18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Everal 2011-04-07, 0:14
myślałem że wjebie wte dildo jakąś wielką kotwicę i wyjmie jakieś wielkiego skurwysyna szczupaka
Zgłoś
Avatar
kaninja 2011-04-07, 0:36
Nie ważne jaka wędka. Ważne jak łowi.
Zgłoś
Avatar
maciek69997 2011-04-07, 0:45
to jest pół-murzyn
Zgłoś
Avatar
Moneraz 2011-04-07, 0:54
Widzę że gość patriota, łapy sobie w barwy narodowe wydziarał
Zgłoś
Avatar
Fumigant 2011-04-07, 1:07
Metoda wędkarska zwana trollingiem jakby ktoś nie wiedział
Tylko jakaś chujowa przynęta.
Zgłoś
Avatar
magikp1 2011-04-07, 7:35
ja pierdole mógł chociaż sobie skarpetki zdjąć
Zgłoś
Avatar
R................x 2011-04-07, 10:54
Tylko profesjonaliści wypływają na ryby w największy upał łódką z silnikiem motorowym
Zgłoś
Avatar
idymy 2011-04-07, 14:21
coś chujowa ta wędka
Zgłoś
Avatar
Wyimaginowana 2011-04-07, 18:17
@niejakub

Drogi wędkarzu, rybaku czy jak tam się nazywasz, jak lubisz ryby to wypierdalaj do sklepu, knajpy albo nad staw w parku. Człowiek chce sobie wypocząć, popływać żaglówką, a tu stado haczyków i przeklinających wędkarzy, bo mu ryby płoszę.
Zgłoś
Avatar
QrashMaster 2011-04-07, 21:05
RustyRat napisał/a:

Nienawidzę wędkarzy- chce sobie człowiek popływać normalnie, przyjeżdża nad staw ( zalew, jezioro) a tu siedzi już cała flotylla dziadów na tych swoich kartonowych łódkach i zapuszcza sieci ja jakiś kuter rybacki na pól stawu ( zalewu , jeziora). oni to już nawet na wędki nie łowią tylko jakieś kurwa pajęczyny między bojami rozwieszają. Gps-ów, echolokatorów, czujników i innego piszczących gówna mają więcej niż łódź podwodna. Syf nieziemski zostawiają- jak chuju złowisz rybę to sobie ją wypatrosz w domu a nie flaki na brzegu zostawiasz, a potem to jebie na kilometr. Zawsze muszę pływać z nożyczkami żeby się rozplątać z tych sieci jebanych, a ci kurwa jeszcze pretensje mają że im sprzęt niszczę i ryby straszę, ze oni mają prawo bo płaca jakieś grosze na związek ''nierobów". Więc drogi wędkarzu WYPIERDALAJ.



niejakub napisał/a:

Nie pierdol RustyRat. Wędkarz łowi na wędkę, rybak na sieci. A burdel i syf nad wodą to jest właśnie po turystach i jebanych niedzielnych kotletach co to przyjadą dupę wymoczyć poopalać fałdy, zeżreć jebiącego na kilometr grilla, ochlać się piwska i drzeć sie wkoło, bo jebany ciul ma wolne i może robić co chce. Poza tym, w większości łowisk są zakazy kąpieli więc drogi turysto: Wypierdalaj na basen.



Obydwaj jesteście chuja warci - siebie innymi słowy. Turyści, wiadomo śmieciarze. Nikt mi nie wmówi że wędkarze to aniołki, jadą wcześnie rano w kilku pochleją wódy spuszczają łódkę na jezioro (czy inny zbiornik wodny) leżą w niej i trzeźwieją do południa a jak wracają do domu to ryby kupują kurwa w Carrfour'ze albo Real'u.

Zastanawiam się kto kurwa normalny pływa z nożyczkami? Gdzie ty je chowasz podczas pływania? Skoro jest tak chujowo że musisz pływać z rybimi flakami i zaplątujesz się w sieci to czemu nie pójdziesz rzeczywiście na ten basen?

A ty wędkarzu skoro ci ryby płoszą, drą mordy, śmieci pływają w wodzie czemu kurwa nie pojedziesz na staw hodowlany albo raz na jakiś czas nie pójdziesz do biura podróży i nie wykupisz wycieczki specjalnej dla wędkarzy na 2 tygodnie?

Jak nie macie pieniędzy na basen, wycieczkę to sobie zagrajcie kurwa w EuroBussines w niedziele z rodziną i będzie spokój i czysto.
Zgłoś
Avatar
Ratel141 2011-04-07, 21:09
Tak trzyma te dildo w łapie a wcześniej pewnie w dupie je miał. Blee
Zgłoś
Avatar
wrbl 2011-04-08, 9:39
sztywna ta rybka...
Zgłoś