18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:06
Avatar
Y................s 2011-01-16, 13:23 1
ja tam słysze "w chuja mnie zrób,w chuja mnie zrób"no to zrobił je obie w chuja
Zgłoś
Avatar
Wodzu1988 2011-01-16, 13:42
no to się laski doprosiły o porządny wpierdol, szkoda ze filmik się tak szybko skończył bo ten złotowa się powoli rozkręcał z ta torebką
Zgłoś
Avatar
name01 2011-01-16, 14:47
później do bagażnika i do piwnicy
Zgłoś
Avatar
Hubert0501 2011-01-16, 22:40 30
Z jednej strony uważam, że kobiety absolutnie nie można uderzyć, ale z drugiej strony to nie jest kurwa żubr żeby ją trzymać pod ochroną. Jak się zachowuje jak tępa pizda to trudno... Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku i w ramach obrony koniecznej (w sensie, że nie trzeba stać i dawać się tłuc tylko dlatego, że to kobieta).
Zgłoś
Avatar
feranos 2011-01-16, 22:42 1
@hubert0501 dokładnie, jest różnica między żartami, a powagą.

Chociaż ja bym je jeszcze okopał ;p

______________

www.feranos.eu
Zgłoś
Avatar
Kowal 2011-01-16, 23:00 5
Gościu to pierdolony arab... Teraz widzicie kurwa durne baby co was czeka jak wam się spodobają piękni ciemnej karnacji, z powalającym uśmiechem i zmysłowym spojrzeniem muzułmanie...
Zgłoś
Avatar
DaaanielSan 2011-01-16, 23:14
Dobrze kurwa ! Do garów wypierdalać. Łapki przy naczyniach.
Zgłoś
Avatar
Kowal 2011-01-16, 23:29 3
@up
Ale zdala od arabów.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2011-01-16, 23:32
Kobiet się nie bije, bo są słabsze i kobietami należy się opiekować, szanować je. Ale kobieta trzyma pewien poziom, klasę. Te baby z filmiku to nie kobiety, tylko dwie napierdolone, pyskate kurewki proszące się o doprowadzenie do pionu. Widać, że w porządku gość, spokojny był, mimo że mógł wybuchnąć od razu, wkurwił się tylko jak jedna z tych "królewien" chciała go uderzyć.

______________

“Lewicowość jest czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, dla której świat faktów nie ma większego znaczenia” — George Orwell
Zgłoś
Avatar
esperus_rex 2011-01-16, 23:44
jebła go w nos a on nawet nie drgnął.. poza tym panowie powiedzcie szczerze.. jakie kurwa kobiety? to są kobiety? MY FACECI mamy prawo się napierdolić a kobiety mają prawo nas do domu odprowadzić
Zgłoś
Avatar
Kamyk5011 2011-01-16, 23:55 9
Pierdolenie, babie czasami też w mordę trzeba dać, bo czują się bezkarnie i później z łapami startują, bo czują się chronione przez swoją aurę zajebistości.

Dzięki takiemu taksówkarzowi nabiorą trochę pokory i szacunku do mężczyzn. Facet ciężko po nocy zapierdala by wozić pijane kurwy, a one coś się jeszcze kłócą.
Zgłoś
Avatar
b................2 2011-01-17, 0:10
w tym przypadku jak najbardziej powinno się przyjebać
Zgłoś
Avatar
znore 2011-01-17, 1:11 1
W sumie to na tym filmie to.. chuja widać :/
Zgłoś
Avatar
QrashMaster 2011-01-17, 5:47 4
Po wszystkim na miejscu tego faceta :

______________

"Wam szczać kury prowadzać nie politykę robić"
J. Piłsudski
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów