18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
🔥 Hulajnogista - teraz popularne
Sprzeczka kolegów w szkole.
xiontZ • 2011-10-30, 2:29
Mala różnica poglądów



Szukałem, nie znalazłem, wiec wrzuciłem

______________

Szukam chętnych do założenia zespołu. Londyn. Więcej na PW.
Zgłoś
Avatar
KarmazynowyKucyk 2011-10-30, 7:36 2
Jak ja nie znosze jak ktos z partyzanta napierdala
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2011-10-30, 7:52
no ale co chcesz od tego kolegi o karnacji pączusia, z grzyweczką na garnuszek i w zielonym kubraczku ?? tylko partyzant albo w nogi...

______________

ble ble
Zgłoś
Avatar
Samilo 2011-10-30, 9:30 14
Gruby jest, należało się.
Zgłoś
Avatar
jarosz 2011-10-30, 12:19 1
ciapata szmata sie panoszy
Zgłoś
Avatar
golip 2011-10-30, 12:54
Pokłócili się o to który sweterek jest bardziej kozacki.

______________

Trzeźwość to stan przejściowy...
Zgłoś
Avatar
Sledziu 2011-10-30, 13:03
Jebać partyzantów ! ! !

Jeszce jebany przed ciosem się odwrócił żeby było większe zaskoczenie ^^
Zgłoś
Avatar
Prozac 2011-10-30, 13:45 28
kto pozwala sobie na takie gesty przeciwnika?! ten ruch rekami na poczatka a potem ta stara sztuczka z odwroceniem glowy na chwile... ludzie co ten grubasek pierwszy raz sie chcial bic? co on internetu nie ma w domu?! filmow na sadisticu nie ogladal?! mnie stary od malego uczyl ze jak nie jestes pewny ze wyrgasz to przepraszaj i udawaj przestraszonego az przeciwnik bedzie w odleglosci takiej zeby z byka strzelic i wygrywasz! a jak ktos podchodzi w taki sposob to nie ufaj mu i nie zgrywaj cwaniaka patrzac w oczy tylko lutuj pierwszy! to nie kwestia strachu przed przeciwnikiem a strategii! na ulicy nie ma regul!!! chcesz regul? idz na trening trener zastapi sedziego i bedzie sprawiedliwie na ulicy nigdy nie jest sprawiedliwie!
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2011-10-30, 15:01
u nas mówimy na takich "pakicunts" (pakistan + cunt)

______________

Szukam chętnych do założenia zespołu. Londyn. Więcej na PW.
Zgłoś
Avatar
Zerth 2011-10-30, 15:06
Większość grubasków nawet nie chce się bić, ten wygląda po prostu na wkurwionego
Zgłoś
Avatar
Pan Mularz 2011-10-30, 17:21 1
Prozac napisał/a:

kto pozwala sobie na takie gesty przeciwnika?! ten ruch rekami na poczatka a potem ta stara sztuczka z odwroceniem glowy na chwile... ludzie co ten grubasek pierwszy raz sie chcial bic? co on internetu nie ma w domu?! filmow na sadisticu nie ogladal?! mnie stary od malego uczyl ze jak nie jestes pewny ze wyrgasz to przepraszaj i udawaj przestraszonego az przeciwnik bedzie w odleglosci takiej zeby z byka strzelic i wygrywasz! a jak ktos podchodzi w taki sposob to nie ufaj mu i nie zgrywaj cwaniaka patrzac w oczy tylko lutuj pierwszy! to nie kwestia strachu przed przeciwnikiem a strategii! na ulicy nie ma regul!!! chcesz regul? idz na trening trener zastapi sedziego i bedzie sprawiedliwie na ulicy nigdy nie jest sprawiedliwie!



Skąd wiesz, że ten po lewej chciał się bić? Mi się wydaje, że miał lepsze argumenty i tamten drugi się zdenerwował. Moim zdaniem wygrał ten po lewej, bo on nie potrzebował naruszać niczyjej przestrzeni prywatnej.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2011-10-30, 17:43
pedały nawet w dupe zielonego pora se nie wsadziły

______________

plotę bzdury

*sypki drift po blacie*
Zgłoś
Avatar
S................k 2011-10-30, 21:23
W tym przypadku raczej partyzant był dość lamerskim posunięciem, ale czasami trzeba tak zajebać żeby problemu nie było. Raz mnie popchał jakiś facet ewidentnie szukający zaczepki (wcześniej uderzył inną osobę i nieźle pociągnął z kopniaka w drzwi starego Golfa II), zajebałem 3 szybkie i po sprawie. Jeśli bym czekał to pewnie bym miał ładną pizdę na twarzy.
Zgłoś
Avatar
Mockba 2011-10-30, 23:36
To do Hogwartu biora arabow ? ciekawe ...
Zgłoś
Avatar
krycha7 2011-10-31, 0:52
Najpierw kurwa z zaskoczenia, a potem pewnie zgrywa Tysona... nie lubię takich pizdusiów. Inna sprawa, że ten gruby to się kurwa powinien potem zrewanżować i to zajebiście, a on jeszcze większa cipa... Jebane najmany...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie