 2014-03-23, 13:59 2
A ja mam ochotę Powiedzieć tej babie ze za tle co ona dostaje od państwa inny człowiek musi pracować cały dzień i utrzymać żonę i trójkę zdrowych dzieci. Dzieci, które są warrościowe a nie jakieś warzywa!!
Zgłoś
Avatar
krzysiek0909 2014-03-23, 18:03
Z jednej strony dał bym tym rodzicom nawet i średnią krajową na miesiąc, ale z drugiej strony przecież wiadomo że aby jednym dać drugim trzeba zabrać. I teraz pytanie komu zabrać? Polityków i urzędasów można skreślić na samym początku bo raczej nie oderwie się ich od koryta. Policji, służbie zdrowia i wojsku raczej kasy nie zabiorą bo i tak maja za mało. Nauczycielom mogliby coś zabrać ale chyba się nie odważą (np przestać finansować lekcję religii). Wychodzi więc na to że za wyższe zasiłki dla rodziców chorych dzieci zapłacą przedsiębiorcy (pośrednio również pracownicy) oraz kierowcy, czyli ci którzy już teraz płacą najwięcej i najmniej otrzymują od naszego kochanego państwa.
Zgłoś
Avatar
x................r 2014-03-23, 18:55
zjebała go jak psa
Zgłoś
Avatar
v00d00 2014-03-23, 22:34
Lepszego pocisku na tuska w życiu nie słyszałem. Baba z jajami
Zgłoś
Avatar
Wuk 2014-03-24, 0:10
Bez sensu. Wygłosiła monolog który NIC NIE ZMIENIŁ. NIC nie osiągną takimi monologami. Mówiła za długo i za dużo żali wylała na raz. Głupota -_-
Zgłoś
Avatar
M................x 2014-03-24, 0:42
Czemu moje podatki mają iść na niepełnosprawne dzieci? Jeżeli ktoś ma kasę na ich utrzymanie to niech sobie żyją za dupne pieniądze, i tak mało co z tego życia będą miały. Państwo to nie organizacja charytatywna, gówno im się należy, niech się cieszą że cokolwiek dostają.
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2014-03-24, 8:03
sadistic.pl/patologia-w-rpa-vt190233.htm będzie dochodzic do takich sytuacji
Zgłoś
Avatar
gacek2121 2014-03-24, 11:59
Współczuje matką tych dzieci bo życie w naszym państwie jest trudne nawet dla pełnosprawnego ( nie licząc ludzi z zawodem syn/córka), ale kur.. budżet teraz się nie ustala i nawet gdyby nasz rząd był przejawem wszystkiego co najlepsze to jak wyciągnąć w środku roku kasę na coś niezaplanowanego (i nie chodzi tu o kilka groszy).
Druga sytuacja słuchając wiadomości przypadkiem usłyszałem pewna wypowiedz protestującej ze nie chce alby dzieci dostały pieniądze kosztem kogoś innego, to ja się kur.. pytam skąd one chcą pieniądze? No niestety na drzewach nie rosną
Zgłoś