18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
pawel6 2012-06-30, 18:08 1
demonkuba16 napisał/a:

Nie dość że ładna to jeszcze ma zajebiście sadystyczne poczucie humoru



Nic tylko ruchać
Zgłoś
Avatar
desiderata1985 2012-06-30, 20:32 2
baleksus napisał/a:

Może ona nie sprząta po psie, ale za to ta nagrywająca rzuca odchodami jak małpa.


nie rzuca odchodami jak malpa tylko grzecznie oddaje znaleziona wlasnosc.

Leothyr napisał/a:

A ja to pierdolę i nie będę sprzątał, i tak nikt się do mnie nie przyjebie


jesli twoja wypowiedz to nie sarkazm to ty juz jestes jakis przyjebany wiec tobie juz starczy.

silverrose napisał/a:

Skąd się wzięła ta pierdolona moda na zbieranie klocków? Kolekcjonerzy zasrani. Psy zawsze srały i srać będą. Z jakiej paki mam zbierać klocka, którego posadził mój czworonóg skoro po pierwsze psie gówno nie capi tak strasznie (szybko wysycha, nie to co ludzki kloc, swoją droga powinni prędzej utylizować srających żuli po parkach niż psy...), to ze pies postawił piramidę na pasie zieleni, chuj to kogo boli? Łazisz po trawie? To ponoć też jest oznaką buractwa wiec się nie dziw że ci się kloc do buta przylepi. Owszem właścicieli którzy pozwalają żeby ich psy srały na środku chodnika, na placu zabaw itp. powinni tłuc. Kolejna sprawa - podatek za psa-. Kurwa czemu mam niby za niego płacić? W zamian nie dostajesz nic, ani szczepień ani opieki weterynaryjnej ani żarcia dla niego, NIC. To niech chociaż część tego przeznaczą na bonus dla firm sprzątających, niech klocki tez zbierają.
Więc jak mi jakiś pseudo eko-chujek przyjdzie z klockiem w ręce to go kurwa psem poszczuje... Gówno w trawie widzą a własnej głupoty nie zauważają.
A co do laski to very ruchable.


skad sie wziela moda na sprzatnie gowien?moze z poczucia estetyki,bo widzisz jesli twoj pies moze srac na trawe to czlowiek,tym bardziej moze po niej chodzic.chyba ze w twoim przypadku jest odwrotnie i to pies stoi wyzej w chierarchii u ciebie. jak ci to tak nie przeszkadza to pozwol swojemu psu srac na twoj dywan.mi obesrany trawnik robi roznice,nie ma jak to usiasc sobie na lawce w skwerku i popijajac sok,jedzac jablko lub czytajac ksiazke czuc zalatujacy smrod od psiej kupy.lub widziec takie oto stolce.no lanszaft cud-malina.moze ty sie wychowales w miejskim szalecie i jestes z tym okej ale nie narzucaj swojego stylu zycia innym.jak masz ochote na szambo urzadz je sobie w domu,enjoy!!
Zgłoś
Avatar
Demolka1920 2012-07-01, 0:55
Tak mi się skojarzyło
Zgłoś
Avatar
lisza22 2012-07-01, 8:45
Za odwagę! cały wagon
Zgłoś