18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
~Griszon 2012-06-29, 21:50 16
Leothyr napisał/a:

A ja to pierdolę i nie będę sprzątał, i tak nikt się do mnie nie przyjebie


kto to widział żeby pies po psie sprzątał?
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-29, 22:06 4
GriszaSnk napisał/a:


kto to widział żeby pies po psie sprzątał?


No właśnie
Zgłoś
Avatar
AHAHAHA_NO 2012-06-29, 23:50
Cytat:

Nie dość że ładna to jeszcze ma zajebiście sadystyczne poczucie humoru



nie będziesz się tak z tego cieszył jak w nocy cię zwiąże do łóżka i wybiczuje k*tasa
Zgłoś
Avatar
hszanu 2012-06-30, 0:06
piękny uśmiech i śmiech na końcu. i'm lovin' it!
Zgłoś
Avatar
beeveer 2012-06-30, 0:09
może zróbcie wybory królowej sadola, co?
Zgłoś
Avatar
Massivee 2012-06-30, 0:20 2
Weźcie mnie nie wkurwiajcie 13 lat sram psem na 100 metrowym pasie trawy koło mojego bloku, wali bobki jak chomik 5 kilowy kundel rano kurwa już nic nie ma. To mi wczoraj kurwy jedne znak zajebali "ZAKAZ !! Wyprowadzania psów" A wszystko to bo mój sąsiad kupił sobie trochę większego psa rasowego a jego jebnięta siostra nie wyruchana łazi z nim co 2 h na sranie i tak sra kurwa i sra i sra tym psem jakby miał się znaleźć amant co ją wyrucha bo ma srającego rasowego psa, kurwa wiadomo że jakaś oknem żyjąca kurwa zadzwoniła do spółdzielni bo obliczyła ilość nasranych gówien przez 4 miesiące.

Zresztą co to kurwa za głupia moda na zjebaną czystość chuj wie czego.
Psy srały zawsze, nie raz się za gówniarza gównem psim na patyku obrzucał z kolegami i nigdy na nic nie zachorowałem a teraz ? Co 2 dzieciak sra astmą, ledwo żyje. A wszystko przez tą jebaną UizraelE.
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-30, 0:37 4
Massivee napisał/a:

Weźcie mnie nie wkurwiajcie 13 lat sram psem na 100 metrowym pasie trawy koło mojego bloku, wali bobki jak chomik 5 kilowy kundel rano kurwa już nic nie ma. To mi wczoraj kurwy jedne znak zajebali "ZAKAZ !! Wyprowadzania psów" A wszystko to bo mój sąsiad kupił sobie trochę większego psa rasowego a jego jebnięta siostra nie wyruchana łazi z nim co 2 h na sranie i tak sra kurwa i sra i sra tym psem jakby miał się znaleźć amant co ją wyrucha bo ma srającego rasowego psa, kurwa wiadomo że jakaś oknem żyjąca kurwa zadzwoniła do spółdzielni bo obliczyła ilość nasranych gówien przez 4 miesiące.

Zresztą co to kurwa za głupia moda na zjebaną czystość chuj wie czego.
Psy srały zawsze, nie raz się za gówniarza gównem psim na patyku obrzucał z kolegami i nigdy na nic nie zachorowałem a teraz ? Co 2 dzieciak sra astmą, ledwo żyje. A wszystko przez tą jebaną UizraelE.


Wiesz co, ostatnio w aptece PERSEN w przecenie widziałem. Idź sobie kup i pierdolnij całe opakowanie, co?
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-06-30, 1:25
Pierdolcie się kurwa. Póki miasto nie zapewni mi śmietnika na gówno i woreczków to nie ruszę gówna po moim psie, który z resztą wychowany jest tak, że sra tylko na trawie. Rozumiem oburzenie kiedy jakaś łajza pozwala kundlowi srać gdzie popadnie, albo w centru miasta/obok knajpy ale kurwa bez przesady.
Zgłoś
Avatar
marsjanek.atakuje 2012-06-30, 1:58
yyy ze co kurwa ona pierdoli??
Zgłoś
Avatar
KrecikPenetrator 2012-06-30, 2:31 3
To ja też przestanę sprzątać po swoim psie....może też mnie taka fajna dziewczyna zaczepi
Zgłoś
Avatar
erpi 2012-06-30, 3:07
Kak da? Zatknij nas Hahahahaha
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-06-30, 4:37 1
Dlaczego ta kretynka nie odjechała kiedy widziała co się święci?
Zgłoś
Avatar
RadzioC 2012-06-30, 11:32 1
AHAHAHA_NO napisał/a:



nie będziesz się tak z tego cieszył jak w nocy cię zwiąże do łóżka i wybiczuje k*tasa


co ty kurwa gej jestes ? mnie osobiscie mogłaby wiązac 24 h/dobe a o kutasie to juz nie wspomne zacna pani mogłaby zostac moją żoną
Zgłoś
Avatar
Rsoric 2012-06-30, 11:50
Kurwa jak tam takie laski mieszkają to ja jadę do Rosji..
Zgłoś
Avatar
silverrose 2012-06-30, 13:35 1
Skąd się wzięła ta pierdolona moda na zbieranie klocków? Kolekcjonerzy zasrani. Psy zawsze srały i srać będą. Z jakiej paki mam zbierać klocka, którego posadził mój czworonóg skoro po pierwsze psie gówno nie capi tak strasznie (szybko wysycha, nie to co ludzki kloc, swoją droga powinni prędzej utylizować srających żuli po parkach niż psy...), to ze pies postawił piramidę na pasie zieleni, chuj to kogo boli? Łazisz po trawie? To ponoć też jest oznaką buractwa wiec się nie dziw że ci się kloc do buta przylepi. Owszem właścicieli którzy pozwalają żeby ich psy srały na środku chodnika, na placu zabaw itp. powinni tłuc. Kolejna sprawa - podatek za psa-. Kurwa czemu mam niby za niego płacić? W zamian nie dostajesz nic, ani szczepień ani opieki weterynaryjnej ani żarcia dla niego, NIC. To niech chociaż część tego przeznaczą na bonus dla firm sprzątających, niech klocki tez zbierają.
Więc jak mi jakiś pseudo eko-chujek przyjdzie z klockiem w ręce to go kurwa psem poszczuje... Gówno w trawie widzą a własnej głupoty nie zauważają.
A co do laski to very ruchable.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie