18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
remi1982 2014-03-22, 14:27
BongMan napisał/a:

Protesty w innych krajach - wkurwieni, uzbrojeni i nie bojący się niczego ludzie sieją rozpierdol, by władza ich zauważyła i, co najważniejsze, liczyła się z nimi. Jeśli to nie pomaga, szturmują siedziby władz, co może przerodzić się w rewolucję, a tego władza się boi.

Protesty w Polsce - grupka pajaców macha śmiesznymi tabliczkami i wykrzykuje śmieszne hasełka, albo spotykają się z przedstawicielami władzy przy kurwa kawce albo herbatce i prowadzą monolog, bo to co mówią władza wpuszcza jednym uchem, a wypuszcza dupą. Po wszystkim "protestujący" grzecznie rozchodzą się do domów naiwnie wierząc, że coś "wywalczyli". Nie wiedzą, że samą gębą jeszcze nikt niczego nie wywalczył.

Jak myślicie, która forma protestów jest skuteczniejsza?



Sęk w tym, że jeśli Ty sam wyjdziesz na ulicę to niewiele zdziałasz. Wezmą Cię za pajaca i zapakują do suki. Ludzie w Polsce są przyzwyczajeni, że każda władza ich dyma i nic z tym nie robią, niestety.
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-03-22, 14:44
i co? Nie wyszla ?
Zgłoś
Avatar
LOADING... 2014-03-22, 15:22
Eleir napisał/a:


Loading napisał/a:


150 zł/m na leki i rehabilitację ... Ja pierdolę.
Na ulicę!


Debilu 150 zł miesięcznie dostaje na leki, a nie wydaje. Wiadomo same rehabilitacje to nie są małe koszty. Albo jesteś wysłannikiem tego rudego fiuta albo zbyt głupi by to pojąć. To jest paranoja, że ludzie dalej głosują na te spierdoliny, bo bardziej wierzyć mi się chce w to, że fałszują te wyniki. Kogo się nie zapytasz to narzeka na PO i/lub PIS a kurwa co wybory to te dwie skurwione partie mają ponad 60%. Gdyby tylko ludzie używali tych jebanych mózgów. BO KTO DO CHUJA NA TO GŁOSUJE?!



O chuj Ci chodzi? I sam jestes debil przez duże D. Czytaj ze zrozumieniem.
Kiedyś już to napisałem i to powtórzę. W naszym rządzie nie ma ludzi uczciwych, się chuje tylko stołkami wymieniają i doją z narodu ile się da! Koniec.
Na ulicę Polsko!
Zgłoś
Avatar
Gruby Brzuch 2014-03-22, 15:45 1
Hahahaha!
Przecież go to jebie, jak zeszłoroczny śnieg...
Zgłoś
Avatar
Bankai 2014-03-22, 16:57
Posiedzi, pokiwa głowa a na koniec i tak chuja na to wyłoży.
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-03-22, 17:10 9
A ja powiem tak.
Ja się nie zgadzam żeby z moich pieniędzy łożyć na takie 'dzieci' - 90% z tych organizmów i tak nie dożyje 20stki i tak nie nauczy się niczego więcej niż sranie do klopa. Na chuj to trzymać przy życiu? Bo babie hormony każą ratować swoje dziecko w celu przedłużenia gatunku.
Dla tych 'dzieci' i ich rodziców (choć tego nie przyznają) to jest kilka kilkanaście lat "życia" w bólu i cierpieniu.
W większości matki tych dzieci nie odłożyły w ZUSie nic a chcą dostawać po 1100zł plus składki i jakieś inne świadczenia. Tylko po to żeby przeciągać nieuniknione czyli śmierć tych dzieci.
Jak chce sobie chować takie warzywo to niech to robi na swój koszt a nie od razu rzuca robotę i ona teraz będzie się dzieckiem opiekować a ludzie niech na nią płacą.
Leczyć można dzieci które mogą dożyć dorosłości, które mogą skończyć szkołę i założyć rodzinę - a nie takie płody które całe życie ślinią się i srają pod siebie - super życie kurwa! Gdyby one miały świadomość to na pewno by takiego życia nie chciały no ale decydują za nich rodzice, głównie matki które z racji wychowania nie pozwolą uśmiercić płodu.
Jebać to!
Zgłoś
Avatar
Erni90 2014-03-22, 17:13 1
pierwszy raz widzę jak ktoś chujowi prosto w oczy mówi prawdę dzięki za takie umilenie mi dnia
Zgłoś
Avatar
Sir_Raspberry 2014-03-22, 17:43 1
Czego ta baba się spodziewa, że dostanie w chuj kasy bo ona chce i jej jeszcze zwrócą za podróż bo ona chce przyjechać i protestować? Pojebani ludzie
Zgłoś
Avatar
bagerek 2014-03-22, 18:14 3
@luka5z

Zobaczymy tępy ch*ju jak tobie się urodzi chore dziecko i k*rwa nie będziesz miał czasu na normalną pracę bo będziesz z*pierdalać po lekarzach i prosić ludzi o pieniądze bo cię k*rwa nawet na paliwo do szpitala nie będzie stać.

Więc zastanów się chwile.(tak specjalnie nie używałem dużych liter przy zwrotach grzecznościowych, bo k*rwa nie zasługujesz na żaden szacunek).
Zgłoś
Avatar
G................t 2014-03-22, 18:27 1
Większość tych dzieci jest urodzona na życzenie. Obecnie, w ramach badań prenatalnych, matka wie, że nosi w łonie takie dziecko. Te tam na filmiku świadomie zrezygnowały z aborcji, żeby urodzić niepełnosprawne dziecko i teraz chcą naszych pieniędzy, żeby je utrzymać.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2014-03-22, 18:30 2
@up, sorry ludzie, dobrze mu pojechała, skoro skurwysyn obiecał że coś zrobi lub coś da to niezależnie od tego jak absurdalne to jest powinien dotrzymać słowa (i powinien być do tego zobowiązany prawem). Jeśli ktoś żebrząc o mój głos mówi że da mi latającego jednorożca i ja oddam na niego ten głos i on wygra to mam pełne prawo oczekiwać że dostanę jebanego latającego jednorożca. Jeśli jednocześnie obieca że nie podwyższy podatków to mam prawo oczekiwać że zacznie hodować te jednorożce ze swojej pensji.

PS Trzeba chyba zorganizować zbiórkę podpisów pod projektem ustawy mówiącej że obowiązkowo trzeba wypełnić obietnice wyborcze bo jeśli się tego nie zrobi to potem trzeba zwrócić wszystkie diety poselskie, dotacje na biuro, kasę na benzynę itd. plus odszkodowanie za zmarnowanie 4 lat narodu.
Zaczęłyby się wtedy racjonalne propozycje bo kurwy musiałyby uwzględniać też obstrukcję po stronie opozycji.
Zgłoś
Avatar
r................3 2014-03-22, 18:42
Mnie nie obchodzą jej problemy, a co dopiero jego.
Zgłoś
Avatar
Alaerae 2014-03-22, 18:49 5
Ech, zaczyna się gadanie o lewactwie, polaczkowatości, socjalu, cebulactwie i innych internetowych kwestiach...

Rozumiem, że większość z was (bo na pewno nie wszyscy) płaci podatki i ma prawo, żeby rozporządzać swoimi pieniędzmi, ale:

1) czy ktoś z was rzeczywiście rozporządzał pieniędzmi ze swoich podatków? bo ja mam wrażenie, że pieniądze, które przeznaczam na składki dla NFZ idą na pensje i urządzenia gabinetów dyrektorów... nie interesuje mnie jakie macie zdanie o WOŚP (więc darujcie sobie offtopic) ale zauważcie, że oni, gromadząc pieniądze podczas krótkiego i ścisłego okresu jakoś potrafią wyposażać szpitale (byłem parę razy leczony i zawsze podczas jakiejś terapii miałem do czynienia z tymi urządzeniami).
Za to podatek płacę cały rok i efekty są kilkaset procent mniejsze.

2) nie rozumiecie, że taka sytuacja może przytrafić się każdemu z was? (większość będzie dopiero zakładać rodziny, a o chemii w żywności chyba, nie muszę przypominać - z czegoś się te kalectwa jednak biorą i wcale nie musi matka chlać lub palić podczas ciąży). Zobaczymy czy wówczas zdecydujecie się na eutanazje, aborcje czy co tam chcecie, gdy postawią was już przed faktem dokonanym. Widać dzięki waszym komentarzom doskonale, ile osób ma pojęcie o byciu rodzicem i ile osób faktycznie przygotowuje się do dorosłego życia.
Skończcie najpierw proces kształcenia, pożyjcie kilka lat na własną rękę, zobaczcie co w życiu jest ważne.

3) jeżeli już, moje pieniądze z podatków, mają być gdzieś przeznaczone, to wolę, żeby trafiły do tych potrzebujących, niż do ukraińskich rewolucjonistów (chcieli rewolucji, mają ją? - więc niech się liczą z konsekwencjami). I tutaj ta pani użyła według mnie najlepszego argumentu.

I żeby do was dotarło - osoba mówiąca na tym filmiku nie jest politykiem, nie jest osobą medialną, nie jest osobą wszechstronnie wykształconą więc swój język, swoje myśli kieruje w sposób prosty i decydujący o tym, co jest dla niej aktualnie ważne. Rozmawiając z premierem skupia uwagę na problemach, które faktycznie jej dotyczą bo skupia się na swojej osobie i korzyściach ścisłej grupy.
Wy postawienie w podobnej sytuacji zachowalibyście się z psychologicznego punktu widzenia dokładnie tak samo.
Tusk wyszedł do protestujących, bo widocznie poczuł cień swojej przyszłej kampanii wyborczej (co najlepiej pokazuje jak realne są sondaże podawane w TV) i miał nadzieję, na wyjście z tej sytuacji z korzyścią dla swojego wizerunku. A że kłamią, zapewniają, obiecują - kiedy tego nie robili? Więc ten przez was nazywany "pejs" nie jest dla nie żadnym zaskoczeniem, chyba, że na was robi wrażenie mówienie o tym, co się faktycznie myśli i szczerość...
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-03-22, 19:06
buahaha jaka napinka pare lat temu na haslo donka chowali babciom dowody, teraz po nim jada bo to lewak socjalista co kaze ludziom ktorzy nie pracuja zdychac z glodu
Zgłoś
Avatar
MudPie 2014-03-22, 19:46 1
Myslałem, że poczytam jakieś ciekawe wypowiedzi pod tym tematem. Większość tu wypowiadających się to banda idiotów..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie