18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
ReconBull 2010-11-25, 1:03
Ująłeś temat ten niczym akt w operze chuj ci w dupe sutenerze !
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-11-25, 1:03 2
No tak, skoro od dziecka Niemcy uczą się, że to jest plastelina to już nie dziwie się dlaczego głównie z ich kraju pochodzą filmiki z ludźmi jedzącymi kupy.
Zgłoś
Avatar
Frontliner 2010-11-25, 1:08 5
Niemcy to gówniany naród i tyle...
Zgłoś
Avatar
K................T 2010-11-25, 2:26 3
Już sobie wyobrażam w sklepach:
- Tato, tato kup mi tego srającego pas.
- Nie, ledwo stać nas na spłatę podatków.
- Ja chce srającego psa!
- k, wezmę go na raty.
Zgłoś
Avatar
vass 2010-11-25, 4:28 2
Ale przynajmniej dzieci od małego nauczą się sprzątać po psie, a nie jak u nas trzoda wszystko obsrane.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2010-11-25, 7:51
to pewnie po tym nowym pedigree
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-11-25, 11:01 1
KNT napisał/a:

Już sobie wyobrażam w sklepach:
- Tato, tato kup mi tego srającego pas.
- Nie, ledwo stać nas na spłatę podatków.
- Ja chce srającego psa!
- k, wezmę go na raty.



Masz dziwną wyobraźnie...
Zgłoś
Avatar
BiolyMurzin 2010-11-25, 11:38
Szczerze? Jako zabawka może przesadzone.. albo na pewno ale sam mieszkam w Niemczech i powiem Wam szczerze ze sprzątanie po psie to tutaj rzecz normalna.. Bynajmniej 3ka moich dzieci latających po trawnikach etc ma nikle szanse poślizgnięcia się na gównie
Zgłoś
Avatar
silesiaster 2010-11-25, 11:53
w Polsce jest jak jest - bo ogólnie mało kto szanuje bliźnich i siebie również, poza tym przykład idzie z góry(dołu)
Zgłoś
Avatar
surgicaltechno 2010-11-25, 13:00
tylko niemcy takie cos potrafia wymyslec i japońce
Zgłoś
Avatar
carlos88 2010-11-25, 13:03
KURWA na cholerę mam sprzątać po psie?! Jak ktoś wchodzi na trawnik to poodejmuje ryzyko wdepnięcia w psie gówno i powinien mieć tylko i wyłącznie do siebie pretensje.
Zgłoś
Avatar
vass 2010-11-25, 13:50
carlos88 napisał/a:

KURWA na cholerę mam sprzątać po psie?! Jak ktoś wchodzi na trawnik to poodejmuje ryzyko wdepnięcia w psie gówno i powinien mieć tylko i wyłącznie do siebie pretensje.


Widać nie tylko ryzyko jest na trawniku i nie tylko wdepnięcia w kupę
PASOŻYTY W CO 12 PIASKOWNICY

Sanepid sprawdził czystość na placach zabaw

Zabawa w co 12. piaskownicy na Warmii i Mazurach zagraża zdrowiu dziecka. Służby sanitarne wykryły w nich jaja glisty psiej i kociej, pochodzących z odchodów tych zwierząt.
Mogą one zawierać inwazyjne larwy i powodować groźną chorobę pasożytniczą. Jest to zagrożenie tym większe, że dotyczy małych dzieci, które nie mają jeszcze utrwalonego nawyku mycia rąk.
Badaniom laboratoryjnym poddano próbki piasku z wybranych losowo 120 piaskownic na Warmii i Mazurach. W dziesięciu próbkach stwierdzono obecność jaj pasożytów jelitowych zwierząt.
Właściciele zwierząt bez wyobraźni, wyprowadzają psy i koty na place zabaw lub w pobliże piaskownic.
Zgłoś
Avatar
mblbn 2010-11-25, 14:03 1
BiolyMurzin napisał/a:

Szczerze? Jako zabawka może przesadzone.. albo na pewno ale sam mieszkam w Niemczech i powiem Wam szczerze ze sprzątanie po psie to tutaj rzecz normalna.. Bynajmniej 3ka moich dzieci latających po trawnikach etc ma nikle szanse poślizgnięcia się na gównie


Widać żeś zniemczały, bo nie odróżniasz bynajmniej od przynajmniej
Zgłoś
Avatar
s................i 2010-11-25, 14:54
a pozniej jak podrosna to beda grac w szajsenwideo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie