18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:50
Avatar
Halman 2016-07-11, 15:04 6
i to jest magik... z drugiej strony dużo to chyba nie ukręcił...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-07-11, 15:12 18
co ten świat taki skurwiały, że złodzieje okradają najchętniej tych co i tak mało mają? Dla milionera pewnie ten banknot równie dobrze za podpałkę mógłby służyć, a dla kasjerki to może i pół wypłaty było w dupę...
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-07-11, 15:27 2
Widać, że już przy obiadach okradał innych
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2016-07-11, 16:11
HAL9000/2 napisał/a:

i to jest magik... z drugiej strony dużo to chyba nie ukręcił...



Jeśli to stówy to troche ich zgarnął
Zgłoś
Avatar
kaktus83 2016-07-11, 16:19
ale co on tam zrobił dokładnie ?
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 2016-07-11, 20:28 1
Cygan, cygan, cygan, zaraz ci sprzeda dywan,
Cygan, cygan, cygan, zaraz was tu wydyma,
Cygan, cygan, cygan, już namierzył twój portfel,
Cygan, cygan, cygan, wyjebał cię na forsę...!
Zgłoś
Avatar
ghost114 2016-07-11, 21:43 12
upierdolić rączki przy samej dupie
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2016-07-11, 21:48
kaktus83 napisał/a:

ale co on tam zrobił dokładnie ?



Zajebał stówkę albo dwie... Głupek.
Zgłoś
Avatar
Wasver 2016-07-11, 22:30 2
Stówa lub dwie, a w razie złapania grozi mu jedynie wykroczenie. Oblatując miasto zarobi więcej niż wy przez kwartał. Dalej was to bawi?
Zgłoś
Avatar
kaktus83 2016-07-11, 23:08
Wasver napisał/a:

Stówa lub dwie, a w razie złapania grozi mu jedynie wykroczenie. Oblatując miasto zarobi więcej niż wy przez kwartał. Dalej was to bawi?



W Polsce wykroczenie jest do kwoty bodajże 460 zł. Jeżeli zrobi to kilka razy w ciągu jednego dnia będzie to przestępstwo.
Nie wiem ile zarabiasz, ale jest dużo ludzi którzy zarabiają normalne pieniądze w tym kraju i do 460 zł nie będą z siebie złodziejskiej kurwy robili. Nawet do wielokrotności tej sumy...
Jeżeli ukradłby tak 460 zł 10 razy w ciągu dnia to ma 4600. Do kwartału ma się to z lekka więcej niż 1500 na miesiąc. Tyle w polsce zarabia mniej niż 2% ludzi, więc nie porównuj wszystkich do siebie!
Zgłoś
Avatar
cola1111 2016-07-11, 23:10
Gdybym dorwał tego skurwiela to bym połamał ręce, jak znowu bym złapał, to bym poucinał ręce, a gdyby znowu miał chęci na kradzież, to bym zajebał, jak kurwa świnie.
Dla mnie nie ma różnicy, czy jesteś drobnym złodziejaszkiem który zajebał stówę babce na kasie czy jesteś banksterem który kradnie miliardy. Jeden i drugi zasługuje na kurację, albo kulę w łeb (choć kula to koszt, lepiej zastosować wielorazową linkę, drzewo i taboret).
Zgłoś
Avatar
Wasver 2016-07-11, 23:48
kaktus83 napisał/a:



W Polsce wykroczenie jest do kwoty bodajże 460 zł. [...]



Ni hu hu koleżko towarzyski, bo do 250 zł obwiązuje wykroczenie. Sugerowałem jedynie, że "złodziejska kurwa" jest w stanie ugrać więcej, niż praworządny obywatel ciężko zapierdalając. Szczerze wątpię, żeby wykroczenia się nakładały jeśli nie złapią na gorącym (jakiś sadolowy prawnik to uściśli?). No a tak nawiasem, 10 wyjeb dziennie * (razy, mnożenie, żebyś skumał) 460 (idąc Twoim tokiem rozumowania) * (mnożąc przez 30 dni w miesiącu, oczywiście uśredniając) = 138 000... Ty dajesz na roksie, że tyle zarabiasz?
Zgłoś
Avatar
michu69 2016-07-12, 0:17 1
cola1111 napisał/a:

Gdybym dorwał tego skurwiela to bym połamał ręce, jak znowu bym złapał, to bym poucinał ręce, a gdyby znowu miał chęci na kradzież, to bym zajebał, jak kurwa świnie.
Dla mnie nie ma różnicy, czy jesteś drobnym złodziejaszkiem który zajebał stówę babce na kasie czy jesteś banksterem który kradnie miliardy. Jeden i drugi zasługuje na kurację, albo kulę w łeb (choć kula to koszt, lepiej zastosować wielorazową linkę, drzewo i taboret).



Już chciałem napisać coś w stylu "idź spakuj plecak do szkoły", ale rzuciłem okiem na profil, a tam wiek 33 lata. Naprawdę? Tyle lat masz, a kozaczysz w Internecie jak gimbus? Ukradł koleś kasę, to ukradł, po co się tak unosić? Są na to paragrafy w kodeksie karnym w każdym kraju i policja żeby go złapać, a po drugie kasjerka też mogła by być bardziej ogarnięta i wyczuć gościa, a jak nie pilnuje pieniędzy, to już jej problem.

BTW, łapy za kradzież to się ucina w krajach arabskich, jeżeli oni są dla Ciebie inspiracją, to trochę słabo ;/
Zgłoś
Avatar
kubeleks 2016-07-12, 0:37 1
@Wasver to się nazywa czyn ciągły, jeżeli dokonasz kilka wykroczeń w "krótkim" odstępie czasu, to wtedy można to wszystko zakwalifikować jako jedną czynność, przez co już to nie jest wykroczeniem a przestępstwem. Niech mnie ktoś poprawi jak się mylę ;p
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie