18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-05-20, 17:21 4
Odszedł do domu Pana.....
Zgłoś
Avatar
turor 2024-05-20, 17:28 2
Ale jak to, nie wytrzymało ???
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-05-20, 17:30 1
Się zdziwił qrła!
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-05-20, 18:47 1
Nie może myśleć o wszystkim na raz, tyle ma na głowie...
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2024-05-20, 22:54
Gość nie umie się bawić w chowanego... kto widział żęby się chować pod okiem kamery
Zgłoś
Avatar
kantdupy 2024-05-21, 0:07 55
ze 20 lat temu pracowałem na hurtowni spożywczej, Gość cofną pod rampę naczepą z windą i kierownik mi mówi rozładuj wózkiem widłowym (bługarem). Ja że jak na windę wózkiem? "młody nie pierdol! nie ma czasu". Mówię że już wole paleciakiem się pierdolić niż wjechać po tej windzie wózkiem. "dobra, spierdalaj z kabiny ja wyjadę" paleta ogórków w słoikach po 5kg. Jebany wjechać na auto wjechał, ale jak cofał z paletą winda jebła i on z tym jebanym wózkiem też poleciał na ten swój przemądrzały ryj. skończyło się na ponad 60 szwami na mordzie i utracie jednego oka. chuja dostał z odszkodowania bo bhp'owiec od razu wyskoczył że co za zjeb chce jeździć wózkiem widłowym z towarem (ok. 3-3.5tony) po windzie z dopuszczalnym obciążeniem max 750-1000kg. dobrze mu tak. nie lubiłem chuja
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-05-21, 0:23 21
kantdupy napisał/a:

ze 20 lat temu pracowałem na hurtowni spożywczej, Gość cofną pod rampę naczepą z windą i kierownik mi mówi rozładuj wózkiem widłowym (bługarem). Ja że jak na windę wózkiem? "młody nie pierdol! nie ma czasu". Mówię że już wole paleciakiem się pierdolić niż wjechać po tej windzie wózkiem. "dobra, spierdalaj z kabiny ja wyjadę" paleta ogórków w słoikach po 5kg. Jebany wjechać na auto wjechał, ale jak cofał z paletą winda jebła i on z tym jebanym wózkiem też poleciał na ten swój przemądrzały ryj. skończyło się na ponad 60 szwami na mordzie i utracie jednego oka. chuja dostał z odszkodowania bo bhp'owiec od razu wyskoczył że co za zjeb chce jeździć wózkiem widłowym z towarem (ok. 3-3.5tony) po windzie z dopuszczalnym obciążeniem max 750-1000kg. dobrze mu tak. nie lubiłem chuja



Piękna histora aż mi humor poprawiłeś.
Zgłoś