18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
kornholio 2014-03-22, 12:09 5
BongMan napisał/a:

Protesty w Polsce - grupka pajaców macha śmiesznymi tabliczkami i wykrzykuje śmieszne hasełka(...)



Znów kurwa jebany znawca/rewolucjonista się wpierdala w temat, na dodatek obrażając rodaków.

Tak BongMan twój sposób jest najlepszy, spierdolić z Ojczyzny i się kurwa udzielać jako internetowy mentor.
Zgłoś
Avatar
szklanka 2014-03-22, 12:15 3
Powiedzcie mi tu i teraz; na kogo mam kurwa głosować!? Ja sie pytam, jak od 20 lat te same złodzieje przy korycie?
Wypierdolić 90% rządu teraźniejszego i wstawić nowych chcących zmian ludzi? Ale jak, bo ja już nie wiem. Śmiem nawet powiedzieć że desperacja mnie ogarnia powoli.
Zgłoś
Avatar
l................z 2014-03-22, 12:23 8
Mateusz884 napisał/a:

Szacunek dla tej kobiety !!A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI !!





jesli nei jestes trollem to żal mi tego narodu
Zgłoś
Avatar
anetamineta 2014-03-22, 12:40 2
kto zrobi gifa jak te dziecko dyma tuska ;p
Zgłoś
Avatar
hipekzryty 2014-03-22, 12:46
Wyjaśni mi ktoś o co chodzi z tym poławianiem krabów przez BonGmana
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2014-03-22, 12:49 3
Niby jakim prawem ona żąda czegokolwiek ze wspólnych pieniędzy? Wyjebane w jej problemy, nie mam zamiaru zł dołożyć na jej dziecko, wypad do fundacji! No i oczywiście jednocześnie wyjebać tych kłamców i złodziei z Sejmu, zmniejszyć obciążenie podatkowe i biurokracje.
Zgłoś
Avatar
adex69 2014-03-22, 12:54 9
Ale czemu MUSZĘ płacić za to że komuś się kalekie dziecko urodziło, moja wina? Nie, dlatego nie powinno być takiego zasiłku. Nie mam nic do prywatnych fundacji charytatywnych, sam wpłacam, ale kurwa czemu, muszę jeszcze płacić podatki, bo ktoś musi jeździć na wózku, po drugiej stronie polski, no kurwa...
Zgłoś
Avatar
kietong 2014-03-22, 12:59 13
Też właśnie Was nie rozumiem. Tacy kurwa prawicowcy, wielcy antysocjaliści. A jak sprawa dotyczy walenia z dupy do Tuska, to już kurwa oburzeni, jaki to zły premier.

Czasem jak wchodzę na ten portal to się cieszę, że gdzieś tam są jeszcze ludzie, którzy widzą to całe pedalstwo i kurewstwo. Ale ta niekonsekwencja i tendencyjność mnie wkurwia. Jakby to mówiła do Waszego kochanego Korwina, to byście ją zmieszali z błotem, a że ciśnie z Tuskiem, to przyklaskujecie. Znowu wina Tuska, że jej się niepełnosprawne dziecko urodziło. Dostaje tyle, ile jest na to pieniędzy. Jakby każdy dostawał tyle, ile by potrzebował, to nie wiem ile by kurwa VAT wynosił. Trochę kurwa obiektywizmu, bo jak kurwa chorągiew na wietrze się zachowujecie.

Oczywiście nie wszyscy, widziałem w tej dyskusji kilka normalnych tonów. Rozumiem, że ktoś może jedną stronę lubić, drugą nie, albo na odwrót, ale zachowujecie się jak najgorsze ofiary "tfu demokracji", której tak nienawidzicie - przestaliście opowiadać się z ideami, a zaczęliście za osobami.
Zgłoś
Avatar
Insaner 2014-03-22, 13:04 1
No i jaki był rezultat tej rozmowy? Żaden. Pan premier ma nowe zdjęcia, które wrzuci potem na swoją stronę z odpowiednim gloryfikującym komentarzem "Rząd konsultuje się w sprawie refundacji leków / Premier z własnej inicjatywy spotkał się z rodzicami chorych dzieci..". Co natomiast zmieni się w życiu tej pani? Będzie miała jednodniową satysfakcję z tego co powiedziała, a potem wróci do szarej codzienności w której nie może wykupić dziecku niezbędnych do utrzymywania przy życiu leków. Odnoszę wrażenie, że Tusk nawet tego nie słuchał. Zrobił zasłuchaną minę, przechylił głowę w jej stronę i pewnie myślał gdzie tu by na urlop polecieć. Narzekaniem się nic nie zdziała, wymiana władz też nic nie zmieni. Obietnice wyborcze i ideały kończą się w momencie uzyskania dostępu do koryta. Każda kadencja ulegnie kiedyś końcowi, więc po co coś zmieniać. Trzeba nabrać dla siebie ile się da i zwolnić miejsce - niech inni się troszczą o ten kraj .
Zgłoś
Avatar
n0skill 2014-03-22, 13:09 4
sc33 napisał/a:

Piwo za jechanie po tej kurwie!


ale my do twojej mamusi nic nie mamy
Zgłoś
Avatar
krzysiek351 2014-03-22, 13:21 2
Z matkami lepiej nie zaczynać,taka kurwa mać jest prawda.W przyrodzie też widać wyraznie że wkurwione matki są nieobliczalne.

Ps.Chuj w tą ryżą morde.
Zgłoś
Avatar
Werewolv 2014-03-22, 13:24 1
Widzę, że nie zrozumieliście nawet czego ta kobieta chciała o czym ona mówiła. Pierdolicie takie bzdury że aż mi kółka w wózku się z centrowały.
Zgłoś
Avatar
konfucjusz 2014-03-22, 13:25 2
Tusk - Teraz Usłyszycie Same Kłamstwa
Zgłoś
Avatar
S................k 2014-03-22, 14:20 5
Chuja im dać, a nie pieniądze. Ich dzieci, ich problem. Mi nikt nie zapłaci za siedzenie na dupie, a im pieniążki z moich podatków trzeba dać bo mają chore dzieci. Absurd, choroba ich dziecka nie jest wynikła z winy obywateli i nie powinni oni ponosić finansowych konsekwencji związanych z utrzymaniem cudzego bachora.

Fundacje zresztą też są chuja warte. Pewna baba ma fundacje założoną w celu finansowania "leczenia" dla chorego syna, ostani jej zakup, który realizowała (u mnie w robocie) z pieniędzy fundacji to laptop Dell za 3400zł i projektor za podobną kwotę. Tak się wydaje pieniądze na "leczenie" niepełnosprawnych dzieci...
Zgłoś
Avatar
warszawiak123 2014-03-22, 14:22
zaraz przegłosują eutanazje i pavulon refundowane w 100% dla każdego.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie