18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
TRQPL 2020-07-07, 16:45 8
Szkpda że nie wrzątkiem
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-07-07, 16:55 8
TRQPL napisał/a:

Szkpda że nie wrzątkiem



A najlepiej to kwasem...
Czemu od razu tak brutalnie? Toż to młode suki tylko. Wystarczyłoby, żeby pokazała muszelkę skoro już zdjęła majtki za karę, że sika komuś pod oknem i by byli kwita
Zgłoś
Avatar
jasypan 2020-07-07, 17:01 3
Szybciej bym się spodziewał hiszpańskiej inkwizycji.
Zgłoś
Avatar
joeblacktwo 2020-07-07, 17:23 1
TRQPL napisał/a:

Szkpda że nie wrzątkiem



A później z okna dwie torebki herbaty
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2020-07-07, 17:32 1
joeblacktwo napisał/a:

A później z okna dwie torebki herbaty



I nie zapomnieć o cytrynie.
Zgłoś
Avatar
htp 2020-07-07, 17:50
Lobo24 napisał/a:

I nie zapomnieć o cytrynie.



Zapomnieliście o cukrze.
Zgłoś
Avatar
impressa88 2020-07-07, 18:25
Wole miód zamiast cukru
Zgłoś
Avatar
Kepeszek 2020-07-07, 18:31 4
Barnellini napisał/a:

A najlepiej to kwasem...
Czemu od razu tak brutalnie? Toż to młode suki tylko. Wystarczyłoby, żeby pokazała muszelkę skoro już zdjęła majtki za karę, że sika komuś pod oknem i by byli kwita



Fuj. Hehe muszelka cipcia mniam mniam cipeńka hehe ruchanko młoda suczka ale bym ją ćymća rymća. O tak właśnie kurwa brzmisz xd
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-07-07, 20:15
Kepeszek napisał/a:

Fuj. Hehe muszelka cipcia mniam mniam cipeńka hehe ruchanko młoda suczka ale bym ją ćymća rymća. O tak właśnie kurwa brzmisz xd



Fuj? Nawet nie powiem jak to brzmi moim zdaniem bo przecież nie mamy zamiaru się kłócić. Jak ma napisać w takim razie?
Pizda, dziwki i ruchać? Kobiece narządy płciowe u tych niewiast i odbywać stosunek płciowy? Czy może w ogóle nie poruszać tego tematu bo to koliduje z Twoim poczuciem dobrego smaku. Jakoś się przecież określa "te rzeczy". Jak kiedyś uda Ci poruchać to zrozumiesz

A tak abstrahując od mojego przaśnego/januszowego języka i podejścia do sprawy:
Kiedyś czytałem artykuł w którym omówiono zależność pomiędzy tym jak partnerka określa męskie narządy płciowe a stopniem jej sympatii do nich . Są trzy poziomy:
Jeśli dziewczyna mówi na fiuta bezosobowo- "on", "go" to znaczy, że w ogóle nie lubi twojego kutasa.
Jeśli dziewczyna mówi na fiuta "ptaszek", "mały" (chociaż to nie jest najszczęśliwsze określenie ) lub w inny potoczny sposób to znaczy, że średnio lubi Twojego kutasa.
Natomiast jeśli dziewczyna używa wulgarnych określeń takich jak "kutas", "chuj" to znaczy, że go uwielbia.

Także sadole radzę posłuchać swoich partnerek i wziąć to pod uwagę przy wyborze partnerki
Zgłoś
Avatar
C................n 2020-07-07, 20:24
@up Jeśli ktokolwiek używa generalizacji, to powinien pójść po rozum do głowy.
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-07-07, 20:55
Caramon napisał/a:

@up Jeśli ktokolwiek używa generalizacji, to powinien pójść po rozum do głowy.



Rozumiem, że kolega jest z pierwszej grupy. Nie przejmuj się może "go" polubi.

A tak poważnie to może i masz rację, że to jest jak ze statystykami- "Są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, bezczelne kłamstwa i statystyki" ale coś w tym jednak jest.
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2020-07-07, 21:10 1
Nie wiem z czym macie problem noc ciemno typiara widać, że nie szczy jak wiele szmat najebanych gdzie popadnie tylko za samochodem sprawdziła czy nikogo nie ma, a to, że jakiś zwichrowany chuj siedzi po nocach w oknie to jest dziwne. Miałem podobną sytuację z koleżanką tylko tam akurat gość w sumie słusznie zareagował. Wracaliśmy wychlani z centrum tylko jeszcze ciemno nie było szarówka taka, sikać nam się zachciało już w sumie dawno. Poszliśmy między takie dwa bloki śmietnik stał osiedlowy i przy nim kosze te duże na śmieci i mowie jej chodź tutaj za te kosze to nie będzie widać cię, a ona dupę wywaliła pod takim murkiem kolo tego całego śmietnika co ją każdy widział ja skończyłem ona sika mowie aleś głupia ona podciąga gacie, a tu jeb jabłko leci z jednego bloku prawie w łeb dostała . Zacząłem się śmiać ona oburzona zaczęła się drzeć, bo to jakiś typ z 6 pietra i ona go tam wyzywa, a tu drugie jabłko w nią leci trochę się wkurwiłem, ale z drugiej strony przekminiłem, że lepiej się nie awanturować, bo w tym bloku sama patologia zresztą tak się blok nazywa „patologia”, a kolejna sprawa, że w tym przypadku zachowała się ja debil.
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2020-07-08, 21:37
Wodę sie spuszcza po sikaniu a nie przed
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2020-07-09, 0:17
Wy nigdy nie laliście w plenerze?
Jakby mnie ktoś tak oblał, godzinę pozniej przyszedłbym z kamieniem i wyjebał w okno
Zgłoś