18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Spotkanie z łosiem
nemiroff • 2014-02-23, 15:11
Biedny łosiczek zapomniał, że jest w amerykańskim lesie i może od tak dostać kilka kulek.
koleś mógł oczywiście objechać ale lepiej zapierdolić dzikie zwierze
akcja 0:40 ale można obejrzeć całe.

Zgłoś
Avatar
wsza104 2014-02-24, 1:34
hamburger zajebany
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-02-24, 9:26 2
najprawdopodobniej miał nabity pistolet w obawie przed wilkami. Skoro już wystrzelał magazynek w łosia to mam nadzieję, że się pojawiły chwilę później
Zgłoś
Avatar
qras 2014-02-24, 13:18 1
dobrze zrobil
Zgłoś
Avatar
hpiotrekh 2014-02-24, 13:36 4
koleś przyjął atak łosia na klate, i w tym miejscu połowa obrońców zwierzęcia byłaby bezpieczna pod grubą warstwą brązowej tarczy własnej roboty, ale nie, muszą powiedzieć że biedny łoś. a koleś chuj, bo nie wycofał.

fajnie teoretyzować przed kompem.
Zgłoś
Avatar
Enkipata 2014-02-24, 13:42
Z racji obrony koniecznej mógł zabić zwierze, ale z jakiej pieprzonej racji wozi się skuterem po lesie. Rozumiem, że są takie czasy i technologia ułatwia życie a sądząc po nazwie filmu będzie to nagranie z rejonów gdzie aby dotrzeć z jednego punktu do drugiego to ciężka sprawa, ale skoro widział łosia to pierdziel mógł już wcześniej zachować dużą dozę ostrożności.
Zgłoś
Avatar
S.W.A.T 2014-02-24, 13:48
Dobrze zrobił. Pewnie potem wróci po mięsko
Zgłoś
Avatar
Bazyliszek 2014-02-24, 14:03 1
Według mojej oceny, Łoś zamierzał zaatakować ponownie.
Więc dobrze, ze zaczął strzelać, tym bardziej, ze za nim też ktoś jechał
Ale byłoby bardziej miło, gdyby najpierw ze dwa strzały wypierdolił w powietrze, może dałoby radę uniknąć zabicia
Zgłoś
Avatar
Haren 2014-02-24, 14:22 1
Łoś po pierwszym strzale (nie widać, żeby go trafił) nadal próbował zaatakować. Mężczyzna nie miał możliwości się wycofać, więc zneutralizowanie zagrożenia (tym bardziej, że łoś już raz go zaatakował i próbował zrobić to ponownie) była najlepszym możliwym wyjściem.

Oczywiście że lepiej byłoby spierdolić, ale ten koleś nie miał takiej możliwości.
Zgłoś
Avatar
nemalypy 2014-02-24, 14:27 1
kurwa strzela jak berkut
Zgłoś
Avatar
piesnababy90 2014-02-24, 14:30
U nas pod sejmem też można się z paroma łosiami spotkać
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-02-24, 14:59
W sumie jakby go zjebał ze skutera i zaczął kopytami nakurwiać to mogłoby być nie wesoło
Zgłoś
Avatar
meier 2014-02-24, 15:51 1
oj biedaczki obroncy zwierzat sie znalezli. Nie wiem jak dla was ale dla mnie moje zycie i zycie mojej rodziny jest najwazniejsze, i osobiscie jak bym sie znalazl w takiej sytuacji to zabiłbym go już wczesniej przy pierwszej probie ataku. Ale w Polsce to raczej patykiem moglbym go pomiziać niż bronią, wiec pewnie bym spierdalał;p
Zgłoś
Avatar
bowmanek 2014-02-24, 16:45
Do wszystkich idiotów, którzy piszą, że zabili by łosia, aby chronić własne życie. Obejrzyjcie film jeszcze raz, ale tym razem cały. Łoś był na początku jakieś 15-20 metrów od kolesia, który zaczął się wydzierać jak debil, aby spłoszyć rogatego i zaczął się do niego zbliżać. Zwierzę było na początku bardzo spokojne, a to człowiek się darł i zbliżał - prowokował.

Jeśli ten koleś to turysta, albo miejscowy który chciał się pobawić i wolał zabić zwierzę które torowało mu drogę, zamiast oddalić się, kiedy tylko je spostrzegł to wielka murzyńska pała mu w dupe.

Jeśli zaś musiał gdzieś bardzo szybko dotrzeć np. z lekami dla kogoś, a nie było innej drogi to jestem gotowy zrozumieć jego zachowanie.

Także zależnie od wymienionych sytuacji - albo mamy do czynienia z debilem który jest świetnym dowodem na to, że nie każdy powinien mieć dostęp do broni, albo widzimy przykład jej użyteczności w podbramkowej sytuacji.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-02-24, 18:40
"Do wszystkich idiotów, którzy piszą, że zabili by łosia, aby chronić własne życie. Obejrzyjcie film jeszcze raz, ale tym razem cały. Łoś był na początku jakieś 15-20 metrów od kolesia, który zaczął się wydzierać jak debil, aby spłoszyć rogatego i zaczął się do niego zbliżać. Zwierzę było na początku bardzo spokojne, a to człowiek się darł i zbliżał - prowokował. "

Chyba cie popierdoliło... Każdy kto chociaż raz ruszył dupę w góry czy inny dziki teren wie, że zaskoczone zwierzę jest kurewsko niebezpieczne (jak nie wierzysz to pojedź chociażby na wieś i zajdź konia albo inne bydle od tyłu cichaczem po czym krzyknij albo klepnij w zad i wstaw później foty)... Ten typ nie zrobił nic niewłaściwego...
Zawszę biorę strone stworów jeśli człowiek bezsensownie się nad nimi pastwi, ale tutaj łosiowi odjebało po całości...

PS. jedyna przewina, że mięsa nie zabrał, a i też byłem mega zaskoczony kiedy wydiągnął giwerę
Zgłoś
Avatar
fkdaro 2014-02-24, 21:20
Mógł chociaż dobić Łosia skurwiel
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie