18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Hrodgar 2013-08-10, 19:51
Taki handel źle świadczy zarówno o matce dziecka (o ojcu też o ile wie o wszystkim), o osobach, które chcą kupić dziecko(czyste niewolnictwo), ale także o państwie, które doprowadziło do tego że ludzie sprzedają dzieci.
Zgłoś
Avatar
Adenozynotrifosforan 2013-08-10, 19:53
20000 LOL XD
Zgłoś
Avatar
Wiercik102 2013-08-10, 22:48
damian88719 napisał/a:

Ciekawe czy ojcu odpali działkę ze sprzedaży, myślę że sie należy.
Swoją drogą można by tak zarabiać, założyć sobie harem-hodowle i przedawać po 20k bachorka.
Ile by to dało, hmmm, przyjmijmy na oko 5 lasek do produkcji. To by dało rocznie 100k, prawie 10k na miesiąc, złoty biznes.

(post proszę traktować jako żart)



Chyba se jaja robisz ! Człowieku własnie Mnie zainspirowałeś. Jutro neidziela ale nic. W poniedziałek zakładam firmę SayToSellBejbi.
Złoty interes. Jak chcesz sie dołaczyć to robimy podział ja 75% ty 25%
Zgłoś
Avatar
ZmianaNicka 2013-08-10, 23:22
oglaszamy24.pl/ogloszenie/760716709/katowice-Zaplodnie.html
A tutaj jeśli któraś dziewczyna szuka zapładniacza, jedyne 500zł od szt.
Zgłoś
Avatar
hejcior 2013-08-11, 0:13 3
Niech się lepiej przyzna kto jest ojcem! Mam swoje podejrzenia..
Zgłoś
Avatar
Zizi857 2013-08-11, 2:48
Nie chce wiedzieć czego szukałeś , że natknąłeś się na te ogłoszenie .
Zgłoś
Avatar
Mantuanuliupu 2013-08-11, 19:41 1
Ciekaw jestem, czy ktoś dobrał się jej już do dupy, bo z tego co wiem, to handel "człowiekami" w PL jest zabroniony.
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-08-13, 17:31
McMenel napisał/a:

I co w związku z tym ?? Lepiej żeby oddała do adopcji za kasę aniżeli dziecko wylądowało w domu dziecka. Wiecie jak bardzo pojebane są procedury adopcyjne w tym kraju?? Gdzie za granicą takie coś to norma. Kobieta w ciąży decyduje się na oddanie dziecka a para która chce adoptować opłaca szpital, wspomaga finansowo. Tylko nie kurwa w Polsce tym szambie.


w dupie żeś był i gówno żeś widział, w którym cywilizowanym kraju jest dozwolone sprzedawanie dzieci? co innego sprzedać dziecko, a co innego gdy jakaś dupa godzi się być osobą która urodzi komuś dziecko
Zgłoś
Avatar
ZiZU 2013-08-13, 17:37 1
@up, nie sprzedawanie dziecka, tylko szukanie dla dziecka rodziny już w czasie ciąży. Wtedy rodzina która chce dziecko adoptować opłaca wszystkie badania i troszczy się o tą kobietę w ciąży. To w zupełności normalne.
W przypadku tego postu o sprzedanie dziecka, no niestety, u nas w Polsce nie ma możliwości szukania rodziny dla dziecka nienarodzonego.
Zgłoś
Avatar
Needu 2013-08-13, 17:53
@McMenel

Lecz się stary.
Zgłoś
Avatar
lufnik1946 2013-08-13, 18:17
McMenel napisał/a:

I co w związku z tym ?? Lepiej żeby oddała do adopcji za kasę aniżeli dziecko wylądowało w domu dziecka. Wiecie jak bardzo pojebane są procedury adopcyjne w tym kraju?? Gdzie za granicą takie coś to norma. Kobieta w ciąży decyduje się na oddanie dziecka a para która chce adoptować opłaca szpital, wspomaga finansowo. Tylko nie kurwa w Polsce tym szambie.



A może Polska jest takim szambem przez takich tolerancyjnych, wszystkowiedzących, kochających "za granicę" sprzedawczyków jak ty?!
Zgłoś
Avatar
hejcior 2013-08-13, 20:05
@up
Jak już po kimś ciśniesz to chociaż poprawnie, bo w tym kontekście to: kochających "zaganicę" a nie "za granicę".
Zgłoś
Avatar
aopia 2013-08-13, 20:25
Kurwa aborcja nie, adopcja nie, dom dziecka nie, to kurwa co? Pierdoleni idioci.
Zgłoś
Avatar
rudzinuszka 2013-08-13, 20:45
Taka małolata nie sprawdzi komu sprzedaje dziecko. Niech ono trafi w ręce pedofila, albo, mniej drastycznie, do dwóch tatusiów! Liść na otrzeźwienie chwalącym pomysł.
Zgłoś
Avatar
ropol 2013-08-13, 23:21
McMenel napisał/a:

I co w związku z tym ?? Lepiej żeby oddała do adopcji za kasę aniżeli dziecko wylądowało w domu dziecka. Wiecie jak bardzo pojebane są procedury adopcyjne w tym kraju?? Gdzie za granicą takie coś to norma. Kobieta w ciąży decyduje się na oddanie dziecka a para która chce adoptować opłaca szpital, wspomaga finansowo. Tylko nie kurwa w Polsce tym szambie.


"Tylko nie kurwa w Polsce tym szambie" jak ci się nie podoba to wypierdalaj, nikt cię nie zatrzyma zapewniam cię!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie