18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Pierwszy film przedstawia cwaniaków "kilku na jednego".


Drugi film przedstawia jak tatusiek ze swoimi kumplami dopadli chujków


Wg mnie i tak za lekko, ale zawsze coś.

Jakość chujowa, ale nie znalazłem innych nagrań...
Zgłoś
Avatar
masteriron 2023-03-19, 0:37 1
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Pierwszy film przedstawia cwaniaków "kilku na jednego".
Drugi film przedstawia jak tatusiek ze swoimi kumplami dopadli chujków
Wg mnie i tak za lekko, ale zawsze coś.
Jakość chujowa, ale nie znalazłem innych nagrań...



ma to sens
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2023-03-19, 1:28 1
Patologia 500+
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-03-19, 1:31 5
JebacPiSForever napisał/a:

Całowanie butów perwers patoli. Dobrze, że mu skarpet nie kazał cerować.



Kurwa jakiś ślepy. Oni mu kazali robić to samo co młody robił. Przekopka i całowanie butów. Gnojki że względu na wiek mieli taryfę ulgową, nie buntowali ich tak mocno.
Zgłoś
Avatar
czecze 2023-03-19, 1:58 1
motylekwbrzuchu napisał/a:

To po tych szczypawkach tak się robi. Kiedyś tego nie było.
W następnym filmiku, dziadek z kumplami rencistami, będzie napierdalać ojca tego gówniaka.



tak zawsze było to ze teraz widzisz tego wiecej to zasługa kamerki w telefonie
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2023-03-19, 3:07 2
Co ta patologia ma z „całowaniem butów”? Nie mówię tu o drugiej grupie bo zachowali się jak poprzedni degeneraci
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2023-03-19, 3:36 5
I prawidłowo, dobrze staruchy zrobili szczylom. Tylko jedna rzecz mnie nurtuje, szczyle młodego napierdalali z całej pety a tatusiowie szczyli napierdalali lekko i to widać, nie rozumiem, sam ojcem nie jestem, więc może ktoś się wypowie, czy jak chłop się doczekuje gówniaka to się delikatniejszy robi do tego stopnia, że nawet wpierdol ludziom spuszcza lekko? Chodzi tutaj o to, że żona go uczy jak gówniaka trzymać, żeby mu krzywdy nie zrobił i tak zostaje w każdym aspekcie? Czy bardziej chodzi o to, że jak chłop ma rodzinę, to się martwi, że jak za mocno przypierdoli jakiemuś zjebowi, to go zamkną?

Co ciekawe, zauważyłem też, że gangusy średniego szczebla, jak mają powyżej 35 lat, i idą odzyskać długi, to cały czas miedzy sobą pierdolą, "tylko żeby nas nie poniosło" i w ogóle jakieś boomerskie teksty. Może to ma związek z tym, że mężczyzna w pewnym wieku ma mniej testosteronu, za to wydziela mu się estrogen w większych dawkach... Nie mam pojęcia, nie mniej dobrze zrobili, powinni tylko deskoterapię zastosować i napierdalać gnębicieli mocniej, bo oni mieli wyjebane w powstrzymywanie się, jak napierdalali dzieciaka.
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2023-03-19, 5:33
Za gnoja i tak wiecej było bójek .. codziennie takie akcje były na kazdej ulicy wiekszej .. dzis polaczki to lamuski i cipeczki .
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2023-03-19, 6:26 1
Szkoda ehh kiedyś było solo jeden na jeden teraz solo 1x na 5x. Zwykłe frajerstwo. Ostatnio widziałem to na swoje oczy, że typka klepali w 5x a jeden nagrywał. Normalnie lekko mi odjebało.. Wyjąłem batona i pomogłem typowi co leżał prawie nieprzytomny . Tak spierdalali, że telefony, kasę i klucze pogubili. Kasę sobie wziąłem no no czemu nie XD no a telefony i klucze pewnie dalej tam leża
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2023-03-19, 6:38 7
4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

Szkoda ehh kiedyś było solo jeden na jeden teraz solo 1x na 5x. Zwykłe frajerstwo. Ostatnio widziałem to na swoje oczy, że typka klepali w 5x a jeden nagrywał. Normalnie lekko mi odjebało.. Wyjąłem batona i pomogłem typowi co leżał prawie nieprzytomny . Tak spierdalali, że telefony, kasę i klucze pogubili. Kasę sobie wziąłem no no czemu nie XD no a telefony i klucze pewnie dalej tam leża



Nasz bohaterze.
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2023-03-19, 6:49 4
Ogórek napisał/a:

Nasz bohaterze.



Tato przestań
Zgłoś
Avatar
janiestad666 2023-03-19, 7:16 4
co te kurwy polskie maja z tym "przeproś! przeproś!" ich na prawde satysfakcjonują wymuszone przeprosiny czy to tylko łechtanie kruchego ego ??

P.S. błąd ze tatuś najebał dzieciakowi co bił jego synka, powinien jak juz to napierdolić jemu staremu na jego oczach. nie będzie mieć wyroku za bicie małoletniego a jednoczesnie dla kurewki to będzie wieksza trauma patrzec jak jego stary cierpi z jego powodu, nie mówiac o szacunku straconym do bitego starego.

Zgłoś
Avatar
Skrzek007 2023-03-19, 8:14
janiestad666 napisał/a:

co te kurwy polskie maja z tym "przeproś! przeproś!" ich na prawde satysfakcjonują wymuszone przeprosiny czy to tylko łechtanie kruchego ego ??
P.S. błąd ze tatuś najebał dzieciakowi co bił jego synka, powinien jak juz to napierdolić jemu staremu na jego oczach. nie będzie mieć wyroku za bicie małoletniego a jednoczesnie dla kurewki to będzie wieksza trauma patrzec jak jego stary cierpi z jego powodu, nie mówiac o szacunku straconym do bitego starego.



Dobre! Ale warunkiem by taka nauczka była skuteczna jest choćby śladowe uczucie do rodzicieli.. Coś, o co coroz trudniej podejrzewać dziesiejszą gówniarzerię.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2023-03-19, 8:33
Geraldinio napisał/a:

Napierdalali się od zawsze, tu się nic nie zmieniło. Po prostu przyszła moda by to nagrywać i publikować.



Dokładnie !!

To jak pierdolenie o patoli że kiedyś tego nie było..
Ofc że było możliwe żę nawet więcej..
Tylko wtedy nie było smartfonów i internetu a nawet jak już był gdzieś internet to nie był ogólno dostępny w każdym mieście a gdzie dopiero na wsi.
Jak już ktoś miałto był w gronie 5% szczęśliwców a reszta musiała gonić do tak zwanych kafejek internetowych.

Np dobrym filmikiem z VHS może być oto nagranie z Olsztyna jak babka nago odpierdalała manniane na dworcu PKP
sadistic.pl/dworzec-pks-olsztyn-kobieta-rozebrala-sie-do-naga-vt119954.htm

Kolejna akcje z przed 12 lat
Gdzie jest Madzia xDDDD
youtube.com/watch?v=TsO7GRQKfkA

Jeszcze lepszym były listy wojsk do rodzin z drugiej wojny światowej..
Jak narzekacie na ortografie w Internecie, warto poszukać tych listów i zobaczyć na jakim oni byli poziomie xD
Podlinikował bym ale nie mgoe znaleźć
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2023-03-19, 8:53
Geraldinio napisał/a:

Napierdalali się od zawsze, tu się nic nie zmieniło. Po prostu przyszła moda by to nagrywać i publikować.



Co ty pierdolisz ja to nagranie ma ponad rok jak nie więcej..
Zgłoś
Avatar
petru23 2023-03-19, 9:56 1
pazuzu napisał/a:

Ostatnio jakiś wysyp takich akcji. Nie dość że w kraju drożyzna /inflacja, obok mamy wojnę to niektórym mało wrażeń i sami się napierdalaja między sobą



Mam 4 dychy na karku i za gnojka takich akcji było imo więcej. Sam nie zaliczę, ile razy w podstawowce czy średniaku komus wpierdoliłem i ile razy sam zebrałem oklep.
Bloki na bloki, osiedla na osiedla, szkoły na szkoły itp itd. Rekolekcje to niczym wojna domowa była.
Jestem z Kielc, także u nas dochodziły jeszcze noże.

Tylko było coś takiego jak "honor".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie