18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:17
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
Fisz_ 2012-12-10, 18:06 2
Takewon

Fakt, masz rację w tym co mówisz, ale..

..w ruchu drogowym i pieszym funkcjonuje jedna podstawowa zasada - ograniczonego zaufania. Tutaj tego ewidentnie nie było, a szkoda.. Pominę już zachowanie babki - niby zareagowała, ale w takim tempie to trzy następne auta by w nich wjebały.. być może nie była w stanie szybciej, tego się nie dowiemy.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-12-10, 18:13
Czapka z radzieckiej wełny i radziecki śnieg zamortyzowały uderzenie radzieckiego wehikułu. Dzieciak wstał, otrzepał kurteczkę i szpetnie zaklął "ёб твоя сука блядь"
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-12-10, 18:42 1
Nie wiem jak wy, ale ja tez bezmyślnie pcham się na jezdnię gdy mam zielone światło. Oczywiście głowa cały czas w górze podziwiam chmurki.
Zgłoś
Avatar
krzysztof3011 2012-12-10, 18:43 1
Aha, czyli wyszło na to, że maXikinght jest idiotą?
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-12-10, 18:52
maXikinght napisał/a:

'' uwielbiam takie akcje '' nie dość że idiota zatrzymuje się na środkowym pasie żeby ,,przepuścić '' pieszych to w dodatku i piesi okazują się debilami (w tym przypadku ta baba bo dzieciak niczemu nie jest winien) i pchają się pod pędzące auto



Nadajesz się na ruskie drogi. Jak wszyscy tam najpierw byś wymusił a potem się zdziwił że ktoś w ciebie przyjebał nie?
Pewnie sam jak masz czerwone to przez przejście zapierdalasz ???
Zgłoś
Avatar
Kakushkin 2012-12-10, 19:01
orzechccc napisał/a:

Ci dwaj goscie co leca na pomoc sa identycznie ubrani a na dodatek prawie jak ratownicy medyczni? czyzby ofiary miali farta i akurat jechala obok karetka?



To jest Rosja, tam karetki patrolują ulicę częściej niż policja
Zgłoś
Avatar
Colossus 2012-12-10, 19:06
Się kurwa wchodzi na przejście to się rozgląda, nie ważne czy jest zielone, czerwone czy kurwa czarne, wiadomo, kierowca jest winny jak skurwysyn, no ale do chuja wchodzisz na pasy to się rozejrzyj !
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2012-12-10, 19:12
Gdzie ta tępa kurwa pcha się z tym dzieckiem?!

edit: Światło mają zielone, ale to nie zwalnia od zachowania szczególnej ostrożności, zwłaszcza w Kraju Pijanych Rusków.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2012-12-10, 19:46
Widzę, ze mamy ostatnio wysyp rozjechanych na pasach dzieci w Rosji.

A tak na marginesie, to że mieli zielone to nie zwalnia ich z myślenia! Idąc przez przejście dla pieszych należy patrzyć w bok, a nie do przodu. Wtedy najgorszym co może nas spotkać to zderzenie z drugim pieszym, który idąc zna przeciwka też nie będzie patrzyć przed siebie.

Jasne, że kierowca powinien się zatrzymać, ale człowiek jest tylko człowiekiem. Mógł się zagapić (a akurat w tym miejscu o to nie trudno), mógł zasłabnąć, mogły mu się hamulce zepsuć. No cokolwiek.

Edit: W ogóle to widzę, że wzorowa akcja ratownicza ze strony kierowcy. Wział dzieciaka, który pewnie ma jakiś uraz kręgosłupa i dosłownie rzucił nim na tą hałdę śniegu.
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2012-12-10, 20:31
Jak ktos juz kiedys napisal:
"To, ze wlaczy Ci sie zielone swiatlo nie oznacza, ze dookola pasow pojawiaja sie okopy przeciwczolgowe i worki z piaskiem. Wlacz myslenie"
Zgłoś
Avatar
samae 2012-12-10, 20:44
Pener napisał/a:

maXikinght, a sygnalizację świetlną widziałeś?



Widziałem... pojebaną jak z resztą zawsze....

Awaria sygnalizacji- po czym żółte, czerwone!

Kurwa, czy tylko mi się wydaję, że logicznym wyjściem, nie tylko u ruskich ale i u nas, byłoby zakodowanie, że po awarii świateł na drodze powinno skoczyć zielone?

I nie, nie bronię kierowcy bo wina jest ewidentna ale już to kilka razy widziałem i nie mogę wyjść z zdumienia
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2012-12-10, 20:58
@up
Gdzieś ty jaką awarię widział?? Normalnie jest zółte, a po nim czerwone!
Zgłoś
Avatar
steniek 2012-12-10, 21:12
maXikinght
Widac, ze jedyne co posiadasz to kurwa rower idioto. Nawet jak by nie bylo swiatla to nie masz prawa wyprzedzic na przejsciu...
a chuj i tak kurwa nie zrozumiesz bo za glupi
Zgłoś
Avatar
feluke 2012-12-10, 21:22
Takewon napisał/a:



To może jeszcze powiedz, że to ich wina, że weszli na zielonym świetle, blokując przejazd idiocie w dostawczym. Z Ciebie także wielki geniusz...


Nie ich wina bo krowa ma wpojone zielone-idz, czerwone-jak zechcesz to sie zatrzymaj.
Czlowiek ktory ma IQ wieksze od ziemniaka zerknie czy nic go nie rozjedzie pomimo ze ma zielone. O tym ze trzeba spierdalac jak sie widzi jadacy wprost na ciebie samochod tez mam wspominac? Normalnie jak jelen na drodze stoi i sie gapi w swiatla nadjezdzajacego samochodu.
Zgłoś
Avatar
inferno3031 2012-12-10, 23:29
Ja to mam wrażenie, że tu każdy chce się tylko popisać z jak najśmieszniejszym komentarzem wypisując o "ziemniaczanym IQ przechodniów" i innych pierdołach.

Chyba do cholery logiczne, że jak masz zielone na przejściu i widzisz ze już jeden samochód stoi w miejscu to nie będziesz czekał aż wszyscy na tej 3 pasmowej drodze staną. Widzisz, że nadjeżdża samochód, wiesz, że ma czerwone jesteś pewien, że jesteś doskonale widoczny, inni już się dawno zatrzymali to co - pierwszym założeniem jest to, że wjedzie prosto w Ciebie? Sam mam prawo jazdy i jeżdżę raczej szybciej niż wolniej ale kurwa żeby w takiej sytuacji potrącić przechodnia trzeba być skończonym idiotą i takiego matoła trzeba winić a nie przechodnia. Bo kolejność w toku myślenia pieszego była tu taka "Zimno jak skurwysyn dzisiaj, o zielone idziemy, no ten żuczek to się chyba zatrzyma, o kurwa jednak chyba nie, za późno żeby spierdolić spowrotem na chodnik, ŁUP".
Zgłoś