18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
Sraka dekoncentruje
kaelem • 2013-12-28, 17:05
Świątecznie przy piwku ze szwagrem, który opowiedział mi oto tą historię, a dokładniej opowiedziała mu to jego koleżanka z pracy, która była główna bohaterką, a że Ania to osoba raczej bez pohamowania, skrępowania i niskim poziomem wstydu historia ujrzała światło dzienne.

Ania udała się z mężem na przedświąteczne zakupy. Kolejki w chuj, wiadomo. Od pewnego czasu Ani bardzo chciało się kupę, a że kobiety mają coś z tym, że w miejscach publicznych nie walą klopów, Ania postanowiła powstrzymać to do domu. Stojąc w kolejce do kasy z ostatnimi zakupami parcie czuła nieziemskie, sraka prawie wypływała ze stringów. Po zapłaceniu biegusiem ulotniła się na parking, gdzie w samochodzie czekał już mąż. Ania szybko wsiadła i powiedziała tylko " Wieź mnie do domu bo się zaraz zesram" ... Odzew był zerowy. Być może dlatego, że Ania pojebała auta i obok niej zamiast męża siedział obcy facet... W tej niezręcznej sytuacji Ania wybiegła z auta i jakimś cudem znalazła swojego męża w ich aucie. Mu nie tłumacząc za dużo oznajmiła tylko, że kurwa zapomniała toreb z zakupami, jednak pan w poprzednim aucie okazał się tak miły, iż prędziutko pobiegł za delikwentką i zwrócił zakupy lekko się uśmiechając

Historia nie zmyślona, także nie ma co się produkować z oponowaniem. Jedynie imię zostało przeze mnie wymyślone, gdyż nie obchodziło mnie zupełnie jakie nosi naprawdę.

Po jej usłyszeniu zaryłem o podłogę ze śmiechu, wyobrażając sobie siebie w samochodzie nawiedzonym przez panią, mającą wielki problem w gaciach.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-12-28, 17:31 7
Miejska legenda którą słyszałem w paru wersjach. Szwagier cie w ciula zrobił.
Zgłoś
Avatar
buszta2 2013-12-28, 17:31 4
Słyszałem już kilka razy w różnych konfiguracjach zmieniały się miasta, zamiast zakupów były torebki/telefony/portfele więc wybacz mi moją nieskromność ale sądzę że to fejk a Twój szwagier to mały śmierdzący kłamczuszek.
Zgłoś
Avatar
r................a 2013-12-28, 17:43 6
Raz

i dwa

Pewnie na gdzieś na tutaj można taką znaleźć.
Zgłoś
Avatar
kaelem 2013-12-28, 20:48
Wykastruje go:) Nie ma kurwa więcej piwa przy świątecznym stole
Zgłoś
Avatar
Sova30 2013-12-29, 22:05
kaelem napisał/a:

Historia nie zmyślona



No raczej wątpię!
Zgłoś
Avatar
wormarder 2013-12-29, 22:21 5
a może to prawda i na serio mu to szwagier powiedział i wiele kobiet ma takie przygody?
Zgłoś
Avatar
ZabójczaMama 2013-12-29, 23:22
Głupie te baby. Ja bym się spierdziała w drodze ze sklepu do auta, żeby letni wietrzyk rozwiał smrodek
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-12-29, 23:26
ta, koleżanka z pracy... taki stary, a taki głupi
Zgłoś
Avatar
wormarder 2013-12-29, 23:59 1
ZabójczaMama napisał/a:

Głupie te baby. Ja bym się spierdziała w drodze ze sklepu do auta, żeby letni wietrzyk rozwiał smrodek



chyba że poszłoby z kleksem
Zgłoś
Avatar
imek 2013-12-30, 0:22
'.. wyobrażając sobie siebie w samochodzie nawiedzonym przez panią, mającą wielki problem w gaciach.'
to sadistic. tutaj taka to mogłaby Cię wyruchać..
Zgłoś
Avatar
zmx 2013-12-30, 0:27
pokaż fotki jak wyjebałeś o ten beton
Zgłoś
Avatar
Scobelemo 2013-12-30, 0:39
no i w koncu wysrala sie w domu czy nie dała rady?
Zgłoś
Avatar
Gonczor 2013-12-30, 2:00
Cytat:

Ania to osoba raczej bez pohamowania, skrępowania i niskim poziomem wstydu historia ujrzała światło dzienne.



A dalej:

Cytat:

a że kobiety mają coś z tym, że w miejscach publicznych nie walą klopów, Ania postanowiła powstrzymać to do domu.



Już to Ci powinno dać do myślenia.
Zgłoś
Avatar
Kershav 2013-12-30, 3:06 1
Przecież kobiety nie srają O.O
Zgłoś