18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Sprajt18 2013-05-07, 11:35 37
No piwko, złodziejów nienawidzę tak samo jak pedałów czarnuchów czy innych kebabów. Na początek auto go jebło, a potem jeszcze ludzie mu wpierdolili, pięknie
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-05-07, 11:40 79
Skrzynka wódki i dwie kurwy dla kierowcy a dla każdego co mu jeszcze przypierdolił po zimnym browarku.
Zgłoś
Avatar
k................K 2013-05-07, 11:57 10
taki wymiar sprawiedliwości mi się podoba, piwko!
Zgłoś
Avatar
kupaDelfina 2013-05-07, 11:59 6
no i gitara, minuta i po sprawie a nie ciągać sie nawzajem po sądach i płacic
Zgłoś
Avatar
adekniejadek89 2013-05-07, 13:12 3
też mi się tak marzy, niestety u nas prawo bardziej chroni przestępców
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-05-07, 13:17 1
Jest jedna zasada w PL .. broń się wszystkimi możliwymi sposobami ale tak żeby inni tego nie widzieli
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-05-07, 13:31
@adekniejadek89

W dodatku jest taka znieczulica, że gdy tylko chcesz być sam w przedziale pociągu czy innym środku transportu publicznego, wystarczy odegrać z kolega scenkę w której jeden będzie bandytą, a drugi ofiarą- wnętrze np przedziału w pociągu opustoszeje w ciągu maxymalnie 10 sekund od rozpoczęcia scenki A bierze się to niestety stąd, że prawo jest skrajnie pojebane i jak komuś pomożesz to sam możesz odpowiadać za np napaść i mieć zajebiste nieprzyjemności
Zgłoś
Avatar
farah398 2013-05-07, 13:32 14
A u nas kierowca dostaje 10pkt karnych, postępowanie w prokuraturze za narażenie na niebezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego oraz potrącenie pieszego na pasach.
Złodziej dostaje odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu z tego tytułu oraz straty moralne.

Opozycja pyta Tuska kiedy ten zacznie działać na rzecz poprawy stopy życiowej obywateli, żeby nie trzeba było kraść(przecież to jego wina - nie złodzieja). Rabuś staje się męczennikiem ponieważ okazuje się, że ma ojca na rencie i brata w pierdlu

Kamera TVN odwiedza go w jego domu który przypomina melinę. Po raz kolejny świat pyta "jak żyć panie premierze". Na skutek ataku mediów "dlaczego w XXI wieku człowiek może żyć w takiej nędzy skoro od państwa dostaje za nic 2000pln, z butelek po wypitej wódce zgarnia jeszcze 400pln i nie ma do przysłowiowego pierwszego" rada miasta przyznaje już celebrycie mieszkanie socjalne, a w ramach zadość uczynienia za to, że głupi urząd w pierwszej kolejce przyznawał lokale bezwartościowym rodziną z dziećmi, cygan staje się honorowym mieszkańcem miasta.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-05-07, 13:39 2
farah398 napisał/a:

bezwartościowym rodziną



Jak ci zaraz przypierdolę słownikiem to się klawiaturą nakryjesz
A tak poza tym to jestem na "tak" (=^.^=)
Zgłoś
Avatar
PLpunk 2013-05-07, 13:42
Po prostu piękne.
Zgłoś
Avatar
h................9 2013-05-07, 13:44
Dziękuję tym filmikiem poprawiłeś mi humor
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2013-05-07, 14:02
haneczka1989 napisał/a:

Dziękuję tym filmikiem poprawiłeś mi humor



Nie ma sprawy, w podziękowaniu możesz mi wysłać cycki na pw.
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-05-07, 14:14
A mi resztę...

A co do tematu, to sam niedawno zajebałem puszkę Sprajta jak mi się pić chciało. I nikt mnie nie pobił, ani nie przejechał ^^
Zgłoś
Avatar
jeloo 2013-05-07, 14:41 2
@up

Gdzie mieszkasz? Powiedz a sprawiedliwi znajdą się szybciej niż myślisz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie