18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Sprzeczka kolegów w szkole.
xiontZ • 2011-10-30, 2:29
Mala różnica poglądów



Szukałem, nie znalazłem, wiec wrzuciłem

______________

Szukam chętnych do założenia zespołu. Londyn. Więcej na PW.
Zgłoś
Avatar
TaboretBoy 2011-10-31, 1:12 1
Gruby zalatuje mi na kononowicza...

______________

Zryte berety
sadistic.pl/taboretboy-vt50419.htm
Zgłoś
Avatar
PyskatySkurwiel 2011-10-31, 8:34
Mam pytanko do panów powyżej. Czy miał powiedzieć grubciowi coś w stylu "uważaj gruby, bo bede teraz napierdalał" (bo w końcu po to bije żeby przeciwnik mógł uniknąć ciosu, a nie żeby zrobic mu krzywde, prawda?). Chyba jeśli stoi na przeciw niego, a jego mimika pokazuje gniew, a do tego przy mówieniu podnosi na chwile ręce po czym odwraca głowe to wyprowadzenie ciosu jest logicznym następstwem?
Zgłoś
Avatar
Massivee 2011-10-31, 11:07
Bazinga! Ale że biali koledzy nie wjebali grupowo araba za kolegę to się nie dziwię wszyscy osrani dżichadem czy chuj tam wie jak to się pisze.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2011-10-31, 11:19
ludzie jaki partyzant. Gdyby ten z prawej podleciał od tyłu i z zaskoczenia przyjebał grubaskowi z kopa w głowę to tak. Ale jest spinka, gadają sobie i oczywiste, że ktoś musiał zacząć. A że zrobił to w pięknym, lekko zaskakującym stylu to tylko na plus.
Zgłoś
Avatar
Jaroos 2011-10-31, 11:55
Myślałem że w Hogwarcie się różdżkami nakurwia..
Zgłoś
Avatar
makasa15 2011-10-31, 17:24
U@ Mularz przestrzeń prywatną to masz w domu, o boże następny gimbus z cyklu, "udaje mądrego ! "
Zgłoś
Avatar
I'm a son of a bitch 2011-10-31, 22:19
Crabbe vs. Goyle normalnie Slytherin
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2011-11-02, 17:26
Cytat:

Prozac
kto pozwala sobie na takie gesty przeciwnika?! ten ruch rekami na poczatka a potem ta stara sztuczka z odwroceniem glowy na chwile... ludzie co ten grubasek pierwszy raz sie chcial bic? co on internetu nie ma w domu?! filmow na sadisticu nie ogladal?! mnie stary od malego uczyl ze jak nie jestes pewny ze wyrgasz to przepraszaj i udawaj przestraszonego az przeciwnik bedzie w odleglosci takiej zeby z byka strzelic i wygrywasz! a jak ktos podchodzi w taki sposob to nie ufaj mu i nie zgrywaj cwaniaka patrzac w oczy tylko lutuj pierwszy! to nie kwestia strachu przed przeciwnikiem a strategii! na ulicy nie ma regul!!! chcesz regul? idz na trening trener zastapi sedziego i bedzie sprawiedliwie na ulicy nigdy nie jest sprawiedliwie!



A dla mnie jesteś pizdą, która nie potrafi się bić i wali w mordę z zaskoczenia, żeby wyjść na kozaka. Nienawidzę takich śmieci co próbują z zaskoczenia w morde walić, jesteś cwany to dawaj na solo i tyle, a nie jakieś podchody godne cioty.
Zgłoś