18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Na portalu Tomasza Lisa pojawił się artykuł o "wizycie w Auschwitz". Autor tekstu, oburzony sprzedażą napojów gazowanych, proponuje, aby zamykać turystów w komorach gazowych.

"Wśród oferowanych w barakowym okienku napojów jest Fanta. Dla niewtajemniczonych: Fantę wymyślono w nazistowskich Niemczech" - tłumaczy Michał Gortat.
"Naprawdę, trudno o mniej stosowny napój, w mniej stosownym miejscu. W ogóle uważam, że sprzedaż artykułów spożywczych na terenie obozu jest wręcz profanacją" - dodaje.
Zdaniem autora, młodzi ludzie nie umieją zachować powagi na terenie muzeum, jedząc i pijąc, ponieważ męczy ich oglądanie przedmiotów poobozowych. Dlatego Gortat proponuje, aby wpuszczać ludzi do komór gazowych, zatrzaskując za nimi drzwi.
"To miejsce znów przerażałoby jak powinno" - podsumowuje autor.

Źródło: naTemat.pl
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2014-04-21, 21:28 147
ojojoj !

popcorn strzela jak esesmani
fanta gazowana
papieros dymi
mleko chude
itp
Zgłoś
Avatar
Shady_7 2014-04-21, 21:32 56
Gortat by się wziął za koszykówkę, a nie pierdoli o komorach gazowych
Zgłoś
Avatar
Chleb razowy 2014-04-21, 21:45
Od dzisiaj piję tylko Fantę...
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-04-21, 22:22 9
Ło matko ścierwo się oburzyło...
Nie takie pierogi się na Majdanku kręciło...

Zrównać te miejsca do ostatniej cegły!
Przychlasty żydowskie nie miały by już "argumentów" do robienia holo-biznesu.
Czy tylko ja mam wrażenie że oni "ukradli" te miejsca i robią hucpę jakby tylko oni tam ginęli?
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-04-21, 22:23 4
przecie tam w/g dokumentów "prawie" (jak na statystykę ) żydów nie było...
Zgłoś
Avatar
crystaldragon 2014-04-21, 22:27 3
Ja proponuję utworzyć specjalną kapsułę wokół Auschwitz i wyssać z niej powietrze tworząc próżnię, gdyż powietrze to gazy które mogą się źle kojarzyć.
Dla turystów za dodatkową opłatą jednorazowa opcja "poczuj się jak więzień Auschwitz" czyli natychmiastowe uduszenie się .
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-04-22, 0:09
adamek w polityce to i gortat zaraz na jakiejś liście wystąpi.
Zgłoś
Avatar
M................o 2014-04-22, 0:21 19
juhu dwa latka temu byliśmy z technikum na obowiązkowym zwiedzaniu Auschwitz. wiatr jakby się ktoś ze sznurem zaprzyjaźnił albo jak na dworcu w Kielcach.
Naszą uwagę przykuła mało zdyscyplinowana grupa żydów (skąd wiem, że żydzi? mieli mycki na czerepie i jeden pedałek miał flagę Izraela na plechach powieszoną - może na trzech gwoździach, nie wiem:D). W wieku licealnym.
Wchodzimy do krematorium, oni za nami. Nagle zawiało,, drzwi się zatrzasły... ja pierdole jak im się udało je już otworzyć, zaczęli spierdalać jak koń przed lasso
Zgłoś
Avatar
rekin84 2014-04-22, 0:45 2
Wycieczki powinny być obwożone VW Garbusami
Zgłoś
Avatar
judasz1234 2014-04-22, 1:20
natemat jest tak chujowe, że aż srać się chce z tej chujowizny
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2014-04-22, 1:24 13
Tomasz Lis - jak widzę to nazwisko to od razu wiem, żeby nie czytać
Zgłoś
Avatar
jeloo 2014-04-22, 9:42
natemat.pl to jest taki pudelek, tyle, że o wszystkim. Można tam znaleźć kącik porad, jak nie dać się wyruchać przez taksówkarza, jak to jest u pilotów, dlaczego Polacy klaszczą po lądowaniu, i wiele, wiele więcej debilnych tematów, które wrzucane są po to, żeby były i robiły ruch na stronie. Byle jak, tylko, żeby się to jako tako kręciło.
Zgłoś
Avatar
khrystall 2014-04-22, 10:20
Ja pierdole, Ci ludzie na prawde nie mają innych problemów ?
Zgłoś
Avatar
FieraSS 2014-04-22, 10:25
Gortat - żydowskie nazwisko ? Może sam się powinien zamknąć w komorze zamiast pierdolić głupoty
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie