18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Pierwszy film przedstawia cwaniaków "kilku na jednego".


Drugi film przedstawia jak tatusiek ze swoimi kumplami dopadli chujków


Wg mnie i tak za lekko, ale zawsze coś.

Jakość chujowa, ale nie znalazłem innych nagrań...
Zgłoś
Avatar
stefan szufla 2023-03-19, 10:07
Piękna akcja
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2023-03-19, 10:10 1
Twierdzi że nie ejst cipą, dlatego zwołał kumpli.
Zgłoś
Avatar
kevlarus 2023-03-19, 10:49 3
Jakim kurwa trzeba być kurwa debilem aby dokumentować dowód swojego przestępstwa, a później dzielić się z innymi, czego efektem jest publikacja w internecie. Po drugie takie kurwy co jednego biją w trzech powinni zeżreć gówno, albo szklankę.
Zgłoś
Avatar
Gazownik 2023-03-19, 10:52 1
Można bez policji? Można
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-03-19, 11:44 2
lesku73 napisał/a:

Co ty chłopaczku możesz wiedzieć co było kiedyś, kiedyś to tatusiowie lub starsi bracia łapali takich suchoklatesów i łamali im paluszki i chude rączki, wybijali ząbki i kończyły się kariery cwaniaczków nie przestrzegających zasad osiedlowych



Opowiedz dziadku jak to było za cara
Zgłoś
Avatar
Ueizkvhwkzkx 2023-03-19, 12:31 1
na każdego kozaka znajdzie się większy kozak
Zgłoś
Avatar
Bejker 2023-03-19, 13:25 1
Jak można obrazić się o to, że ktoś kogoś nazwie cipą ...skoro większość i tak chuja ma. Trzeba mieć dystans... najlepsze jest to, że na to reagują najbardziej cipy
Zgłoś
Avatar
bogujawleński 2023-03-19, 14:02 1
Wjebać bez świadków ...a nie samemu się podpierdolić notabene z filmem , który Cię obciąża
Dla takich Pizdeuszów grupa waginera i na front
Zgłoś
Avatar
kocur 2023-03-19, 14:34 1
lesku73 napisał/a:

Co ty chłopaczku możesz wiedzieć co było kiedyś, kiedyś to tatusiowie lub starsi bracia łapali takich suchoklatesów i łamali im paluszki i chude rączki, wybijali ząbki i kończyły się kariery cwaniaczków nie przestrzegających zasad osiedlowych



w dupiebyłeś w nogach spałeś.

krasnal_hałabała napisał/a:

I prawidłowo, dobrze staruchy zrobili szczylom. Tylko jedna rzecz mnie nurtuje, szczyle młodego napierdalali z całej pety a tatusiowie szczyli napierdalali lekko i to widać, nie rozumiem, sam ojcem nie jestem, więc może ktoś się wypowie, czy jak chłop się doczekuje gówniaka to się delikatniejszy robi do tego stopnia, że nawet wpierdol ludziom spuszcza lekko? Chodzi tutaj o to, że żona go uczy jak gówniaka trzymać, żeby mu krzywdy nie zrobił i tak zostaje w każdym aspekcie? Czy bardziej chodzi o to, że jak chłop ma rodzinę, to się martwi, że jak za mocno przypierdoli jakiemuś zjebowi, to go zamkną?
Co ciekawe, zauważyłem też, że gangusy średniego szczebla, jak mają powyżej 35 lat, i idą odzyskać długi, to cały czas miedzy sobą pierdolą, "tylko żeby nas nie poniosło" i w ogóle jakieś boomerskie teksty. Może to ma związek z tym, że mężczyzna w pewnym wieku ma mniej testosteronu, za to wydziela mu się estrogen w większych dawkach... Nie mam pojęcia, nie mniej dobrze zrobili, powinni tylko deskoterapię zastosować i napierdalać gnębicieli mocniej, bo oni mieli wyjebane w powstrzymywanie się, jak napierdalali dzieciaka.



ja tam napierdalam jeszcze mocniej. Friends,Family Forever.
Zgłoś
Avatar
yosiek4 2023-03-19, 15:57 1
Butle z piwa denkiem w dupę i niech biega na golasa po ulicy udając pawia...
Zgłoś
Avatar
ZieleTDH 2023-03-19, 16:30 1
Co oni mają z tym Całowaniem buta? kolejna sytuacja całuj buta. Pucybut nabiera nowego znaczenia
Zgłoś
Avatar
jazeck 2023-03-19, 17:54 1
Pato warszafka czy poznaiufka? na krakowie z maczetami przynajmniej latają...
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2023-03-19, 22:25 1
dwie patole. pierwszy za frajer nie dostał.
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2023-03-19, 23:37 1
Skrzek007 napisał/a:

Dobre! Ale warunkiem by taka nauczka była skuteczna jest choćby śladowe uczucie do rodzicieli.. Coś, o co coroz trudniej podejrzewać dziesiejszą gówniarzerię.



Czy ja wiem? Dostal lekki prewencyjny wpierdol, w sumie to do wpierdolu to sporo brakuje. Ale na tyle ze szczoch zapamięta zeby jego syna nie tykać.
Napierdalanie ojca przez ojca jest bez sensu - to taki brak ponoszenia konsekwencji przez szczocha. Sprawca zebral łomot i tak powinno zostac. Brawo dla ojca
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-03-20, 1:44
Zbrodnia i Kara - po polsku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie