18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Sprzedawanie złotej monety za 20 dolarów.
H................K • 2013-05-05, 17:11
Miły pan próbuje sprzedać swoją złotą monetę wartą 1600$ za 20$ dla przypadkowych, tępych amerykańców z Kalifornii.



Na końcu wypłata.
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-05-05, 17:19 22
u nas cyganie odpierdajalą takie same numery i na brak naiwniaków też nie narzekają
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-05-05, 17:38
Mój znajomy kupił od jebanego cygana jakąś grecka monetę sprzed wejścia Euro (w styczniu 2000 1 USD to było 324 drachm) wartą ponizej jednego euro za ponad 200 zł, ponoć to była rzadka kolekcjonerska moneta warta tysiaka a koleś potrzebował pieniędzy na bilet. Pierdoleni oszuści i jebane naiwniaki dające się wkręcać!
Zgłoś
Avatar
l82 2013-05-05, 17:39
hamerykanów bronił nie będę ale u nas nie trudno o super "promocje" a co dopiero w takich stanach... tam to właściwie dziedzina nauki wciskanie gówna jako czegoś wartościowego (nie tylko o mc donalda chodzi;) )

w Polsce u cyganów łatwo coś takiego złapać choć te ichne rysy i zachowania dopiero po jakimś czasie są zauważalne... odruchowo jednak nawet tematu nie podejmuję
Niedawno jak szedłem z dziewczyną to taki jeden niby zupełnie przypadkiem znalazł pierścień "złoty" i że niby chętnie go odstąpi bo na niego nie pasuje- a na mnie ma niby cygański pierścień pasować? Zresztą damski z pewnością nie był a ja tam ciągot do strojenia się w świecidełka nigdy nie miałem

nazwałbym to naiwnością gdyby ktoś to wciągnął o ile nie jest jakimś obeznanym z takimi bajerami numizmatykiem a i taki przypuszczam miałby opory
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-05-05, 22:07 8
Był kiedyś taki program o złodziejach... cholera, jak on się nazywał...

Chuj z tym. U mnie na rynku grasuje banda cyganów sprzedających piły "Stilla"

Dodam jeszcze poradnik, jak zrobić film za 30$:

Kupujesz złotą monetę za 1660$, chodzisz z nią i pytasz się, czy ktoś chce kupić. Jak ktoś się zgodzi to go wycinasz i olewasz, a jak nie, to wstawiasz do filmiku.

Po paru spotkanych osobach sprzedajesz monetę za 1630$.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-05-05, 22:13 2
l82 napisał/a:

hamerykanów bronił nie będę ale u nas nie trudno o super "promocje" a co dopiero w takich stanach... tam to właściwie dziedzina nauki wciskanie gówna jako czegoś wartościowego (nie tylko o mc donalda chodzi;) )

w Polsce u cyganów łatwo coś takiego złapać choć te ichne rysy i zachowania dopiero po jakimś czasie są zauważalne... odruchowo jednak nawet tematu nie podejmuję
Niedawno jak szedłem z dziewczyną to taki jeden niby zupełnie przypadkiem znalazł pierścień "złoty" i że niby chętnie go odstąpi bo na niego nie pasuje- a na mnie ma niby cygański pierścień pasować? Zresztą damski z pewnością nie był a ja tam ciągot do strojenia się w świecidełka nigdy nie miałem

nazwałbym to naiwnością gdyby ktoś to wciągnął o ile nie jest jakimś obeznanym z takimi bajerami numizmatykiem a i taki przypuszczam miałby opory



Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-05-05, 22:20
Chcesz zareklamowac firmę? Nie stac Cie na śmieszną telewizję? Nakręc pseudo "prawdziwy" filmik na YT, 5 razy przewija się w materiale Liberty," suck my dick" metals, nikt nie chce z podstawionych hamburgerów kupic, aż tu nagle pojawia się rudy typ w niebieskiej polówce w tym właśnie rzeczonym sklepie i chuj z tym że widzi typa z kamerą, ale ostro wbija z tekstem "nawet Cię nie znam, ale masz zajebistą monetę to wezmę" za 1600$ a te "tępe chuje" nie chciały tego za 20 $. Ale jestem zajebisty.... a tak do rzeczy... marketing był jest i będzie. Coś tam na ten temat wiem... Chcesz zareklamowac firmę? Wal na PW
Zgłoś
Avatar
Riffer 2013-05-05, 22:21
W Polsce ludzie robili walki z 'Rublami'? - czy tam 'Kopiejkami' nie znam sie na tym, W kazdym badz razie Zlotymi monetami za czasow Cara. I w Chuj ludzi dalo sie nabrac bo dostawali monety z tombaku
Zgłoś
Avatar
mjrZenada 2013-05-05, 22:25
Podkład muzyczny sprawił że wyłączyłem to w pizdu..
Zgłoś
Avatar
demz 2013-05-05, 22:27
"Sprzedać dla"...
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-05-05, 22:28 1
Kurwa czytałem tytuł 5 razy i za szóstym dopiero zauważyłem "złotej" a nie "złodziej"
Co ta polityka z człowiekiem robi...
Zgłoś
Avatar
majfon 2013-05-05, 22:31
Wychodzi na to że w Polsce ludzie głupsi, bo cdromy nie jednego już na tombak naciągnęły.
Zgłoś
Avatar
tfojastara 2013-05-05, 22:32 4
Miły pan próbuje sprzedać swoją złotą monetę wartą 1600$ za 20$ dla przypadkowych, tępych amerykańców z Kalifornii.


Tak to se możesz pisać w swoim Białystoku, w Polsce piszemy sprzedać przypadkowym
Zgłoś
Avatar
malina340 2013-05-05, 22:36
ta a ci co się zgodzili to nie pokazał tylko pewnie powiedział to dobrze byś zrobił bo jest warta 1600
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-05-05, 22:39
Fakt jest taki: jak się nie znają to nie kupili...
Jakbym miał kupować od ludzi co mi proponują za parę groszy, to miałbym w chuj niepotrzebnych rzeczy w domu
Po za tym pomyśleć, jakby trafił na znawcę i kolekcjonera to byłby w plecy o 1580$ w plecy he he

Cygan by ją od niego kupił za 20$ i tę,tą...... samą ową (chuj wie jak się pisze poprawnie nie chce mi się w google zaglądać) monetę wcisnąłby mu jeszcze drożej
Jakby kogo nie wychujać "Biednemu zawsze wiatr w oczy wieje"
Zgłoś