18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
McMenel 2013-08-10, 18:20 78
I co w związku z tym ?? Lepiej żeby oddała do adopcji za kasę aniżeli dziecko wylądowało w domu dziecka. Wiecie jak bardzo pojebane są procedury adopcyjne w tym kraju?? Gdzie za granicą takie coś to norma. Kobieta w ciąży decyduje się na oddanie dziecka a para która chce adoptować opłaca szpital, wspomaga finansowo. Tylko nie kurwa w Polsce tym szambie.
Zgłoś
Avatar
A................s 2013-08-10, 18:25 11
Czy tylko ja chciałem zaklikać żółty napis myśląc, że to link do źródła gdzie znajdę jakiś kontakt, ewentualnie lepsze zdjęcia?
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2013-08-10, 18:33 4
dupa sprzedana teraz dziecko na sprzedaż
Zgłoś
Avatar
damian88719 2013-08-10, 18:34 10
Ciekawe czy ojcu odpali działkę ze sprzedaży, myślę że sie należy.
Swoją drogą można by tak zarabiać, założyć sobie harem-hodowle i przedawać po 20k bachorka.
Ile by to dało, hmmm, przyjmijmy na oko 5 lasek do produkcji. To by dało rocznie 100k, prawie 10k na miesiąc, złoty biznes.

(post proszę traktować jako żart)
Zgłoś
Avatar
iskiera2 2013-08-10, 18:37
@damian88719: 100 : 12 to nie jest prawie 10
poza tym musialbys jeszcze opłacić "opakowanie" towaru
Zgłoś
Avatar
karkry123 2013-08-10, 18:43 1
Lepiej żeby dziecko trafiło do rodziny która je chce niż miałoby żyć u boku gówniary która chce go sprzedać.
Zgłoś
Avatar
srasshole 2013-08-10, 18:45 2
kupie, będzie na obiad.
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2013-08-10, 18:45 1
Jeżeli bezpłodna para nie może mieć dzieci, to zawsze może kupić/adoptować, ale jak dzieciak dorośnie to ciekawe co zrobi.
Zgłoś
Avatar
_Frytas_ 2013-08-10, 18:52 8
McMenel napisał/a:

I co w związku z tym ?? Lepiej żeby oddała do adopcji za kasę aniżeli dziecko wylądowało w domu dziecka. Wiecie jak bardzo pojebane są procedury adopcyjne w tym kraju?? Gdzie za granicą takie coś to norma. Kobieta w ciąży decyduje się na oddanie dziecka a para która chce adoptować opłaca szpital, wspomaga finansowo. Tylko nie kurwa w Polsce tym szambie.


Niby masz racje, ale z 2 strony dobrze, że te procedury adopcyjne są tak pojebane. Wyobraź sobie, że te procedury byłyby uchylne i każdy by mógł bezproblemowo kupić/sprzedać dziecko - za chwile by na allegro powstała nowa kategoria "Dziecko" a w niej podkategorie typu : 1-5miesięcy, białe, czarne/gówno, używane, płód itp.
Wiele gówniar(14-17lat) z biedniejszych rodzin by robiło sobie dziecko tylko dla kasy... A co by było gdyby taka gówniara zrobiła dziecko tylko na sprzedaż a ono by się nie sprzedało ? albo by wychowywała albo poradziła się naszej ukochanej mamie madzi.
Jak dla mnie to obecne procedury są dobre i mam nadzieje, żę tą dziewczyne z ogłoszenia miedialnie zlinczują - tak aby jakaś inna gówniara nie wpadła na podobny pomysł.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-08-10, 18:57 1
_Frytas_ napisał/a:


Niby masz racje, ale z 2 strony dobrze, że te procedury adopcyjne są tak pojebane. Wyobraź sobie, że te procedury byłyby uchylne i każdy by mógł bezproblemowo kupić/sprzedać dziecko - za chwile by na allegro powstała nowa kategoria "Dziecko" a w niej podkategorie typu : 1-5miesięcy, białe, czarne/gówno, używane, płód itp.
Wiele gówniar(14-17lat) z biedniejszych rodzin by robiło sobie dziecko tylko dla kasy... A co by było gdyby taka gówniara zrobiła dziecko tylko na sprzedaż a ono by się nie sprzedało ? albo by wychowywała albo poradziła się naszej ukochanej mamie madzi.
Jak dla mnie to obecne procedury są dobre i mam nadzieje, żę tą dziewczyne z ogłoszenia miedialnie zlinczują - tak aby jakaś inna gówniara nie wpadła na podobny pomysł.


Nie są dobre. W chwili obecnej weryfikacja rodziny do adopcji trwa 2 lata. A ile przy tym biurokracji i załatwiania ... Nawet w przypadku starszych dzieci...
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-08-10, 18:57 2
chętnie bym kupił, bo karma dla psa się kończy
Zgłoś
Avatar
P................i 2013-08-10, 19:01
20 koła? Pieerdole już lepiej psa kupić
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2013-08-10, 19:11 14
są zniżki na grouponie ?
Zgłoś
Avatar
mak667 2013-08-10, 19:32
zaje...ne z Wiocha .pl
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie