18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
sprzątanie ulic
master0romus • 2013-06-01, 12:00
Poznań 30 maja 2013 roku, centrum, raczej zaniedbana, ruchliwa, bardzo rzadko sprzątana ulica Garbary.

Dziś o 6 rano obudził mnie bardzo głośny hałas, wyglądam przez okno a tam trzy wielkie wozy do sprzątania ulicy jeżdżą kilkukrotnie w jedną i drugą stronę pucują ją aż do połysku. Na ulicy pusto, brak jakichkolwiek samochodów, w tym mojego, który był tam zaparkowany.

Dzwonię na policję, a tam dowiaduję się, że mam się zgłosić na komisariat. Na komisariacie w holu kolejka wkurzonych ludzi, którym odholowano samochody tego dnia z powodu przejścia procesji oraz specjalnie zorganizowany na tę okoliczność stolik do wystawiania mandatów i dwie panie policjantki sprawnie obsługujące petentów, wyposażone z standardową gadkę i zdjęcia znaków zamontowanych przy wjeździe z obu stron ulicy, które podobno od kilku dni ostrzegają, że 30.05.2013 na ulicy jest zakaz parkowania. Znaki mają może 30cm na 30cm i jeśli się tam jeździ codziennie nie sposób ich zauważyć. Żadnych innych informacji.

Wynik całej operacji to 100 zł mandatu za złe parkowanie i 1 punk karny oraz 400 zł za odholowanie samochodu na parking pod Poznaniem, gdzie nie sposób się dostać (nie jeździ tam żadna komunikacja, tylko taksówką i to w drugiej strefie). Do tego, cały dzień stracony a moja dziewczyna z naszym 10 miesięcznym dzieckiem udupiona w domu bo wózek trzymamy w bagażniku aby nie targać go na trzecie piętro po schodach. A mieliśmy zaplanowane aby rano się spakować i jechać na cały dzień w odwiedziny za miasto do rodziców.

Jak chodzą z kolędą zbierać kasę, to każdy jest indywidualnie poinformowany z dokładnością co do minuty kiedy do niego przyjdą. Ale, jak idzie procesja, to każdy powinien sam wiedzieć, że będą samochody odholowywać. Masakra!
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-06-01, 12:07 105
na kolana i modlić się kurwa, a nie jakieś wyjaździki w głowie

poganinie
Zgłoś
Avatar
rachu3n3 2013-06-01, 12:27 3
@up

aż nie wiem co napisać...

... tępaku jebany.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-06-01, 12:39 17
@UP a ja mysle ze to byl sarkazm lub cos...
Tak na powaznie trzeba tego grobelnego udupic...on 14 lat? jest prezydentem przeciez kurwa tam sa takie ustawki ze o huj banda wiesniakow. Ja mieszkam 200m od granic poznania i nie moge glosowac ale "TEJ Poznaniaku jesli to czytasz nie glosuj na grobelnego....bo śmierdzi"
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-06-01, 12:49 15
rachu3n3 napisał/a:

@up

aż nie wiem co napisać...

... tępaku jebany.



hehehe pewnie należysz do tych, co odpisują na posty antka emigranta na onecie lub innych podobnym wynajętych trolli myśląć, że to prawda

tępaczku
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-06-01, 12:57
ale znak 30x30 cm? są takie w ogóle?
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-06-01, 13:41 1
Autor wrzuty zapewne sam by wypucował chodnik przed domem jakby tam miała być manifestacja pedałów.
Zgłoś
Avatar
master0romus 2013-06-01, 13:57 33
Cytat:

Autor wrzuty zapewne sam by wypucował chodnik przed domem jakby tam miała być manifestacja pedałów.



Hejter czy zagorzały Katol ? Nie ważne .. W każdym bądź razie wypucowałbym go pierwszorzędnie, żebyście razem z chłopakiem spokojnie mogli przejść nie dotykając swoimi pedalskimi łapami mojego auta
Zgłoś
Avatar
urtel 2013-06-01, 14:38 4
nie wiem na chuj coś macie w TYM momencie do katolików, ich wina, że debile chcieli zarobić i mieli bardzo ładną okazje do tego? Zrzucajmy winę za źle zamontowane znaki na katolików!
Zgłoś
Avatar
altruistka 2013-06-01, 15:50 2
Jeśli znaki naprawdę miały po 30cm to możesz się odwołać, bo minimalny wymiar wynosi 40x40cm - czyli znaki były niezgodnie z przepisami.
Zgłoś
Avatar
c................r 2013-06-01, 16:08 3
Chyba wiem, gdzie znajduje się ten parking, bo codziennie koło niego chodzę do roboty - parking PERS'a przy ulicy Sucholeskiej w Suchym Lesie.
I da się tam dostać komunikacją miejską i to w pierwszej strefie - autobus nr 68 z dworca PKP na PODOLANY - od przystanku do parkingu jest niecałe 10 minut piechotą :wink:
Zgłoś
Avatar
siwers3 2013-06-01, 18:39
Daj zdjęcie tych znaków.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-06-01, 21:09
Sam jestem katolem, ale to jest skurwysyństwo. No cóż, lemingi głosują, i macie swojego prezydenta
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-06-01, 21:10
PO CZYNACH, nie po słowach moja droga UBecjo!

Bo jak ja nałoże laczki to będzie źle...!
Zgłoś
Avatar
Diesel9.1 2013-06-01, 21:11 7
przyznaj sie ze masz pretensje do plebana ze Ci slubu nie dał, skoro masz dzieciaka i masz dziewczynę a nie żonę...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie