18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
djjaco89 2014-03-22, 11:23 37
Jebać zasiłki!

Niech walczą o to aby zarabiali tyle, aby żadnych zasiłków nie musieli pobierać. Albo o ulgi podatkowe na benzynę itp. którego idzie więcej na kalekie dziecko.

Zasiłek = zabranie pieniędzy z kieszeni innego obywatela
Ulga podatkowa = mniej z kieszeni rodzica dla darmozjadów
Zgłoś
Avatar
MICHALANIOLDZIWKO 2014-03-22, 11:24 3
Dokładnie, potwierdzam.Robienie z siebie rewolucjonisty na sadolu to pajaceriada.Uwierzcie, jestem ekspertem.
Zgłoś
Avatar
ryzy.ryz 2014-03-22, 11:28 6
kobieta się wysila, ostatnie żale z siebie wyrzuca ale on i tak ma wyjebane :/
Zgłoś
Avatar
Miisiek89 2014-03-22, 11:29 40
A ja sobie nie życzę, aby z moich podatków, składek do NFZ były finansowane zasiłki dla tych osób, refundacje leków, za które ja, gdy mam jakąś dolegliwość muszę płacić 100%. Ich się traktuje ulgowo? A ja gdy zapierdalam po 10-12 godzin dzień w dzień muszę ponad 1/3 swojej pensji oddać na dochodowy, NFZ, ZUS z którego nic nie będę miał.

W normalnym kraju Ci ludzie siedzieliby cicho, a nie żebrali o zasiłki. Każdy, obojętnie czy zdrowy, chory, bezrobotny, czy pracoholik walczy każdego dnia, ale przywileje nie mogą być rozdzielane przez pryzmat nieudolności.
Zgłoś
Avatar
BmaC 2014-03-22, 11:29 54
"A mnie się należy!" panowie i panie szykujmy się na podwyżkę podatków bo niby z czego on ma dać coś ludziom? krew mnie zalewa jak na to wszystko patrze i słucham. u nas socjal może być finansowany tylko i wyłącznie z naszych podatków - bo nie mamy ani ropy, ani technologii, którą sprzedajemy czy wytwarzamy "produkty", nie mamy eksportu. i w tym pojebanym ustroju każdy musi dokładać do mniejszości bo im się kurwa należy. ja rozumiem tragedię rodzinną, rozumiem, że niepełnosprawne dziecko to straszne utrudnienie i i wiele wyrzeczeń ale no kurwa. w naszym biednym kraju taki ustrój jest nieskuteczny.

ps. moja matka jest kuratorem. jeździ po patologicznych rodzinach, które na 3 dzieci (często są to dzieci chore - bo matka chlała w ciąży) dostają nawet 3 tysiące zł. moja matka musi zapierdalać 3 razy w tygodniu na nocki, pracować od 8 rano do 20 a te pierdolone patologie mają to ZA DARMO!! i chlają i utrzymują się z naszych pieniędzy. nie mówię, że wszystkie rodziny są takie ale kurwa socjal to nie w Polszy.... dawać maść
Zgłoś
Avatar
klasyka 2014-03-22, 11:29 5
najlepsze jest ta baba w wiadomosciach ja pokazywali gadała że ciągle je ziemniaki a na każdym palcu złoty pierscionek...
Zgłoś
Avatar
Phaxi 2014-03-22, 11:30 11
Tusk to chuj, ale gardzę ludźmi żądającymi socjala, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
krzysztof48 2014-03-22, 11:32 3
Maly dyma tuska
Zgłoś
Avatar
Eleir 2014-03-22, 11:35 13
LOADING... napisał/a:

150 zł/m na leki i rehabilitację ... Ja pierdolę.
Na ulicę!



Debilu 150 zł miesięcznie dostaje na leki, a nie wydaje. Wiadomo same rehabilitacje to nie są małe koszty. Albo jesteś wysłannikiem tego rudego fiuta albo zbyt głupi by to pojąć. To jest paranoja, że ludzie dalej głosują na te spierdoliny, bo bardziej wierzyć mi się chce w to, że fałszują te wyniki. Kogo się nie zapytasz to narzeka na PO i/lub PIS a kurwa co wybory to te dwie skurwione partie mają ponad 60%. Gdyby tylko ludzie używali tych jebanych mózgów. BO KTO DO CHUJA NA TO GŁOSUJE?!
Zgłoś
Avatar
2................d 2014-03-22, 11:42 29
taki diss prosto w tą zakłamaną ryżą mordę...
Zgłoś
Avatar
ryzu 2014-03-22, 11:53 3
oglądałem całe, tak go zjechali przed kamerami jak nikt inny. Donka zatkało, jeszcze dzieciak go ciągle szturchał i do ucha mu szeptał jakieś świństwa
Zgłoś
Avatar
F................r 2014-03-22, 11:59 22
"Obecnie rodzic, który sam opiekuje się niepełnosprawnym dzieckiem w domu, otrzymuje 153 zł zasiłku pielęgnacyjnego na dziecko i 820 zł zasiłku pielęgnacyjnego dla rodzica z tytułu całkowitej rezygnacji z pracy."

820+153=973zł/msc.

Znam osoby opiekujące się niepełnosprawnymi dziećmi, które mówią wprost- "Jak mam iść pracować w osiedlowym sklepiku za 800zł, albo w Tesco tyrać za minimalną krajową to wolę siedzieć w domu i brać zasiłek na dziecko". A dzień takiej osoby wygląda następująco- rano wygania męża do roboty, zaprowadza dziecko do przedszkola/szkoły, wraca do domu i ogląda durne seriale w TV.

Jestem przeciwko socjalowi! Te kobiety powinny walczyć o godne pensje dla wszystkich Polaków, a nie tylko o własne zachcianki.
Zgłoś
Avatar
l................z 2014-03-22, 12:04 3
głupia pizda mysli ze jej sie wszyskto nalezy.

zachciało sie bachora po 40stce to potem tak jest.

po głosie słychac, ze PALI. 300 zl na fajki wydaje a potem jej nie starcza
Zgłoś
Avatar
r................a 2014-03-22, 12:05 15
Ja pierdole domaganie się pensji za bycie matką! No kurwa! Trzeba nie mieć honoru i godności, żeby do sejmu ze swoimi warzywami przychodzić po pieniądze, nasze pieniądze. Pierdoleni socjaliści.
Zgłoś
Avatar
Miisiek89 2014-03-22, 12:06 3
Jefrjeitor napisał/a:


Jestem przeciwko socjalowi! Te kobiety powinny walczyć o godne pensje dla wszystkich Polaków, a nie tylko o własne zachcianki.



Godne pensje będą wtedy gdy władzuchna nie będzie podpierdalała 1/3 wynagrodzenia, gdy na cenę paliwa w połowie nie będą się składały obciążenia fiskalne., gdy system emerytalny będzie prywatny oraz dobrowolny.

Pamiętajcie, nie ulgami podatkowymi a prostszym systemem podatkowym rozwiążemy takie problemy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie